fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створили органічні окуляри із кави та льону

V Ukraїni stvoryly organični okuljary iz kavy ta ľonu
Оправа окулярів Оchis coffee виготовлена з біополімеру на основі кави, льону і натуральних олій. Вона повністю розкладається у ґрунті або воді у 100 разів швидше, ніж пластик, і перетворюється на природне добриво
Oprava okuljariv Ochis coffee vygotovlena z biopolimeru na osnovi kavy, ľonu i naturaľnyh olij. Vona povnistju rozkladajeťsja u ğrunti abo vodi u 100 raziv švydše, niž plastyk, i peretvorjujeťsja na pryrodne dobryvo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська компанія Ochis розробила повністю органічні окуляри з кави та льону. Оправа аксесуару має запах кави, а всі лінзи – сонцезахисний фільтр. Як випробовували екологічний аксесуар. У компанії зазначають, що створенню перших робочих прототипів передував більш як рік експериментів щодо складу, тестів на міцність і функціональність оправ.  Наприкінці липня компанія вийде з продуктом на Kickstarter. Але кавові окуляри вже доступні для передзамовлення за $69 для перших 200 покупців. Нагадаємо, що Intel представили власні розумні окуляри.  Вони здатні проектувати зображення прямо на сітківку. На відміну від Google Glass, вони виглядають як звичайні окуляри, важать трохи більше, ніж звичайна оправа та дозволяють використовувати скельця з діоптріями. Окуляри Intel складно відрізнити від звичайних, за винятком хіба дещо товстіших дужок. У порівнянні з Google Glass, які підтримували сторонні додатки і нагадували гаджет з майбутнього, Vaunt влаштовані значно простіше. За передачу зображення відповідає лазер малої потужності на правій дужці, розміщений прямо біля місця її кріплення до оправи. Лазер проектує зображення на спеціальний відбивач, розміщений на лінзі, а звідти воно потрапляє прямо на сітківку. Він дозволяє передавати монохромне червоне зображення на очі, наприклад, повідомлення або довідкову інформацію. Керувати окулярами можна через застосунок для iOS або Android, який підтримує зв’язок з пристроєм по Bluetooth. Завдяки тому, що зображення з’являється прямо на сітківці, очам не потрібно фокусуватися. Сигнал є однаково чітким як для тих, у кого ідеальний зір, так і для короткозорих чи далекозорих.

Українська компанія Ochis розробила повністю органічні окуляри з кави та льону. Оправа аксесуару має запах кави, а всі лінзи – сонцезахисний фільтр.

Як випробовували «екологічний аксесуар»

У компанії зазначають, що створенню перших робочих прототипів передував більш як рік експериментів щодо складу, тестів на міцність і функціональність оправ.  Наприкінці липня компанія вийде з продуктом на Kickstarter. Але кавові окуляри вже доступні для передзамовлення за $69 для перших 200 покупців.
В Україні створили органічні окуляри із кави та льону

Нагадаємо, що Intel представилиВ Україні створили органічні окуляри із кави та льону 1Intel представила власні розумні окуляри власні розумні окуляри.  Вони здатні проектувати зображення прямо на сітківку. На відміну від Google Glass, вони виглядають як звичайні окуляри, важать трохи більше, ніж звичайна оправа та дозволяють використовувати скельця з діоптріями. Окуляри Intel складно відрізнити від звичайних, за винятком хіба дещо товстіших дужок. У порівнянні з Google Glass, які підтримували сторонні додатки і нагадували гаджет з майбутнього, Vaunt влаштовані значно простіше. За передачу зображення відповідає лазер малої потужності на правій дужці, розміщений прямо біля місця її кріплення до оправи. Лазер проектує зображення на спеціальний відбивач, розміщений на лінзі, а звідти воно потрапляє прямо на сітківку. Він дозволяє передавати монохромне червоне зображення на очі, наприклад, повідомлення або довідкову інформацію. Керувати окулярами можна через застосунок для iOS або Android, який підтримує зв’язок з пристроєм по Bluetooth. Завдяки тому, що зображення з’являється прямо на сітківці, очам не потрібно фокусуватися. Сигнал є однаково чітким як для тих, у кого ідеальний зір, так і для короткозорих чи далекозорих.

Джерело: The Village

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: