fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запровадять електронні земельні торги на основі ProZorro

V Ukraїni zaprovadjať elektronni zemeľni torgy na osnovi ProZorro
Пілотний проект із запуску торгів на ринку землі з використанням платформи «ProZorro.Продажі» реалізує урядова команда. Порядок реалізації цього починання затвердили постановою українського уряду від 21 червня 2017 року № 688
Pilotnyj proekt iz zapusku torgiv na rynku zemli z vykorystannjam platformy «ProZorro.Prodaži» realizuje urjadova komanda. Porjadok realizaciї ćogo počynannja zatverdyly postanovoju ukraїnśkogo urjadu vid 21 červnja 2017 roku № 688
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тепер для реалізації торгів Держгеокадастр зможе використовувати зовнішні електронні майданчики, наприклад ProZorro.Продажі. Так регулюватимуть реалізацію прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності. Навіщо потрібен перехід земельних торгів на платформу ProZorro. Такий варіант, як вважають урядовці, дозволить залучити максимальну кількість учасників, зокрема новий пул покупців, які вже є постійними користувачами системи ProZorro.Продажі. Також такий варіант торгів не потребує фізичної присутності покупців на місці проведення аукціону. Зараз налаштування процедур відбувається відповідно до вимог Земельного кодексу, яким врегульований порядок проведення земельних торгів. У 2017 році на земельних торгах було реалізовано 1837 прав оренди на земельні ділянки загальною площею 42,5 тис. гектарів. У результаті місцеві бюджети отримали 118,7 млн гривень. Середня орендна ставка, що формується на торгах, за останні 5 років збільшилася на понад 10 процентних пунктів та за підсумками 2017 року склала 14,73%. За перші 6 місяців 2018 року цей показник уже підвищено до 18,75% При запуску електронних торгів ми спираємося на готову інфраструктуру ProZorro.Продажі, яка вже успішно працює, що дозволить нам оперативно відійти від архаїчного формату проведення торгів та оптимізувати витрати часу та ресурсів для запуску аукціонів онлайн. Ця система забезпечила прозорий продаж активів вже на 9 млрд грн.. Максим Мартинюк. Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України. Нагадаємо, раніше ми інформували про перемогу платформи ProZorro.Продажі на міжнародному конкурсі.
Реклама 👇 Замовити

Тепер для реалізації торгів Держгеокадастр зможе використовувати зовнішні електронні майданчики, наприклад ProZorro.Продажі. Так регулюватимуть реалізацію прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності.

Навіщо потрібен перехід земельних торгів на платформу ProZorro

Такий варіант, як вважають урядовці, дозволить залучити максимальну кількість учасників, зокрема новий пул покупців, які вже є постійними користувачами системи ProZorro.Продажі. Також такий варіант торгів не потребує фізичної присутності покупців на місці проведення аукціону.

Зараз налаштування процедур відбувається відповідно до вимог Земельного кодексу, яким врегульований порядок проведення земельних торгів.

У 2017 році на земельних торгах було реалізовано 1837 прав оренди на земельні ділянки загальною площею 42,5 тис. гектарів. У результаті місцеві бюджети отримали 118,7 млн гривень. Середня орендна ставка, що формується на торгах, за останні 5 років збільшилася на понад 10 процентних пунктів та за підсумками 2017 року склала 14,73%. За перші 6 місяців 2018 року цей показник уже підвищено до 18,75%

При запуску електронних торгів ми спираємося на готову інфраструктуру ProZorro.Продажі, яка вже успішно працює, що дозволить нам оперативно відійти від архаїчного формату проведення торгів та оптимізувати витрати часу та ресурсів для запуску аукціонів онлайн. Ця система забезпечила прозорий продаж активів вже на 9 млрд грн.

Максим Мартинюк, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Нагадаємо, раніше ми інформувалиВ Україні запровадять електронні земельні торги на основі ProZorro 1ProZorro.Продажі перемогла на світовому конкурсі про перемогу платформи «ProZorro.Продажі» на міжнародному конкурсі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: