Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інфографіка: Чи обізнані українці з криптовалютами

Infografika: Čy obiznani ukraїnci z kryptovaljutamy

Агентство Kantar TNS дослідило, наскільки добре про криптовалюти знають звичайні громадяни, а не трейдери чи власники стартапів. Отримані результати свідчать: 72% наших співгромадян знають про це, і 98% з них одразу називають Bitcoin
Agentstvo Kantar TNS doslidylo, naskiľky dobre pro kryptovaljuty znajuť zvyčajni gromadjany, a ne trejdery čy vlasnyky startapiv. Otrymani rezuľtaty svidčať: 72% našyh spivgromadjan znajuť pro ce, i 98% z nyh odrazu nazyvajuť Bitcoin
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що українці, які користуються інтернетом, знають про криптовалюти, чи володіють ними, яку роль відводять державі у обігу криптовалют — все у інфографіці за результатами онлайн дослідження Kantar TNS Online Track. Читайте далі, щоби дізнатися більше. Що варто знати про те, як українці дають визначення криптовалютам та їхнім можливостям. Опитування проводилось методом онлайн опитування з 20.04.2018 по 30.04.2018. Географія дослідження — вся Україна (крім зони АТО та АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам головні факти та показники стосовно найпопулярніших криптовалют у світі.

Що українці, які користуються інтернетом, знають про криптовалюти, чи володіють ними, яку роль відводять державі у обігу криптовалют — все у інфографіці за результатами онлайн дослідження Kantar TNS Online Track. Читайте далі, щоби дізнатися більше.

Що варто знати про те, як українці дають визначення криптовалютам та їхнім можливостям

Опитування проводилось методом онлайн опитування з 20.04.2018 по 30.04.2018. Географія дослідження — вся Україна (крім зони АТО та АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років. Вибірка 1000 респондентів, квотна за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Інфографіка: Наскільки добре українці обізнані про криптовалюти

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам головні факти та показники стосовно найпопулярніших криптовалют у світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: