fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Клієнти «ПриватБанку» зможуть сплачувати за товари самим лише відбитком пальця

Klijenty «PryvatBanku» zmožuť splačuvaty za tovary samym lyše vidbytkom paľcja
Найбільший український банк запустив нову технологію платежів спільно із платіжною системою Visa та компанією MOSST Payments.Для того, аби покупці могли скористатися нею, магазини мають встановити біометрчні сканери відбитків пальців
Najbiľšyj ukraїnśkyj bank zapustyv novu tehnologiju plateživ spiľno iz platižnoju systemoju Visa ta kompanijeju MOSST Payments.Dlja togo, aby pokupci mogly skorystatysja neju, magazyny majuť vstanovyty biometrčni skanery vidbytkiv paľciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародна платіжна система Visa, компанія MOSST Payments та представниики ПриватБанку оголосили про запуск в Україні пілотного проекту нового способу платежів. Для цього використовується технологія біометричної оплати покупок за допомогою відбитка пальця. На часі дізнатися більше про можливості цієї технології та ймовірну сферу її використання в Україні. Як працюватимуть біометричні платежі ПриватБанку. Першими оплачувати свої покупки без готівки, карток і навіть смартфонів змогли відвідувачі фестивалю Belive в Києві. Для цього достатьно було бути власником картки Visa від цього українського банку. Уперше в Україні – можливість оплатити просто пальцем! Жодних карток, ПІН-кодів і навіть телефонів на фестивалі Belive, – сказав Дмитро Крепак, в. о. голови регіону Південно-Східної Європи в компанії Visa. Для сплати торканням пальця достатньо один раз прив’язати його відбиток до своєї картки. Надалі клієнт може сплачувати за товари та послуги в торговельних точках, що підтримують цю технологію, Платіж відбувається після прикладання пальця до зчитувача біометричних даних. Як говорять у ПриватБанку, ця технологія буде цікава насамперед малому та середньому бізнесу та тим, у кого торгові точки розташовані на вулиці. За домогою цієї технології можна приймати платежі за допомогою власного смартфону або планшета та спеціального біометричного сканера. Нагадаємо, раніше стало відомо про ініціативу українського уряду суттєво спростити прийом платежів та запровадити онлайн-реєстрацію касових апаратів.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародна платіжна система Visa, компанія MOSST Payments та представниики «ПриватБанку» оголосили про запуск в Україні пілотного проекту нового способу платежів. Для цього використовується технологія біометричної оплати покупок за допомогою відбитка пальця. На часі дізнатися більше про можливості цієї технології та ймовірну сферу її використання в Україні.

Як працюватимуть біометричні платежі «ПриватБанку»

Першими оплачувати свої покупки без готівки, карток і навіть смартфонів змогли відвідувачі фестивалю Belive в Києві. Для цього достатьно було бути власником картки Visa від цього українського банку. «Уперше в Україні – можливість оплатити просто пальцем! Жодних карток, ПІН-кодів і навіть телефонів на фестивалі Belive», – сказав Дмитро Крепак, в. о. голови регіону Південно-Східної Європи в компанії Visa.

Для сплати торканням пальця достатньо один раз «прив’язати» його відбиток до своєї картки. Надалі клієнт може сплачувати за товари та послуги в торговельних точках, що підтримують цю технологію, Платіж відбувається після прикладання пальця до зчитувача біометричних даних. Як говорять у ПриватБанку, ця технологія буде цікава насамперед малому та середньому бізнесу та тим, у кого торгові точки розташовані на вулиці. За домогою цієї технології можна приймати платежі за допомогою власного смартфону або планшета та спеціального біометричного сканера.

Нагадаємо, раніше стало відомоКлієнти «ПриватБанку» зможуть сплачувати за товари самим лише відбитком пальця 1Мінфін запустить онлайн-реєстрацію касових апаратів про ініціативу українського уряду суттєво спростити прийом платежів та запровадити онлайн-реєстрацію касових апаратів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: