fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На початку липня у Києві проведуть хакатон для соціальних підприємців

Na počatku lypnja u Kyjevi proveduť hakaton dlja sociaľnyh pidpryjemciv
6 липня 2018-го проведуть Social Hack. Це – захід та хакатон для мотивації почати власну справу, брейншторму бізнес-ідей та перших кроків у соціальному підприємництві
6 lypnja 2018-go proveduť Social Hack. Ce – zahid ta hakaton dlja motyvaciї počaty vlasnu spravu, brejnštormu biznes-idej ta peršyh krokiv u sociaľnomu pidpryjemnyctvi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Організатори інформують, що протягом заходу кожен учасник може поділитись ідеями соцпідприємств та придумати інноваційні бізнес-рішення. А за допомогою методики дизайн-мислення разом з тренерами учасники хакатону зможуть прокласти перші кроки від ідеї бізнесу до мінімально-життєздатного продукту. На часі дізнатися більше про цей хакатон. З чого складатиметься хакатон. Програма розділена на 3 блоки: Iдея: Анатолій Засоба, голова правління ГО Кримська діаспора та президент Української Асоціації соціальних підприємців, розкаже: про існуючі бізнес-моделі та тренди соціального підприємництва в Україні; як бачити проблеми та конвертувати їх в ідеї для соціального бізнесу; як зрушити та почати свій бізнес. Реалізація: Разом з Володимиром Лісіним, консультантом Інституту постінформаційного суспільства та викладачем Школи візуальної комунікації учасники зможуть дізнатися: що таке дизайн-мислення, його основні техніки, пропрацьовування ідеї до MVP-моделі. Практики та кейси: У цьому блоці учасники надихатимуться історіями розвитку відомих українських проектів та дізнається найактуальніші поради масштабування проекту. Крім того, захід проходить паралельно з Національними Змаганнями вже реалізованих соціальних підприємств Enactus Ukraine, і учасники хакатону можуть залишитись і побачити фіналістів, один з яких поїде представляти Україну на міжнародному конкурсі в Кремнієвій Долині. Як долучитися. До участі запрошують студенти. Участь у заході безкоштовна за умови проходження реєстрації і попереднього відбору. Зареєструватися можна за посиланням. Дата та місце: Київ, БЦ Космополіт, 6 липня з 10:00. Раніше ми розповідали про урбаністичний хакатон, котрий нещодавно пройшов у Києві.
Реклама 👇 Замовити

Організатори інформують, що протягом заходу кожен учасник може поділитись ідеями соцпідприємств та придумати інноваційні бізнес-рішення. А за допомогою методики дизайн-мислення разом з тренерами учасники хакатону зможуть прокласти перші кроки від ідеї бізнесу до мінімально-життєздатного продукту. На часі дізнатися більше про цей хакатон.

З чого складатиметься хакатон

Програма розділена на 3 блоки:

 • Iдея: Анатолій Засоба, голова правління ГО «Кримська діаспора» та президент Української Асоціації соціальних підприємців, розкаже:

  • про існуючі бізнес-моделі та тренди соціального підприємництва в Україні;
  • як бачити проблеми та конвертувати їх в ідеї для соціального бізнесу;
  • як зрушити та почати свій бізнес.
 • Реалізація: Разом з Володимиром Лісіним, консультантом «Інституту постінформаційного суспільства» та викладачем Школи візуальної комунікації учасники зможуть дізнатися:

  • що таке дизайн-мислення,
  • його основні техніки,
  • пропрацьовування ідеї до MVP-моделі.
 • Практики та кейси: У цьому блоці учасники надихатимуться історіями розвитку відомих українських проектів та дізнається найактуальніші поради масштабування проекту.

Крім того, захід проходить паралельно з Національними Змаганнями вже реалізованих соціальних підприємств Enactus Ukraine, і учасники хакатону можуть залишитись і побачити фіналістів, один з яких поїде представляти Україну на міжнародному конкурсі в Кремнієвій Долині.

Як долучитися

До участі запрошують студенти. Участь у заході безкоштовна за умови проходження реєстрації і попереднього відбору. Зареєструватися можна за посиланням. Дата та місце: Київ, БЦ «Космополіт», 6 липня з 10:00.

Раніше ми розповідалиНа початку липня у Києві проведуть хакатон для соціальних підприємців 1Хакатон «Синхро-простір» — хто та як збудує місто майбутнього в Україні про урбаністичний хакатон, котрий нещодавно пройшов у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: