fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Розробник незвичного паперу з України отримав «золото» у США

Rozrobnyk nezvyčnogo paperu z Ukraїny otrymav «zoloto» u SŠA
Автор нестандартної розробки — паперу з опалого листя — здобув золоту медаль на «Олімпіаді Геніїв» у Сполучених Штатах Америки. Про це інформує VoA із посиланням на організаторів конкурсу
Avtor nestandartnoї rozrobky — paperu z opalogo lystja — zdobuv zolotu medaľ na «Olimpiadi Geniїv» u Spolučenyh Štatah Ameryky. Pro ce informuje VoA iz posylannjam na organizatoriv konkursu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український школяр Валентин Фречка, який знайшов спосіб виготовляти папір із опалого листя, здобув золото у змаганні між учнями у кількох категоріях. У олімпіаді були учасники із різних країн світу, інформує Голос Америки. Що варто знати про нагороду та участь в олімпіаді. 2018 року у змаганні інтелектуалів та винахідників було понад 1,3 тис учасників. До складу української команди від Малої академії наук увійшли 5 осіб. За словами самого Валентина у розмові із редакцією Голосу Америки, 2 його колег посіли четверті місця і ще 2 — здобули бронзу. Самого Валентина запросили на міжнародну виставку у Південній Кореї. До участі в Олімпіаді було подано більше півтори тисячі проектів, а прийнято менше половини, говориться на офіційному сайті. Що це за змагання. Олімпіада геніїв (GENIUS Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем та сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу. Змагання орієнтовані на учнів середніх шкіл. За твердженням організаторів, участь у заході має на меті допомогти талановитим учням у здобутті навичок та знань, аби бути громадянами, лідерами, вченими, художниками, письменниками, інженерами. Усі вони сприятимуть екологічному сталому розвитку впродовж усього життя. Нагадаємо, раніше ми публікували розмову із Валентином Фречкою — тоді він лише готувався до міжнародних змагань та ділився планами щодо подальшого удосконалення своєї розробки. Він розповів, що на виготовлення 1 аркушу з переробленого опалого листя в нього йшло до 8 годин.
Реклама 👇 Замовити

Український школяр Валентин Фречка, який знайшов спосіб виготовляти папір із опалого листя, здобув золото у змаганні між учнями у кількох категоріях. У олімпіаді були учасники із різних країн світу, інформує «Голос Америки».

Що варто знати про нагороду та участь в олімпіаді

2018 року у змаганні інтелектуалів та винахідників було понад 1,3 тис учасників. До складу української команди від Малої академії наук увійшли 5 осіб. За словами самого Валентина у розмові із редакцією «Голосу Америки», 2 його колег посіли четверті місця і ще 2 — здобули бронзу. Самого Валентина запросили на міжнародну виставку у Південній Кореї.

До участі в Олімпіаді було подано більше півтори тисячі проектів, а прийнято менше половини, говориться на офіційному сайті.

Що це за змагання

«Олімпіада геніїв» (GENIUS Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем та сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу. Змагання орієнтовані на учнів середніх шкіл. За твердженням організаторів, участь у заході має на меті допомогти талановитим учням у здобутті навичок та знань, аби бути громадянами, лідерами, вченими, художниками, письменниками, інженерами. Усі вони сприятимуть екологічному сталому розвитку впродовж усього життя.

Юний розробник незвичного паперу з України здобув золото на міжнародній олімпіаді

Нагадаємо, раніше ми публікували розмовуРозробник незвичного паперу з України отримав «золото» у США 1Винахідник паперу з опалого листя: «Потрібно десь 8 годин, щоб отримати готовий аркуш» із Валентином Фречкою — тоді він лише готувався до міжнародних змагань та ділився планами щодо подальшого удосконалення своєї розробки. Він розповів, що на виготовлення 1 аркушу з переробленого опалого листя в нього йшло до 8 годин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: