fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український Нацбанк друкуватиме банкноти для інших країн світу

Ukraїnśkyj Nacbank drukuvatyme banknoty dlja inšyh kraїn svitu
Голова Національного банку України Яків Смолій та президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон 22 червня 2018 року підписали Договір про співпрацю у галузі виготовлення грошових знаків. Компанія, з якою Україна укладає угоду, випускає гроші для низки держав світу
Golova Nacionaľnogo banku Ukraїny Jakiv Smolij ta prezydent kompaniї Crane Currency Annemari Uotson 22 červnja 2018 roku pidpysaly Dogovir pro spivpracju u galuzi vygotovlennja grošovyh znakiv. Kompanija, z jakoju Ukraїna ukladaje ugodu, vypuskaje groši dlja nyzky deržav svitu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Укладений договір, що його підписали Нацбанк та Crane Currency, визнає провідну роль українського центробанку як виробника на світовому ринку захищеного паперу та грошових знаків. Чому це співробітництво важливе, пояснює Нацбанк. Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн, — зазначив Голова Національного банку України Яків Смолій. Документ має на меті врегулювання ділових відносин між Національним банком та компанією Crane Currency, що дає змогу розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору. Під час минулорічного візиту я була вражена сучасною технічною базою та технологічними можливостями і професійними якостями працівників Банкнотно-монетного двору, – зазначила президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон. За її словами, укладений договір має стати основою для довгострокової співпраці у подальшому. Що варто знати про Crane Currency. Ця компанія станом на 2018 рік є діловим пратнером понад 50 центральних банків (США, Великобританії, Швеції, Мексики, Нігерії, Малайзії, Індії та інших країн). Вона постачає захищені банкноти, банкнотний папір та захисні елементи до фінрегуляторів різних країн. Зокрема Crane Currency майже 140 років постачає банкнотний папір для виготовлення валюти Сполучених Штатів Америки. Також ця компанія є лідером із передових технологій мікрооптики, що дає їй можливість застосовувати у своїй продукції низку візуальних ефектів для підвищення рівня безпеки та суспільної довіри до грошових одиниць. Як цьому лідеру може допомогти НБУ. Потужності Банкнотно-монетного двору України дають змогу забезпечувати не лише внутрішні потреби України, але й виготовляти продукцію для інших держав. За інформацією прес-служби НБУ, річна потужність виробництва монетного двору складає: 1,8 млрд банкнот (як для внутрішніх, так і для зовнішніх замовлень), 1,2 млрд обігових монет, близько 1 млн пам’ятних монет із дорогоцінних та недорогоцінних металів, 3,5 тис т банкнотного та захищеного паперу, близько 200 тис державних нагород (орденів, медалей, нагрудних знаків до почесних звань України, нагрудних знаків лауреатів державних премій України). Нагадаємо, раніше ми інформували вас про плани НБУ використовувати електронний документообіг для переказів іноземної валюти. На головному фото — Голова НБУ Яків Смолій та президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон
Реклама 👇 Замовити

Укладений договір, що його підписали Нацбанк та Crane Currency, визнає провідну роль українського центробанку як виробника на світовому ринку захищеного паперу та грошових знаків.

Чому це співробітництво важливе, пояснює Нацбанк

«Наш Банкнотно-монетний двір має повний цикл виготовлення грошей, від розроблення дизайну до виробництва захищеного паперу та, власне, друку банкнот. У кооперації з Crane Currency ми готові запропонувати увесь свій досвід та виробничі потужності для виготовлення грошових знаків на замовлення інших країн», — зазначив Голова Національного банку України Яків Смолій.

Документ має на меті врегулювання ділових відносин між Національним банком та компанією Crane Currency, що дає змогу розміщення іноземних замовлень на виробничих потужностях українського Банкнотно-монетного двору. «Під час минулорічного візиту я була вражена сучасною технічною базою та технологічними можливостями і професійними якостями працівників Банкнотно-монетного двору», – зазначила президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон. За її словами, укладений договір має стати основою для довгострокової співпраці у подальшому.

Що варто знати про Crane Currency

Ця компанія станом на 2018 рік є діловим пратнером понад 50 центральних банків (США, Великобританії, Швеції, Мексики, Нігерії, Малайзії, Індії та інших країн). Вона постачає захищені банкноти, банкнотний папір та захисні елементи до фінрегуляторів різних країн. Зокрема Crane Currency майже 140 років постачає банкнотний папір для виготовлення валюти Сполучених Штатів Америки. Також ця компанія є лідером із передових технологій мікрооптики, що дає їй можливість застосовувати у своїй продукції низку візуальних ефектів для підвищення рівня безпеки та суспільної довіри до грошових одиниць.

Як цьому лідеру може допомогти НБУ

Потужності Банкнотно-монетного двору України дають змогу забезпечувати не лише внутрішні потреби України, але й виготовляти продукцію для інших держав. За інформацією прес-служби НБУ, річна потужність виробництва монетного двору складає:

  • 1,8 млрд банкнот (як для внутрішніх, так і для зовнішніх замовлень),
  • 1,2 млрд обігових монет,
  • близько 1 млн пам’ятних монет із дорогоцінних та недорогоцінних металів,
  • 3,5 тис т банкнотного та захищеного паперу,
  • близько 200 тис державних нагород (орденів, медалей, нагрудних знаків до почесних звань України, нагрудних знаків лауреатів державних премій України).

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУкраїнський Нацбанк друкуватиме банкноти для інших країн світу 1НБУ використовуватиме електронний документообіг для переказів іноземної валюти вас про плани НБУ використовувати електронний документообіг для переказів іноземної валюти.

На головному фото — Голова НБУ Яків Смолій та президент компанії Crane Currency Аннемарі Уотсон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: