fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Французька транспортна компанія Alstom відкриє офіс в Києві

Francuźka transportna kompanija Alstom vidkryje ofis v Kyjevi
Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alstom планує відкрити представництво в Україні. Протягом декількох місяців офіс компанії має з'явитися в столиці, передає Інтерфакс-Україна
Francuźka kompanija-vyrobnyk ruhomogo skladu ta infrastruktury Alstom planuje vidkryty predstavnyctvo v Ukraїni. Protjagom dekiľkoh misjaciv ofis kompaniї maje z'javytysja v stolyci, peredaje Interfaks-Ukraїna
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про те, що французька транспортна компанія Alstom має намір відкрити представництво в Україні, повідомив керуючий директор кластера Західної та Центральної Азії в Alstom Бернард Пелль. Про це інформує агентство Інтерфакс-Україна. На часі дізнатися більше. Детальніше про Alstom в Україні. Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alston має намір відкрити свій бізнес в Україні. За словами Пелля, вже знайшли людину, яка представлятиме інтереси Alstom в Україні і буде займатися розвитком бізнесу  Ця людина також відповідатиме за відкриття офісу компанії в Києві. Так само невідомо точну дату відкриття, оскільки, за словами Пелля, багато що залежить від адміністративної роботи в Україні, з якою в компанії не дуже знайомі. Alstom Transport — дочірня компанія французького Alstom. Вона займається випуском обладнання та машин для електровозів, електропоїздів, трамваїв та інфрастуктури. Розташована в місті Бельфор. Там знаходиться завод зі збирання локомотивів. Компанія Alstom виробляє електровози з XIX століття і має представництва у понад 60 країнах світу. Alstom спеціалізується на рішеннях в області єдиних транспортних систем. Вона пропонує широкий спектр рішень як по частині рухомого складу, так і по частині інфраструктури, систем СЦБ і цифрових технологій мобільності. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що українська корпорація Богдан вироблятиме кузови для електричних автобусів французької компанії Bluebus. Сторони уклали відповідний контракт щодо співпраці. 
Реклама 👇 Замовити

Про те, що французька транспортна компанія Alstom має намір відкрити представництво в Україні, повідомив керуючий директор кластера Західної та Центральної Азії в Alstom Бернард Пелль. Про це інформує агентство Інтерфакс-Україна. На часі дізнатися більше.

Детальніше про Alstom в Україні

Французька компанія-виробник рухомого складу та інфраструктури Alston має намір відкрити свій бізнес в Україні. За словами Пелля, вже знайшли людину, яка представлятиме інтереси Alstom в Україні і буде займатися розвитком бізнесу  Ця людина також відповідатиме за відкриття офісу компанії в Києві. Так само невідомо точну дату відкриття, оскільки, за словами Пелля, багато що залежить від адміністративної роботи в Україні, з якою в компанії «не дуже знайомі».

Alstom Transport — дочірня компанія французького Alstom. Вона займається випуском обладнання та машин для електровозів, електропоїздів, трамваїв та інфрастуктури. Розташована в місті Бельфор. Там знаходиться завод зі збирання локомотивів.

Компанія Alstom виробляє електровози з XIX століття і має представництва у понад 60 країнах світу. Alstom спеціалізується на рішеннях в області єдиних транспортних систем. Вона пропонує широкий спектр рішень як по частині рухомого складу, так і по частині інфраструктури, систем СЦБ і цифрових технологій мобільності.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиФранцузька транспортна компанія Alstom відкриє офіс в Києві 1«Богдан» випускатиме корпуси для французьких електробусів про те, що українська корпорація «Богдан» вироблятиме кузови для електричних автобусів французької компанії Bluebus. Сторони уклали відповідний контракт щодо співпраці. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: