fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Акселератор Radar Tech запустив програму для енергетики

Akselerator Radar Tech zapustyv programu dlja energetyky
Максим Яковер, cпівзасновник Radar Tech і СЕО та керуючий партнер UNIT.City, оголосив про запуск нового напрямку акселерації для стартапів. Тепер шукають проекти, пов'язані з енергетикою
Maksym Jakover, cpivzasnovnyk Radar Tech i SEO ta kerujučyj partner UNIT.City, ogolosyv pro zapusk novogo naprjamku akseleraciї dlja startapiv. Teper šukajuť proekty, pov'jazani z energetykoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Яковера, в рамках Radar Tech запущено акселераційну програму в енергосекторі та суміжних індустріях. Партнером, який допомагатиме розвивати акселератор, виступила компанія ДТЕК. Хто може використати програму для розвитку своїх стартапів. ДО нової акселераційної програми можуть долучитися проекти, які окрім енергетики можуть вирішувати питання, котрі повязані з логістикою, клієнтським обслуговуванням, безпекою персоналу в енергетичних галузях. Запрошують не просто стартапи, а й конструкторські бюро, інститути та науково-дослідні центри, зрілі продуктові компанії чи винахідники з готовими прототипами. Окрім Яковера, кураторами проекту також є Дмитро Сахарук, гендиректор ТОВ ДТЕК ЕНЕРГО, та Юлія Порошенко, співзасновниця Radar Tech та засновниця Agrohub. За словами Яковера, перевага такого корпоративного акселератора полягатиме у тому, що він не вимагатиме частку в проекті. При цьому учасникам акселерації надають освітні можливості, зайомство із топ-менеджерами в ДТЕК, можливість перевірки гіпотез. Вдалі проекти отримають потенційну можливість укласти великий контракт із корпорацією, написав Максим Яковер у Facebook. Дізнатися усі подробиці та подати заявку можна за посиланням. Нагадаємо, раніше ми інформували вас про нові акселераційні програми від МХП та UNIT.City у сфері агросектору.
Реклама 👇 Замовити

За словами Яковера, в рамках Radar Tech запущено акселераційну програму в енергосекторі та суміжних індустріях. Партнером, який допомагатиме розвивати акселератор, виступила компанія ДТЕК.

Хто може використати програму для розвитку своїх стартапів

ДО нової акселераційної програми можуть долучитися проекти, які окрім енергетики можуть вирішувати питання, котрі пов’язані з логістикою, клієнтським обслуговуванням, безпекою персоналу в енергетичних галузях. Запрошують не просто стартапи, а й конструкторські бюро, інститути та науково-дослідні центри, зрілі продуктові компанії чи винахідники з готовими прототипами. Окрім Яковера, кураторами проекту також є Дмитро Сахарук, гендиректор ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО», та Юлія Порошенко, співзасновниця Radar Tech та засновниця Agrohub.

За словами Яковера, перевага такого корпоративного акселератора полягатиме у тому, що він не вимагатиме частку в проекті. При цьому учасникам акселерації надають освітні можливості, зайомство із топ-менеджерами в ДТЕК, можливість перевірки гіпотез. Вдалі проекти отримають потенційну можливість укласти великий контракт із корпорацією, написав Максим Яковер у Facebook. Дізнатися усі подробиці та подати заявку можна за посиланням.

Акселератор Radar Tech запустив програму для енергетики

Нагадаємо, раніше ми інформувалиАкселератор Radar Tech запустив програму для енергетики 1І в полі, і в коворкінгу — як MHP Accelerator шукає цікаві проекти вас про нові акселераційні програми від МХП та UNIT.City у сфері агросектору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: