fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouTube запроваджує платну підписку як спосіб монетизації відеоблогів

YouTube zaprovadžuje platnu pidpysku jak sposib monetyzaciї videoblogiv
YouTube запускає новий спосіб заробляти за допомогою контенту — через оформлення передплати на популярні канали. Цим кроком платформа намагається стимулювати відеоблогерів, які скаржилися на скорочення прибутків через запровадження жорсткіших правил монетизації
YouTube zapuskaje novyj sposib zarobljaty za dopomogoju kontentu — čerez oformlennja peredplaty na populjarni kanaly. Cym krokom platforma namagajeťsja stymuljuvaty videoblogeriv, jaki skaržylysja na skoročennja prybutkiv čerez zaprovadžennja žorstkišyh pravyl monetyzaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На YouTube додають функцію, яка дозволить творцям відеоконтенту із понад 100 тис підписників їхніх каналів продавати платний доступ своїм шанувальникам. Постійні глядачі зможуть вносити щомісячну плату за отримання також бонусного контенту, ексклюзивного вмісту та товарів від відеоблогерів. Як працюватиме нова схема монетизації YouTube. Власники популярних каналів YouTube давно прагнули заробляти гроші іншими способами, окрім реклами, а скарги на зменшення прибутків зросли протягом 2017 року. Багато каналів зазнали різкого зниження обсягів продажу рекламних оголошень. Також платформа вилучила рекламу з багатьох каналів, щоб заспокоїти компанії, чия реклама транслювалася перед та під час відеороликів, які вважаються неприйнятними. Знецінені зірки відеоблоґінгу повернулися до таких послуг, як Patreon. Вони користуються ними для збирання грошей безпосередньо від шанувальників. Також є ті відеоблогери, які активніше залучають до використання Facebook та Twitch. Багато з найпопулярніших користувачів Twitch вже заробляють більше грошей за рахунок продажу підписки, і це працює краще, аніж реклама. Функція підписки стане одним із кількох нових способів, завдяки яким відеоплатформа Google дозволяє авторам контенту заробляти гроші на сайті. Нагадаємо, раніше ми інформували вас про показники української YouTube-аудиторії та основні способи монетизації та рівень заробітку популярних в Україні каналів на цій платформі.
Реклама 👇 Замовити

На YouTube додають функцію, яка дозволить творцям відеоконтенту із понад 100 тис підписників їхніх каналів продавати платний доступ своїм шанувальникам. Постійні глядачі зможуть вносити щомісячну плату за отримання також бонусного контенту, ексклюзивного вмісту та товарів від відеоблогерів.

Як працюватиме нова схема монетизації YouTube

Власники популярних каналів YouTube давно прагнули заробляти гроші іншими способами, окрім реклами, а скарги на зменшення прибутків зросли протягом 2017 року. Багато каналів зазнали різкого зниження обсягів продажу рекламних оголошень. Також платформа вилучила рекламу з багатьох каналів, щоб заспокоїти компанії, чия реклама транслювалася перед та під час відеороликів, які вважаються неприйнятними.

Знецінені зірки відеоблоґінгу повернулися до таких послуг, як Patreon. Вони користуються ними для збирання грошей безпосередньо від шанувальників. Також є ті відеоблогери, які активніше залучають до використання Facebook та Twitch. Багато з найпопулярніших користувачів Twitch вже заробляють більше грошей за рахунок продажу підписки, і це працює краще, аніж реклама. Функція підписки стане одним із кількох нових способів, завдяки яким відеоплатформа Google дозволяє авторам контенту заробляти гроші на сайті.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиYouTube запроваджує платну підписку як спосіб монетизації відеоблогів 1Як виглядає, чим цікавиться та скільки заробляє український YouTube вас про показники української YouTube-аудиторії та основні способи монетизації та рівень заробітку популярних в Україні каналів на цій платформі.

Теґи: YouTube
Джерело: Bloomberg

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: