fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google інвестує $550 млн доларів в китайського гіганта інтернет-торгівлі

Google investuje $550 mln dolariv v kytajśkogo giganta internet-torgivli
Американська компанія Google інвестує в конкурента AliExpress — китайського інтернет-ритейлера JD.com. Про це пише Мінфін з посиланням на The Wall Street Journal
Amerykanśka kompanija Google investuje v konkurenta AliExpress — kytajśkogo internet-rytejlera JD.com. Pro ce pyše Minfin z posylannjam na The Wall Street Journal
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google, яка входить в холдинг Alphabet, інвестує півмільярда доларів в китайську компанію, що займається інтернет-торгівлею і електронною комерцією.   Детальніше про угоду. Зазначається, що такий крок дозволить Google поглибити звязки з Китаєм і посилити позиції в онлайн-торгівлі. Співпраця допоможе обом компаніям розширити присутність у роздрібній торгівлі в Південно-Східній Азії, США та Європі. У межах угоди Google придбає американські депозитарні розписки (ADR) JD.com за 40,58 доларів кожна, що є середньозваженою за обсягом торгів ціною за останні десять днів. Як повідомив представник китайської компанії, за підсумками додаткової емісії американська компанія отримає близько 1% частки в інтернет-ритейлері. Про компанію JD.com. За даними дослідницької фірми Analysys Ltd., в першому кварталі на частку JD.com припадало близько чверті ринку електронної торгівлі Китаю в сегменті B2C. JD.com — китайська компанія, яка займається інтернет-торгівлею і електронною комерцією. Знаходиться в Пекіні. Є одним з найбільших торговців в китайському інтернеті за моделлю B2C за обсягом транзакцій. JD це не тільки торгова площадка, але інтернет-магазин на відміну від AliExpress.  Міжнародна торгівля була розпочата компанією в жовтні 2012 року з запуском англомовного сайту. Раніше ми повідмоляли про те, що Google запустив сервіс із пошуку модних речей. Як тільки додаток знайде те, що шукав, то зможе купити його через Google Shopping. Додаток працює в режимі реального часу, використовуючи технологію розпізнавання образів.
Реклама 👇 Замовити

Google, яка входить в холдинг Alphabet, інвестує півмільярда доларів в китайську компанію, що займається інтернет-торгівлею і електронною комерцією.  

Детальніше про угоду

Зазначається, що такий крок дозволить Google поглибити зв’язки з Китаєм і посилити позиції в онлайн-торгівлі. Співпраця допоможе обом компаніям розширити присутність у роздрібній торгівлі в Південно-Східній Азії, США та Європі.

У межах угоди Google придбає американські депозитарні розписки (ADR) JD.com за 40,58 доларів кожна, що є середньозваженою за обсягом торгів ціною за останні десять днів. Як повідомив представник китайської компанії, за підсумками додаткової емісії американська компанія отримає близько 1% частки в інтернет-ритейлері.

Про компанію JD.com

За даними дослідницької фірми Analysys Ltd., в першому кварталі на частку JD.com припадало близько чверті ринку електронної торгівлі Китаю в сегменті B2C.

JD.com — китайська компанія, яка займається інтернет-торгівлею і електронною комерцією. Знаходиться в Пекіні. Є одним з найбільших торговців в китайському інтернеті за моделлю B2C за обсягом транзакцій. JD це не тільки торгова площадка, але інтернет-магазин на відміну від AliExpress.  Міжнародна торгівля була розпочата компанією в жовтні 2012 року з запуском англомовного сайту.

Раніше ми повідмолялиGoogle інвестує $550 млн доларів в китайського гіганта інтернет-торгівлі 1Google запускає сервіс із пошуку модних речей про те, що Google запустив сервіс із пошуку модних речей. Як тільки додаток знайде те, що шукав, то зможе купити його через Google Shopping. Додаток працює в режимі реального часу, використовуючи технологію розпізнавання образів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: