fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Брендинг Євробачення отримав «Каннського Лева»

Brendyng Jevrobačennja otrymav «Kannśkogo Leva»
Український дизайн Євробачення 2017 року здобув бронзу Каннських Левів у категорії Design Lions. Інформацію про це із посиланням на керівника агенції-розробника візуального стилю оприлюднили у виданні AIN.UA
Ukraїnśkyj dyzajn Jevrobačennja 2017 roku zdobuv bronzu Kannśkyh Leviv u kategoriї Design Lions. Informaciju pro ce iz posylannjam na kerivnyka agenciї-rozrobnyka vizuaľnogo stylju opryljudnyly u vydanni AIN.UA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Брендинг Євробачення-2017, створений українськими агентствами Banda.agency і Republique, отримав бронзову нагороду Каннських Левів в категорії Desing Lions. Що варто знати про переможну концепцію дизайну Євробачення. У своїй заявці Banda.agency і Republique відзначали, що у конкурсу Євробачення ніколи не було справжнього бренду. Саме це завдання хотіли вирішити агентства. Це дуже важливий проект для нас. В процесі багато людей обєднані свої зусилля, щоб зробити його, і я радий, що всі вони отримали заслуженую нагороду за свої таланти. Український креатив давно заслуговував Львів, але просто не щастило. І тепер я сподіваюся, що з кожним роком ми будемо вигравати все більше і більше. Ми цього варті. Тому що зараз така кількість сильних робіт створюється в Україні, що журі Канн та інших світових фестивалів не можуть цього не відзначити, — так отримання нагороди прокоментував Павло Вржещ у розмові із редакцією AIN.UA. Нагадаємо, раніше агенція BANDA презентувала бренд України, котрий здобув як прихильників, так і супротивників, що порівнювали його із дизайном розділу сайту для аудиторії 18+.
Реклама 👇 Замовити

Брендинг Євробачення-2017, створений українськими агентствами Banda.agency і Republique, отримав бронзову нагороду «Каннських Левів» в категорії Desing Lions.

Що варто знати про переможну концепцію дизайну Євробачення

У своїй заявці Banda.agency і Republique відзначали, що у конкурсу Євробачення ніколи не було справжнього бренду. Саме це завдання хотіли вирішити агентства.

«Це дуже важливий проект для нас. В процесі багато людей об’єднані свої зусилля, щоб зробити його, і я радий, що всі вони отримали заслуженую нагороду за свої таланти. Український креатив давно заслуговував «Львів», але просто не щастило. І тепер я сподіваюся, що з кожним роком ми будемо вигравати все більше і більше. Ми цього варті. Тому що зараз така кількість сильних робіт створюється в Україні, що журі Канн та інших світових фестивалів не можуть цього не відзначити», — так отримання нагороди прокоментував Павло Вржещ у розмові із редакцією AIN.UA.

Нагадаємо, раніше агенція BANDA презентувалаБрендинг Євробачення отримав «Каннського Лева» 1Все буде Ukraine NOW — Кабмін та Banda Agency створили бренд України бренд України, котрий здобув як прихильників, так і супротивників, що порівнювали його із дизайном розділу сайту для аудиторії 18+.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: