fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Запоріжжі презентували «розумний» відеореєстратор для делегацій

U Zaporižži prezentuvaly «rozumnyj» videorejestrator dlja delegacij
У запорізькій компанії «Інфоком ЛТД» (відомої нам за додатком для пошуку станцій заряджання електромобілів) запропонували замінити делегацію фахівців «розумними» відеореєстраторами
U zaporiźkij kompaniї «Infokom LTD» (vidomoї nam za dodatkom dlja pošuku stancij zarjadžannja elektromobiliv) zaproponuvaly zaminyty delegaciju fahivciv «rozumnymy» videorejestratoramy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Додаток має назву SMART ASSISTANT. Він розроблений у компанії Інфоком ЛТД і може використовуватися як доповнення до Skype. Уже найближчим часом співробітників Інфоком ЛТД планують оснастити портативними відеореєстраторами для збору вихідних даних у замовника. Аналогічно до камер у поліцейських, такі реєстратори працюють на базі смартфона, який кріпиться на одяг і дозволяє фіксувати на відео все, що відбувається навколо. На часі дізнатися більше про цю розробку. Що вміє такий відеореєстратор. За словами розробників, за допомогою програми можна автоматично телефонувати до фахівця, працювати в режимі запису, включати відео і гучний звязок при необхідності для спілкування безпосередньо з замовником через інтернет. Також можливе спілкування з співробітником компанії за допомогою навушників та Bluetooth-підключення. За словами інженерів Інфоком ЛТД, використання цієї розробки може зменшити необхідність особистої присутності висококваліфікованого персоналу на обєкті замовника, а значить, зберегти його час за рахунок організації централізованого управління. Як використовувати додаток. Основною вимогою для телеконференції з офісом компанії є наявність включеного і зарядженого смартфона, прикріпленого на грудях співробітника у відрядженні, з обовязковим покриттям 3G або 4G. Всі отримані дані зберігаються в архіві автоматично. Ідентифікувати їх допомагають вбудовані мітки часу і геопозіціі, а захист забезпечує цифровий підпис. Раніше ми повідомляли про розробку, котра дає змогу заряджати до 8 різних ґаджетів. Процес підзаряджання відбувається на відстані.
Реклама 👇 Замовити

Додаток має назву SMART ASSISTANT. Він розроблений у компанії «Інфоком ЛТД» і може використовуватися як доповнення до Skype. Уже найближчим часом співробітників «Інфоком ЛТД» планують оснастити портативними відеореєстраторами для збору вихідних даних у замовника. Аналогічно до камер у поліцейських, такі реєстратори працюють на базі смартфона, який кріпиться на одяг і дозволяє фіксувати на відео все, що відбувається навколо. На часі дізнатися більше про цю розробку.

Що вміє такий відеореєстратор

За словами розробників, за допомогою програми можна автоматично телефонувати до фахівця, працювати в режимі запису, включати відео і гучний зв’язок при необхідності для спілкування безпосередньо з замовником через інтернет. Також можливе спілкування з співробітником компанії за допомогою навушників та Bluetooth-підключення.

За словами інженерів «Інфоком ЛТД», використання цієї розробки може зменшити необхідність особистої присутності висококваліфікованого персоналу на об’єкті замовника, а значить, зберегти його час за рахунок організації централізованого управління.

Як використовувати додаток

Основною вимогою для телеконференції з офісом компанії є наявність включеного і зарядженого смартфона, прикріпленого на грудях співробітника у відрядженні, з обов’язковим покриттям 3G або 4G. Всі отримані дані зберігаються в архіві автоматично. Ідентифікувати їх допомагають вбудовані мітки часу і геопозіціі, а захист забезпечує цифровий підпис.

У Запоріжжі презентували «розумний» відеореєстратор для делегацій

Раніше ми повідомлялиУ Запоріжжі презентували «розумний» відеореєстратор для делегацій 1До 8 ґаджетів одночасно — українсько-польська розробка бездротової зарядки про розробку, котра дає змогу заряджати до 8 різних ґаджетів. Процес підзаряджання відбувається на відстані.

Джерело: Autogeek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: