fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Житомир хоче повністю перейти на «зелену» енергетику

Žytomyr hoče povnistju perejty na «zelenu» energetyku
Українське місто Житомир стало першим містом у Східній Європі та на пострадянському просторі, що заявило про перехід на відновлювані джерела енергії. За інформацією «ЕП», цей процес має завершитися до 2050 року
Ukraїnśke misto Žytomyr stalo peršym mistom u Shidnij Jevropi ta na postradjanśkomu prostori, ščo zajavylo pro perehid na vidnovljuvani džerela energiї. Za informacijeju «EP», cej proces maje zaveršytysja do 2050 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За інформацією, отриманою від організації 350.org, 22 червня міський голова Житомира Сергій Сухомлин та міжнародна неурядова організація 350.org підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає винесення рішення про енергетичний перехід на голосування сесією міської ради. Також має бути розроблений план, завдяки якому Житомир перейде на відновлювані джерела енергії. Що саме планує змінити Житомир. Після затвердження програмних документів влада міста розробить першу в Україні кліматичну міську стратегію протягом 2019 року. Для представників влади у місті серед важливих завдань є скорочення рівня викидів вуглецю у місті та перехід на енергоефективні технології. Ведеться робота із переходу міста на LED-освітлення, термомодернізації обєктів бюджетної сфери. Нами вже розроблено муніципальний енергетичний план. Ми в процесі написання Концепції інтегрованого розвитку міста: напрацьовано 6 пріоритетів, одним з яких є Зелене місто, — відзначив мер Житомира Сергій Сухомлин. Додатково повідомляється, що мер Житомира в рамках співпраці з 350.org готується публічно заявити про участь міста на Глобальному Кліматичному Саміті. Цей захід відбудеться у Сан-Франциско 12-14 вересня 2018 року. На заході зберуться представники урядів різних країн світу, щоб поставити амбітні цілі для збереження клімату на планеті, зокрема шляхом переходу на відновлювану енергетику. Нагадаємо, раніше ми інформували про запуск ще одного проекту із енергоефективного вуличного освітлення для міст в Україні.
Реклама 👇 Замовити

За інформацією, отриманою від організації 350.org, 22 червня міський голова Житомира Сергій Сухомлин та міжнародна неурядова організація 350.org підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає винесення рішення про енергетичний перехід на голосування сесією міської ради. Також має бути розроблений план, завдяки якому Житомир перейде на відновлювані джерела енергії.

Що саме планує змінити Житомир

Після затвердження програмних документів влада міста розробить першу в Україні кліматичну міську стратегію протягом 2019 року. Для представників влади у місті серед важливих завдань є скорочення рівня викидів вуглецю у місті та перехід на енергоефективні технології.

«Ведеться робота із переходу міста на LED-освітлення, термомодернізації об’єктів бюджетної сфери. Нами вже розроблено муніципальний енергетичний план. Ми в процесі написання Концепції інтегрованого розвитку міста: напрацьовано 6 пріоритетів, одним з яких є “Зелене місто”», — відзначив мер Житомира Сергій Сухомлин.

Додатково повідомляється, що мер Житомира в рамках співпраці з 350.org готується публічно заявити про участь міста на Глобальному Кліматичному Саміті. Цей захід відбудеться у Сан-Франциско 12-14 вересня 2018 року. На заході зберуться представники урядів різних країн світу, щоб поставити амбітні цілі для збереження клімату на планеті, зокрема шляхом переходу на відновлювану енергетику.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиЖитомир хоче повністю перейти на «зелену» енергетику 1ЄС надає Чернівцям на енергоефективне світлодіодне смарт-освітлення про запуск ще одного проекту із енергоефективного вуличного освітлення для міст в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: