fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відеоплатформа MEGOGO представила відеокурс вивчення мови жестів

Videoplatforma MEGOGO predstavyla videokurs vyvčennja movy žestiv
Для усіх, хто хоче опанувати міжнародний варіант мови жестів для спілкування із людьми з вадами слуху, українська платформа відеоконтенту MEGOGO презентувала курс із 6 відео
Dlja usih, hto hoče opanuvaty mižnarodnyj variant movy žestiv dlja spilkuvannja iz ljuďmy z vadamy sluhu, ukraїnśka platforma videokontentu MEGOGO prezentuvala kurs iz 6 video
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На планеті зафіксовано понад 7 тис мов, що, безумовно, стає перешкодою для міжкультурного спілкування. Виняток становить мова жестів. Сурдопереклад перетворює звичне мовлення на систему жестів. Таким чином вільно розмовляти можуть представники різних націй. Як навчитися техніці сурдоперекладу і вивчити основний словниковий запас, можна дізнатися із відеокурсу міжнародної жестової мови від MEGOGO. Як можна вивчити мову жестів на MEGOGO. В силу самобутності кожної мови, жестова спосіб комунікації має свої особливості в різних країнах. Але є і єдиний для всіх — міжнародний вид мови жестів. Цей відеокурс міжнародного жесту викладено українською мовою. Матеріал допоможе глядачеві вивчити принципи і основи сурдоперекладу, щоб згодом практично задіяти отримані навички. Мова жестів зробить спілкування доступним кожному. Про це йдеться у описі до курсу. Переглянути увесь курс можна за посиланням. Раніше ми повідомляли про наміри MEGOGO запустити виробництво власного відеоконтенту.
Реклама 👇 Замовити

На планеті зафіксовано понад 7 тис мов, що, безумовно, стає перешкодою для міжкультурного спілкування. Виняток становить мова жестів. Сурдопереклад перетворює звичне мовлення на систему жестів. Таким чином вільно розмовляти можуть представники різних націй. Як навчитися техніці сурдоперекладу і вивчити основний словниковий запас, можна дізнатися із відеокурсу міжнародної жестової мови від MEGOGO.

Як можна вивчити мову жестів на MEGOGO

В силу самобутності кожної мови, жестова спосіб комунікації має свої особливості в різних країнах. Але є і єдиний для всіх — міжнародний вид мови жестів. Цей відеокурс міжнародного жесту викладено українською мовою. Матеріал допоможе глядачеві вивчити принципи і основи сурдоперекладу, щоб згодом практично задіяти отримані навички. Мова жестів зробить спілкування доступним кожному. Про це йдеться у описі до курсу.

Переглянути увесь курс можна за посиланням.

Відеоплатформа MEGOGO представила відеокурс вивчення мови жестів

Раніше ми повідомлялиВідеоплатформа MEGOGO представила відеокурс вивчення мови жестів 1MEGOGO розвиватиме виробництво власного відеоконтенту про наміри MEGOGO запустити виробництво власного відеоконтенту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: