fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оцінка Instagram як бізнесу перевищила $100 млрд

Ocinka Instagram jak biznesu perevyščyla $100 mlrd
Поки головна компанія Марка Цукерберґа — Facebook — переживає не найкращі часи, Instagram, придбаний нею 6 років тому, не лише продовжує кількісне зростання аудиторії, але й має чималу вартість бізнесу
Poky golovna kompanija Marka Cukerberğa — Facebook — perežyvaje ne najkrašči časy, Instagram, prydbanyj neju 6 rokiv tomu, ne lyše prodovžuje kiľkisne zrostannja audytoriї, ale j maje čymalu vartisť biznesu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними, отриманими аналітиками Bloomberg Intelligence, Instagram оцінювався би на суму понад $100 млрд, якщо би ця соцмережа була самостійною компанією. Це означає, що бізнесова вартість проекту зросла в 100 разів порівняно із ціною, яку Facebook сплатив за цей стартап у 2012 році. Що варто знати про Instagram. Платформа для обміну фотографіями, яка досягла 1 млрд активних користувачів щомісяця, може допомогти збільшити прибуток компанії Марка Цукерберґа на $10 млрд протягом наступних 12 місяців. Про це повідомляє агентство Bloomberg. Сервіс залучає нових користувачів швидше, ніж головний сайт Facebook. У найближчі 5 років аудиторія цієї мобільної платформи перевищить 2 млрд осіб. Хоча основна соціальна мережа вже перетнула цю позначку, аудиторія Instagram ще молодша. Це робить мобільний застосунок та екосистему Instagram привабливішими для рекламодавців. І на відміну від Facebook, ця соціальна мережа все ще зростає в США. Проект може генерувати близько 16% доходів Facebook у 2019 році, порівняно з 10,6% минулого року, згідно з даними eMarketer, наведеними Bloomberg Intelligence. Підрозділ оголосив про додавання відеоплатформи під назвою IGTV. Нові можливості розглядають як спробу стимулювати майбутнє зростання. Найбільше зростання доходів компанії у 2018 році, ймовірно, буде від рекламних оголошень у стрічці оновлень. Натомість платформа відеоконтенту лише почне свій розвиток, зауважують у Bloomberg.
Реклама 👇 Замовити

За даними, отриманими аналітиками Bloomberg Intelligence, Instagram оцінювався би на суму понад $100 млрд, якщо би ця соцмережа була самостійною компанією. Це означає, що бізнесова вартість проекту зросла в 100 разів порівняно із ціною, яку Facebook сплатив за цей стартап у 2012 році.

Що варто знати про Instagram

Платформа для обміну фотографіями, яка досягла 1 млрд активних користувачів щомісяця, може допомогти збільшити прибуток компанії Марка Цукерберґа на $10 млрд протягом наступних 12 місяців. Про це повідомляє агентство Bloomberg. Сервіс залучає нових користувачів швидше, ніж головний сайт Facebook. У найближчі 5 років аудиторія цієї мобільної платформи перевищить 2 млрд осіб. Хоча основна соціальна мережа вже перетнула цю позначку, аудиторія Instagram ще молодша. Це робить мобільний застосунок та екосистему Instagram привабливішими для рекламодавців. І на відміну від Facebook, ця соціальна мережа все ще зростає в США.

Проект може генерувати близько 16% доходів Facebook у 2019 році, порівняно з 10,6% минулого року, згідно з даними eMarketer, наведеними Bloomberg Intelligence. Підрозділ оголосив про додаванняОцінка Instagram як бізнесу перевищила $100 млрд 1Instagram планує збільшити тривалість відео до 1 години відеоплатформи під назвою IGTV. Нові можливості розглядають як спробу стимулювати майбутнє зростання. Найбільше зростання доходів компанії у 2018 році, ймовірно, буде від рекламних оголошень у стрічці оновлень. Натомість платформа відеоконтенту лише почне свій розвиток, зауважують у Bloomberg.

Оцінка Instagram як бізнесу перевищила $100 млрд

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: