fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український medtech-стартап отримав €50 тис від Horizon 2020

Ukraїnśkyj medtech-startap otrymav €50 tys vid Horizon 2020
Український стартап Raccoon, який розробляє технології віртуального взаємодії, взявся за технологічне рішення для реабілітації пацієнтів з травмами рук і залучив додаткові інвестиції. Про це стало відомо із коментаря команди проекту виданню AIN.UA
Ukraїnśkyj startap Raccoon, jakyj rozrobljaje tehnologiї virtuaľnogo vzajemodiї, vzjavsja za tehnologične rišennja dlja reabilitaciї pacijentiv z travmamy ruk i zalučyv dodatkovi investyciї. Pro ce stalo vidomo iz komentarja komandy proektu vydannju AIN.UA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під новий проект команда, що працює у сфері medtech залучила €50 тис від Horizon 2020. Це — програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій. Раніше такий же грант отримав інший український стартап Ecoisme на свої рішення в області екології. Що таке Raccoon.Recovery. Ідея створити реабілітаційний інструмент команді Raccoon.World спала на думку під час TechCrunch Disrupt, де стартап показував свою кліпсу для VR і відеоігор Raccoon.Clip. Тоді на стенді хлопчик із ДЦП розповів, що завдяки контролерам українського стартапу вперше зміг зіграти у відеоігри. Саме тоді було вирішено спробувати більше розробок у сфері реабілітації. Виявилося, що значна частина потенційної аудиторії складається з людей, у яких виникли проблеми з опорно-руховим апаратом. Так Raccoon спрямувала свої розробки на сектор medtech. Як працюватиме стартап. Raccoon.Recovery також має намір геймифікувати процес реабілітації. Моторику рук пацієнти зможуть відновлювати, просто граючи в улюблені відеоігри. Рішення базується на алгоритмах Machine Learning і Artificial Intelligence і складається з трьох компонентів: ігрового контролера для тренування мязів рук і збору даних, спеціальної CRM для лікарень, додатків для пацієнтів. Для чого проекту кошти. Грант витратять на розробку програмного забезпечення для реабілітаційних центрів та лікарень. Також команда хоче перевірити деякі технологічні гіпотези та допрацювати бізнес-модель і сам продукт. Серед планів є також створення спеціалізованих програм для лікарів та реабілітологів. З допомогою цього програмного пакету можна буде створювати порівняльні графіки та курси реабілітації під індивідуальні потреби хворих. Також команда планує розробити додатки на iOS і Android для пацієнтів та їхніх близьких, щоби вони могли відслідковувати прогрес і віддалено спілкуватися з реабілітологом.
Реклама 👇 Замовити

Під новий проект команда, що працює у сфері medtech залучила €50 тис від Horizon 2020Український medtech-стартап отримав €50 тис від Horizon 2020 1Horizon 2020 — хто і навіщо дає країнам ЄС гроші на наукові інновації. Це — програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій. Раніше такий же грант отримав інший український стартап EcoismeУкраїнський medtech-стартап отримав €50 тис від Horizon 2020 2Український стартап для «розумного будинку» залучив $200 тис з Європи на свої рішення в області екології.

Що таке Raccoon.Recovery

Ідея створити реабілітаційний інструмент команді Raccoon.World спала на думку під час TechCrunch Disrupt, де стартап показував свою кліпсу для VR і відеоігор Raccoon.Clip. Тоді на стенді хлопчик із ДЦП розповів, що завдяки контролерам українського стартапу вперше зміг зіграти у відеоігри. Саме тоді було вирішено спробувати більше розробок у сфері реабілітації. Виявилося, що значна частина потенційної аудиторії складається з людей, у яких виникли проблеми з опорно-руховим апаратом. Так Raccoon спрямувала свої розробки на сектор medtech.

Як працюватиме стартап

Raccoon.Recovery також має намір геймифікувати процес реабілітації. Моторику рук пацієнти зможуть відновлювати, просто граючи в улюблені відеоігри. Рішення базується на алгоритмах Machine Learning і Artificial Intelligence і складається з трьох компонентів:

  • ігрового контролера для тренування м’язів рук і збору даних,
  • спеціальної CRM для лікарень,
  • додатків для пацієнтів.

Для чого проекту кошти

Грант витратять на розробку програмного забезпечення для реабілітаційних центрів та лікарень. Також команда хоче перевірити деякі технологічні гіпотези та допрацювати бізнес-модель і сам продукт. Серед планів є також створення спеціалізованих програм для лікарів та реабілітологів. З допомогою цього програмного пакету можна буде створювати порівняльні графіки та курси реабілітації під індивідуальні потреби хворих. Також команда планує розробити додатки на iOS і Android для пацієнтів та їхніх близьких, щоби вони могли відслідковувати прогрес і віддалено спілкуватися з реабілітологом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: