fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Метро в Пекіні стане першим на планеті з біометрією замість квитків

Metro v Pekini stane peršym na planeti z biometrijeju zamisť kvytkiv
Технологічні рішення для великих міст набувають все цікавіших форм. У Китаї мають намір скористатися біометричними сканерами замість квитків чи жетонів на проїзд у метро — і ця технологія вже готова до використання
Tehnologični rišennja dlja velykyh mist nabuvajuť vse cikavišyh form. U Kytaї majuť namir skorystatysja biometryčnymy skaneramy zamisť kvytkiv čy žetoniv na proїzd u metro — i cja tehnologija vže gotova do vykorystannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Китайська столиця, Пекін, готується до впровадження технології біорозпізнавання. Квитки та жетони мають намір замінити сканерами долонь та камерами для розпізнавання обличчя. Пояснюють такий крок наміром прискорити пасажиропоток через станції метро у пікові години. Про це інформує Reuters із посиланням на китайські державні ЗМІ. Як використають біометрію у пекінській підземці. Китай все більше використовує технологію спостереження за усіма сферами життя — починаючи від посилення внутрішньої безпеки до пришвидшення замовлень у ресторанах швидкого харчування. Однак такий вид моніторингу викликає занепокоєння з боку правозахисних груп. Правозахисники та громадські організації Китаю зазначають, що подібне стеження може бути використане для придушення потенційний протестів та опозиційних настроїв. Розширювана підземна транспортна система Пекіна планує впроваджувати технології біометричного розпізнавання із 2018 року. Про це пише державна газета The China Daily, посилаючись на Чжан Хуабін, керівника відділу розвитку підприємств головного оператора підземки — компанії Beijing Subway. Камери розпізнавання зможуть виявити обличчя людей, потенційно дозволяючи їм обходити звичайні канали продажу квитків, а сканери долонь дозволили би просто за відбитком пальця купувати квитки та проходити турнікети. Китайська газета The China Daily заявила, що біометрію схожого типу вже використовували у системі метро Шанхаю. Вона порівнювала відскановані зображення з базою даних відбитків за лічені секунди. За інформацією, яку наводить агенція Reuters, у Пекіні функціонує 22 міських лінії метро. Метрополітеном користуються в середньому понад 10 млн пасажирів щодоби протягом робочого тижня. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як Китай будує систему оцінки громадян за допомогою систем розпізнавання та так званих соціальних рейтингів.
Реклама 👇 Замовити

Китайська столиця, Пекін, готується до впровадження технології «біорозпізнавання». Квитки та жетони мають намір замінити сканерами долонь та камерами для розпізнавання обличчя. Пояснюють такий крок наміром прискорити пасажиропоток через станції метро у пікові години. Про це інформує Reuters із посиланням на китайські державні ЗМІ.

Як використають біометрію у пекінській підземці

Китай все більше використовує технологію спостереження за усіма сферами життя — починаючи від посилення внутрішньої безпеки до пришвидшення замовлень у ресторанах швидкого харчування. Однак такий вид моніторингу викликає занепокоєння з боку правозахисних груп. Правозахисники та громадські організації Китаю зазначають, що подібне стеження може бути використане для придушення потенційний протестів та опозиційних настроїв.

Розширювана підземна транспортна система Пекіна планує впроваджувати технології біометричного розпізнавання із 2018 року. Про це пише державна газета The China Daily, посилаючись на Чжан Хуабін, керівника відділу розвитку підприємств головного оператора підземки — компанії Beijing Subway. Камери розпізнавання зможуть виявити обличчя людей, потенційно дозволяючи їм обходити звичайні канали продажу квитків, а сканери долонь дозволили би просто за відбитком пальця купувати квитки та проходити турнікети.

Китайська газета The China Daily заявила, що біометрію схожого типу вже використовували у системі метро Шанхаю. Вона порівнювала відскановані зображення з базою даних відбитків за лічені секунди. За інформацією, яку наводить агенція Reuters, у Пекіні функціонує 22 міських лінії метро. Метрополітеном користуються в середньому понад 10 млн пасажирів щодоби протягом робочого тижня.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиМетро в Пекіні стане першим на планеті з біометрією замість квитків 1Як Китай збирається використовувати великі дані про те, як Китай будує систему оцінки громадян за допомогою систем розпізнавання та так званих «соціальних рейтингів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: