fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Телеканал погоди вперше використав доповнену реальність

Telekanal pogody vperše vykorystav dopovnenu reaľnisť
Weather Channel запустив нову технологію мовлення, названу Immersive Mixed Reality. «Використання потужності передових графічних візуальних ефектів робить TWC піонером нових методів трансляції для реалістичних розповідей в режимі реального часу», — пояснила компанія свій крок
Weather Channel zapustyv novu tehnologiju movlennja, nazvanu Immersive Mixed Reality. «Vykorystannja potužnosti peredovyh grafičnyh vizuaľnyh efektiv robyť TWC pionerom novyh metodiv transljaciї dlja realistyčnyh rozpovidej v režymi reaľnogo času», — pojasnyla kompanija svij krok
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У своєму дебюті телеканал Weather Channel імітував повноцінний торнадо, який буквально зруйнував стіни студії. Лінія електропередач і машина впали з неба, у студії виникли руїни будинку, а сам ведучий втікав до безпечного сховку, коли торнадо не на жарт розійшовся. Технологія такої трансляції, що використовує доповнену та змішану реальність, підвищує стандарти для студійної роботи не лише телеканалів, котрі показують новини та погоду, але й загалом для телепродакшну. На часі побачити, як це виглядає. Як працює доповнена реальність для телевізійного ефіру. Система змішаної реальності спирається на індивідуальну систему, створену у студії Норвегії The Future Group. Графіку при цьому запускають на основі Unreal Engine. Він є улюбленим рішенням в індустрії відеоігор для створення 3D-моделювання з реалістичною фізикою. Ми хотіли зробити щось, що може надати [історії погоди] нашій аудиторії у вражаючий та незабутній спосіб, — розповів Майкл Поттс, віце-президент з дизайну телеканалу. — Ми прагнемо вражаючих моментів. Ми хочемо, щоби наш контент цікавив аудиторію соцмереж, аби ним хотілося поділитися. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про перспективи віртуальної та доповненої реальності до 2025 року.
Реклама 👇 Замовити

У своєму дебюті телеканал Weather Channel імітував повноцінний торнадо, який буквально зруйнував стіни студії. Лінія електропередач і машина впали з неба, у студії виникли руїни будинку, а сам ведучий втікав до безпечного сховку, коли торнадо не на жарт розійшовся. Технологія такої трансляції, що використовує доповнену та змішану реальність, підвищує стандарти для студійної роботи не лише телеканалів, котрі показують новини та погоду, але й загалом для телепродакшну. На часі побачити, як це виглядає.

Як працює доповнена реальність для телевізійного ефіру

Система змішаної реальності спирається на індивідуальну систему, створену у студії Норвегії The Future Group. Графіку при цьому запускають на основі Unreal Engine. Він є улюбленим рішенням в індустрії відеоігор для створення 3D-моделювання з реалістичною фізикою.

«Ми хотіли зробити щось, що може надати [історії погоди] нашій аудиторії у вражаючий та незабутній спосіб», — розповів Майкл Поттс, віце-президент з дизайну телеканалу. — «Ми прагнемо вражаючих моментів. Ми хочемо, щоби наш контент цікавив аудиторію соцмереж, аби ним хотілося поділитися».

Нагадаємо, раніше ми розповідалиТелеканал погоди вперше використав доповнену реальність 1Віртуальна та доповнена реальність — чого чекати до 2025 року вам про перспективи віртуальної та доповненої реальності до 2025 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: