fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Солодке онлайн-життя: У Києві з’явився агрегатор для кондитерів

Solodke onlajn-žyttja: U Kyjevi z'javyvsja agregator dlja kondyteriv
В Україні запустився онлайн-сервіс Ziferia. Це — платформа, на якій виробники кондитерських виробів зможуть розміщувати оголошення, а покупці — оформляти замовлення
V Ukraїni zapustyvsja onlajn-servis Ziferia. Ce — platforma, na jakij vyrobnyky kondyterśkyh vyrobiv zmožuť rozmiščuvaty ogološennja, a pokupci — oformljaty zamovlennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інтернет-агрегатор для кондитерів, за словами його засновника Віталія Шулепова рассказал, має назву Ziferia і орієнтується на продаж високоякісної крафтової кондитерської продукції. Поки що сервіс працює тільки в Києві. Сьогодні на сайті зареєстровано більше 140 продавців та розміщено понад 270 продуктів. Щоб почати продавати на Ziferia, потрібно зареєструватися на сайті, створити профайл продавця і сторінку товару. Що варто знати про цей агрегатор та кондитерську індустрію. Зараз сервіс доступний для продавців, а з початку липня 2018-го він буде відкритий для покупців. На сайті передбачено рейтинг виробників. Клієнт може залишити відгук й оцінити продукт після виконання замовлення. Україомовної версії сайту поки що немає. Робота з ресурсом до осені 2018 року буде безкоштовною для всіх користувачів. Пізніше планується впровадити 2 пакети доступу: 10% від суми замовлення (мінімальна сума — 15 грн, максимальна — 500 грн), фіксована плата щомісячно — від 150 грн до 300 грн, залежно від періоду користування. На ринку є дуже багато пропозицій кондитерських виробів і продуктів з фруктів, меду, горіхів, представлених в різних соціальних мережах, дошках оголошень. Проте клієнту складно орієнтуватися, що і де купити, яка якість цих продуктів. Тому і народилася ідея зібрати на одному майданчику продавців і дати можливість покупцям за допомогою всіляких фільтрів знаходити потрібні солодощі, — пояснює Шулепов створення Ziferia. Раніше ми розповідали вам про агрегатор Google Flights та запуск пошуку квитків в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Інтернет-агрегатор для кондитерів, за словами його засновника Віталія Шулепова рассказал, має назву Ziferia і орієнтується на продаж високоякісної крафтової кондитерської продукції. Поки що сервіс працює тільки в Києві. Сьогодні на сайті зареєстровано більше 140 продавців та розміщено понад 270 продуктів. Щоб почати продавати на Ziferia, потрібно зареєструватися на сайті, створити профайл продавця і сторінку товару.

Що варто знати про цей агрегатор та кондитерську індустрію

Зараз сервіс доступний для продавців, а з початку липня 2018-го він буде відкритий для покупців. На сайті передбачено рейтинг виробників. Клієнт може залишити відгук й оцінити продукт після виконання замовлення. Україомовної версії сайту поки що немає.

Робота з ресурсом до осені 2018 року буде безкоштовною для всіх користувачів. Пізніше планується впровадити 2 пакети доступу:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • 10% від суми замовлення (мінімальна сума — 15 грн, максимальна — 500 грн),
  • фіксована плата щомісячно — від 150 грн до 300 грн, залежно від періоду користування.

«На ринку є дуже багато пропозицій кондитерських виробів і продуктів з фруктів, меду, горіхів, представлених в різних соціальних мережах, дошках оголошень. Проте клієнту складно орієнтуватися, що і де купити, яка якість цих продуктів. Тому і народилася ідея зібрати на одному майданчику продавців і дати можливість покупцям за допомогою всіляких фільтрів знаходити потрібні солодощі», — пояснює Шулепов створення Ziferia.

Солодке онлайн-життя: У Києві з'явився агрегатор для кондитерів

Раніше ми розповідалиСолодке онлайн-життя: У Києві з'явився агрегатор для кондитерів 1Google Flights допоможе українцям знайти авіаквитки вам про агрегатор Google Flights та запуск пошуку квитків в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: