fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook дозволив рекламу криптовалюти після піврічної заборони

Facebook dozvolyv reklamu kryptovaljuty pislja pivričnoї zaborony
Після піврічної заборони соцмережа Facebook знову дозволила рекламу криптовалюти, але з деякими застереженнями
Pislja pivričnoї zaborony socmereža Facebook znovu dozvolyla reklamu kryptovaljuty, ale z dejakymy zasterežennjamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Facebook повідомила, що змінює правила реклами фінансових продуктів. Після піврічного заборони криптовалюта знову можна рекламувати, але тільки перевіреним компаніям. До того ж, скасування заборони не поширюватиметься на ICO та похідні фінансові інструменти, які працюють із криптовалютами та криптовалютними фондами. На часі дізнатися про все докладніше. Нові правила реклами криптовалюти. Мова йде про те, щоб повернути рекламу криптовалюти і подібних продуктів рекламодавцям, яким соціальна мережа може довіряти. Щоби пройти перевірку, рекламодавцям криптовалютних проектів необхідно заповнити спеціальну форму. У Facebook зазначають, що подібні дії допоможуть прояснити легальність рекламодавця, тому для модерації варто відправляти всю інформацію, яка підтверджує публічність і легальність компанії. При цьому представники соціальної мережі відзначають, що навіть після відправки документів не всі отримають право на рекламу — буде проводитися серйозний відбір. У компанії Марка Цукерберґа намагаються захистити своїх користувачів від свідомо шахрайських схем. Якщо достатньої доказової бази бракуватиме,  будуть відмовляти в рекламі. Нагадаємо, раніше ми публікували новину про те, що найбільша соцмережа світу випустила власний друкований журнал Grow. Подейкують, він стане щоквартальним діловим виданням та виходитиме виключно друком. Також Na chasi писали про 7 смертних гріхів комунікації у соцмережі від Digital Масонів. Автори популярного українського Telegram-каналу про соціальні медіа та інтернет-маркетинг Digital Масони (Digital Masons) радять, як зробити спілкування за допомогою соцмереж справді корисним.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Facebook повідомила, що змінює правила реклами фінансових продуктів. Після піврічного заборони криптовалюта знову можна рекламувати, але тільки перевіреним компаніям. До того ж, скасування заборони не поширюватиметься на ICO та похідні фінансові інструменти, які працюють із криптовалютами та криптовалютними фондами. На часі дізнатися про все докладніше.

Нові правила реклами криптовалюти

Мова йде про те, щоб повернути рекламу криптовалюти і подібних продуктів рекламодавцям, яким соціальна мережа може довіряти. Щоби пройти перевірку, рекламодавцям криптовалютних проектів необхідно заповнити спеціальну форму. У Facebook зазначають, що подібні дії допоможуть прояснити легальність рекламодавця, тому для модерації варто відправляти всю інформацію, яка підтверджує публічність і легальність компанії.

При цьому представники соціальної мережі відзначають, що навіть після відправки документів не всі отримають право на рекламу — буде проводитися серйозний відбір. У компанії Марка Цукерберґа намагаються захистити своїх користувачів від свідомо шахрайських схем. Якщо достатньої доказової бази бракуватиме,  будуть відмовляти в рекламі.

Нагадаємо, раніше ми публікувалиFacebook дозволив рекламу криптовалюти після піврічної заборони 1Facebook запустив друкований журнал (хоча про це мало хто знає) новину про те, що найбільша соцмережа світу випустила власний друкований журнал Grow. Подейкують, він стане щоквартальним діловим виданням та виходитиме виключно друком.

Також Na chasi писалиFacebook дозволив рекламу криптовалюти після піврічної заборони 27 смертних гріхів комунікації у Facebook від «Digital Масонів» про 7 смертних гріхів комунікації у соцмережі від «Digital Масонів». Автори популярного українського Telegram-каналу про соціальні медіа та інтернет-маркетинг «Digital Масони» (Digital Masons) радять, як зробити спілкування за допомогою соцмереж справді корисним.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: