fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До 2022-го у Східній Європі буде щонайменше 14,7 млн смарт-будинків

Do 2022-go u Shidnij Jevropi bude ščonajmenše 14,7 mln smart-budynkiv
Дослідження аналітичної компанії Nakomo свідчить: сегмент розумних будинків у Європі стрімко зріс за минулі 8 років, і надалі це зростання лише триватиме і в грошовому вимірі, і в кількісних показниках
Doslidžennja analityčnoї kompaniї Nakomo svidčyť: segment rozumnyh budynkiv u Jevropi strimko zris za mynuli 8 rokiv, i nadali ce zrostannja lyše tryvatyme i v grošovomu vymiri, i v kiľkisnyh pokaznykah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Загальний обсяг розумних будинків (кількість здійснених установок на базі домогосподарств) у всьому світі в 2022 році становитиме 287 млн одиниць. Ще 8 років тому таких систем та пристроїв у світі було 0,87 млн. Прогноз також свідчить про зростання загальних витрат на світовому ринку до $96 млрд. Ще 8 років тому цей показник становив $484 млн. Якими будуть показники сегменту смарт-будинків у країнах Східної Європи. Загальна чисельність розумних будинків (зі встановленими базами у домогосподарствах) у Східній Європі до 2022 року становитиме 14,71 млн шт. Це суттєве зростання порівняно із 0,03 млн одиниць пристроїв та стистем у 2010 році. Загальні споживчі витрати на інтелектуальні домашні пристрої та послуги у всіх розумних будинках Східної Європи у 2022-му прогнозуються на рівні $4,9 млрд. Це теж суттєве зростання — сукупність витрат у 2010 році становила $12,12 млн для цього ринку пристроїв у Східній Європі. Аналітики Nakono прогнозують, що середні споживчі витрати на смарт-домашні пристрої та сервіси на розумний дім у Східній Європі в 2022 році складуть $337. Вартість незначно знизиться упродовж наступних декількох років. Для порівяння вона складала $440 у 2010 році. Докладніше динаміку цього ринку пристроїв можна побачити на графіках, наведених нижче: Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що таке смарт-будинок та чи дорого використовувати подібні технології.
Реклама 👇 Замовити

Загальний обсяг розумних будинків (кількість здійснених установок на базі домогосподарств) у всьому світі в 2022 році становитиме 287 млн одиниць. Ще 8 років тому таких систем та пристроїв у світі було 0,87 млн. Прогноз також свідчить про зростання загальних витрат на світовому ринку до $96 млрд. Ще 8 років тому цей показник становив $484 млн.

Якими будуть показники сегменту смарт-будинків у країнах Східної Європи

Загальна чисельність розумних будинків (зі встановленими базами у домогосподарствах) у Східній Європі до 2022 року становитиме 14,71 млн шт. Це суттєве зростання порівняно із 0,03 млн одиниць пристроїв та стистем у 2010 році. Загальні споживчі витрати на інтелектуальні домашні пристрої та послуги у всіх розумних будинках Східної Європи у 2022-му прогнозуються на рівні $4,9 млрд. Це теж суттєве зростання — сукупність витрат у 2010 році становила $12,12 млн для цього ринку пристроїв у Східній Європі.

Аналітики Nakono прогнозують, що середні споживчі витрати на смарт-домашні пристрої та сервіси на розумний дім у Східній Європі в 2022 році складуть $337. Вартість незначно знизиться упродовж наступних декількох років. Для порівяння вона складала $440 у 2010 році. Докладніше динаміку цього ринку пристроїв можна побачити на графіках, наведених нижче:

Середні витрати на смарт-будинки у Східній Європі

Середні витрати на смарт-будинки у Східній Європі

До 2022 року в Європі буде щонайменше 14,7 млн смарт-будинків

Загальні витрати на розумні будинки у країнах Східної Європи

До 2022 року в Європі буде щонайменше 14,7 млн смарт-будинків

Кількість встановлень систем смарт-будинку у Східній Європі

До 2022 року в Європі буде щонайменше 14,7 млн смарт-будинків

Скільки у світі витрачають на смарт-пристрої для помешкань

До 2022 року в Європі буде щонайменше 14,7 млн смарт-будинків

Скільки пристроїв встановлять у помешканнях із сегменту смарт-систем для дому

Нагадаємо, раніше ми розповідалиДо 2022-го у Східній Європі буде щонайменше 14,7 млн смарт-будинків 1Розумний будинок — з чого він складається та чи потрібен вам про те, що таке смарт-будинок та чи дорого використовувати подібні технології.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: