fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook запустив друкований журнал (хоча про це мало хто знає)

Facebook zapustyv drukovanyj žurnal (hoča pro ce malo hto znaje)
Соціальна мережа Марка Цукерберґа змушена експериментувати не лише в онлайн-просторі. На початку червня 2018-го компанія випустила власний друкований журнал Grow. Подейкують, він стане щоквартальним діловим виданням. Виходитиме журнал у друкованій версії
Sociaľna mereža Marka Cukerberğa zmušena eksperymentuvaty ne lyše v onlajn-prostori. Na počatku červnja 2018-go kompanija vypustyla vlasnyj drukovanyj žurnal Grow. Podejkujuť, vin stane ščokvartaľnym dilovym vydannjam. Vyhodytyme žurnal u drukovanij versiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Назву журналу вже встигли затролити американські журналісти, нагадуючи, що у Штатах є вже сайти та проекти зі схожою назвою, присвячені вирощуванню канабісу та культурі споживання маріхуани. Втім, на критиків компанія Цукерберґа не зважає. Випуск Grow — щоквартального журналу для бізнес-лідерів, як його назвали у Facebook — відбувся без зайвої реклами на початку червня 2018-го в залах бізнес-класу аеропорту Хітроу та деяких інших виняткових місцях у Лондоні. У журналі з великим форматом, просто позначеним як Випуск один, можна знайти матеріали в чорно-білій гаммі. На обкладинці — шведський ґуру ритейла Оскар Олссон. Навіщо найбільшій соцмережі планети власний паперовий журнал. Нікола Менделсон, CBE, віце-президент Facebook у Європі, на Близькому Сході та в Африці, зазначив, що Grow було започатковано під час невеликого заходу в англійській сільській місцевості близько півроку тому. Подія ця була збором за кордоном, організованим компанією Facebook, на ідилічній сільській фермі у передмісті Оксфордшира, у приватному клубі. Дводенне відрядження для менеджерів найбільшої соцмережі світу обєднувало конференції та презентації з заходами та вишуканими вечерями. Під час цього заходу представники компанії й вирішили запустити друкований журнал. Перший журнал, пояснює Мендельсон, досліджує нішеві бренди — одну з найцікавіших ділових історій минулих років. Фінансування журналу, правил вибора матеріал для друку та редакційної політики, а також цільової аудиторії та майбутніх редакторських тем, здається, є ретельно захищеною таємницею. Grow існує також у цифровому форматі, який називається платформою для керування думками. Вона висвітлює людей, компанії та тенденції, які ставлять під загрозу статус-кво речей у світі. When the world’s biggest social media platform wants to associate its brand with credibility, it launches a print magazine w/ massive display bookshelves at LHR first class lounge. But wait! isn’t print dead? Didn’t Facebook kill it off? #facebook #fipp #wanifra #print #inma pic.twitter.com/OqwFI9Cz9R— JuanSenor-Innovation (@JuanSenor) June 3, 2018 Facebook не є першою великою цифровою платформою, яка експериментує із друкованими виданнями. Раніше платформа оренди житла Airbnb запустила журнал Pineapple Magazine. Це відбулося ще в листопаді 2014 року. На той час видавець Крістофер Лукесік заявив, що друк як і раніше є найкращим способом розповісти історії словами та фотографіями. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про наміри адміністраторів Facebook вимагати додаткові документи при розміщенні реклами, що повязана із політичними та суспільно-політичними рухами й партіями.
Реклама 👇 Замовити

Назву журналу вже встигли затролити американські журналісти, нагадуючи, що у Штатах є вже сайти та проекти зі схожою назвою, присвячені вирощуванню канабісу та культурі споживання маріхуани. Втім, на критиків компанія Цукерберґа не зважає. Випуск Grow — щоквартального журналу для бізнес-лідерів, як його назвали у Facebook — відбувся без зайвої реклами на початку червня 2018-го в залах бізнес-класу аеропорту Хітроу та деяких інших виняткових місцях у Лондоні. У журналі з великим форматом, просто позначеним як «Випуск один», можна знайти матеріали в чорно-білій гаммі. На обкладинці — шведський «ґуру» ритейла Оскар Олссон.

Навіщо найбільшій соцмережі планети власний паперовий журнал

Нікола Менделсон, CBE, віце-президент Facebook у Європі, на Близькому Сході та в Африці, зазначив, що Grow було започатковано під час невеликого заходу в англійській сільській місцевості близько півроку тому. Подія ця була збором за кордоном, організованим компанією Facebook, на ідилічній сільській фермі у передмісті Оксфордшира, у приватному клубі. Дводенне відрядження для менеджерів найбільшої соцмережі світу об’єднувало конференції та презентації з заходами та вишуканими вечерями. Під час цього заходу представники компанії й вирішили запустити друкований журнал.

Перший журнал, пояснює Мендельсон, досліджує нішеві бренди — «одну з найцікавіших ділових історій минулих років».

Фінансування журналу, правил вибора матеріал для друку та редакційної політики, а також цільової аудиторії та майбутніх редакторських тем, здається, є ретельно захищеною таємницею.

Grow існує також у цифровому форматі, який називається «платформою для керування думками». Вона висвітлює людей, компанії та тенденції, «які ставлять під загрозу статус-кво речей у світі».

Facebook не є першою великою цифровою платформою, яка експериментує із друкованими виданнями. Раніше платформа оренди житла Airbnb запустила журнал Pineapple Magazine. Це відбулося ще в листопаді 2014 року. На той час видавець Крістофер Лукесік заявив, що «друк як і раніше є найкращим способом розповісти історії словами та фотографіями».

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиFacebook запустив друкований журнал (хоча про це мало хто знає) 1Facebook вимагатиме документи при розміщенні політичної реклами про наміри адміністраторів Facebook вимагати додаткові документи при розміщенні реклами, що пов’язана із політичними та суспільно-політичними рухами й партіями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: