fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Nielsen дослідили споживчі настрої українців

U Nielsen doslidyly spožyvči nastroї ukraїnciv
Дослідницька компанія Nielsen оприлюднила результати дослідження споживчих настроїв в країні в I кварталі 2018 року. За отриманими результатами можна сказати, що споживачі залишаються обережними у витратах
Doslidnyćka kompanija Nielsen opryljudnyla rezuľtaty doslidžennja spožyvčyh nastroїv v kraїni v I kvartali 2018 roku. Za otrymanymy rezuľtatamy možna skazaty, ščo spožyvači zalyšajuťsja oberežnymy u vytratah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як свідчать результати проведеного дослідження, індекс споживчої довіри в Україні знизився до 58 пунктів у першому кварталі 2018 року. Настрої споживачів пройшли через сезонне зниження після новорічного періоду. Вільні кошти українці в основному витрачають на одяг, заощадження та розваги. Про що свідчать настрої українських споживачів. Споживачі залишаються обережними у витратах, оскільки рівень їхньої впевненості є найнижчим в Європі. Однак навіть в умовах споживчого песимізму бізнес з оптимізмом дивиться в майбутнє, і ці тенденції, що покращуються, створюють основу для розвитку: бізнес відходить від тактики виживання і замість цього використовує можливості для сталого розвитку конкуренції, – вважає Вайос Діморагас, генеральний директор Nielsen в Україні та Білорусі. Як відзначають в Nielsen, індекс розраховується за трьома показниками: оцінки споживачами перспектив на ринку праці в найближчі 12 місяців, рівня фінансового благополуччя в найближчі 12 місяців, готовність витрачати гроші в цей момент. Абсолютна більшість українців продовжує вважати, що країна знаходиться в стані кризи, при цьому число таких зросла – 95% в I кварталі 2018 року в порівнянні з 93% в IV кварталі 2017 року. На першому і другому місцях у списку занепокоєнь українців як і раніше знаходяться переживання щодо зростання тарифів на комунальні послуги і війна – з цього приводу турбуються 28% і 29% споживачів, відповідно. До ключових переживань потрапила турбота про здоров’я. За ними слідують такі причини переживань, як економіка і зростання цін на продукти харчування. Ті, у кого після витрат на товари та послуги першої необхідності залишаються кошти, витрачають вільні гроші на новий одяг (31%), роблять заощадження (27%) і розважаються поза домом (21%). Нагадаємо, раніше ми публікували портрет українських IT-фахівців згідно із дослідженням DOU.UA.
Реклама 👇 Замовити

Як свідчать результати проведеного дослідження, індекс споживчої довіри в Україні знизився до 58 пунктів у першому кварталі 2018 року. Настрої споживачів пройшли через сезонне зниження після новорічного періоду. Вільні кошти українці в основному витрачають на одяг, заощадження та розваги.

Про що свідчать настрої українських споживачів

«Споживачі залишаються обережними у витратах, оскільки рівень їхньої впевненості є найнижчим в Європі. Однак навіть в умовах споживчого песимізму бізнес з оптимізмом дивиться в майбутнє, і ці тенденції, що покращуються, створюють основу для розвитку: бізнес відходить від тактики виживання і замість цього використовує можливості для сталого розвитку конкуренції», – вважає Вайос Діморагас, генеральний директор Nielsen в Україні та Білорусі.

Як відзначають в Nielsen, індекс розраховується за трьома показниками:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • оцінки споживачами перспектив на ринку праці в найближчі 12 місяців,
  • рівня фінансового благополуччя в найближчі 12 місяців,
  • готовність витрачати гроші в цей момент.

Абсолютна більшість українців продовжує вважати, що країна знаходиться в стані кризи, при цьому число таких зросла – 95% в I кварталі 2018 року в порівнянні з 93% в IV кварталі 2017 року. На першому і другому місцях у списку занепокоєнь українців як і раніше знаходяться переживання щодо зростання тарифів на комунальні послуги і війна – з цього приводу турбуються 28% і 29% споживачів, відповідно. До ключових переживань потрапила турбота про здоров’я. За ними слідують такі причини переживань, як економіка і зростання цін на продукти харчування.

Ті, у кого після витрат на товари та послуги першої необхідності залишаються кошти, витрачають вільні гроші на новий одяг (31%), роблять заощадження (27%) і розважаються поза домом (21%).

Нагадаємо, раніше ми публікувалиУ Nielsen дослідили споживчі настрої українців 1Інфографіка: 35 відтінків айтішника — дослідження IT-ринку від DOU портрет українських IT-фахівців згідно із дослідженням DOU.UA.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: