fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Renault інвестує понад €1 млрд у виробництво електромобілів

Renault investuje ponad €1 mlrd u vyrobnyctvo elektromobiliv
Французький виробник Renault інвестує понад €1 млрд у 4 підприємства у Франції. Мета інвестиції: збільшення виробництва електромобілів в країні. Про це пише видання Financial Times
Francuźkyj vyrobnyk Renault investuje ponad €1 mlrd u 4 pidpryjemstva u Franciї. Meta investyciї: zbiľšennja vyrobnyctva elektromobiliv v kraїni. Pro ce pyše vydannja Financial Times
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Група Renault-Nissan вже зараз є найбільшим світовим виробником електромобілів. У компанії хочуть зробити Францію центром передових технологій для електромобілів у рамках альянсу з Nissan. Що вироблятимуть Renault . Renault вироблятиме модель електромобіля Zoe на підприємстві у Флені й нову модель електромобіля Kangoo на заводі в Мобьожі. Крім того, компанія планує почати виробництво електромобілів на підприємстві в Дуе і збільшити їхній випуск утричі на заводі в Клеоні. У компанії переконані, що збільшення інвестицій у виробництво електромобілів підвищить конкурентоспроможність і привабливість французьких підприємств.  Відзначимо, що компанія Tesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електромобілів. Компанія випустила нову карту свого запланованого розширення на решту цього року та наступний рік. Найближчим часом Маск планує представити нове покоління швидкісних зарядних станцій Supercharger V3. Кінцева мета компанії – щоб власники Tesla могли подорожувати практично в будь-якій точці Землі. Нагадаємо, що компанія Mitsubishi розпочала встановлювати зарядні станції в Україні. Перед виходом на ринок моделі Outlander PHEV в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним. Зарядні станції швидкої зарядки ABB виробництва Нідерландів будуть включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.
Реклама 👇 Замовити

Група Renault-Nissan вже зараз є найбільшим світовим виробником електромобілів. У компанії хочуть зробити Францію «центром передових технологій для електромобілів» у рамках альянсу з Nissan.

Що вироблятимуть Renault 

Renault вироблятиме модель електромобіля Zoe на підприємстві у Флені й нову модель електромобіля Kangoo на заводі в Мобьожі. Крім того, компанія планує почати виробництво електромобілів на підприємстві в Дуе і збільшити їхній випуск утричі на заводі в Клеоні. У компанії переконані, що збільшення інвестицій у виробництво електромобілів підвищить конкурентоспроможність і привабливість французьких підприємств. 

Відзначимо, що компанія Tesla відкрилаRenault інвестує понад €1 млрд у виробництво електромобілів 1Tesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів 10 тис зарядних станцій у світі для електромобілів. Компанія випустила нову карту свого запланованого розширення на решту цього року та наступний рік. Найближчим часом Маск планує представити нове покоління швидкісних зарядних станцій Supercharger V3. Кінцева мета компанії – щоб власники Tesla могли подорожувати практично в будь-якій точці Землі.

Нагадаємо, що компанія Mitsubishi розпочала встановлюватиRenault інвестує понад €1 млрд у виробництво електромобілів 2Mitsubishi почала встановлювати зарядні станції в Україні зарядні станції в Україні. Перед виходом на ринок моделі Outlander PHEV в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним. Зарядні станції швидкої зарядки ABB виробництва Нідерландів будуть включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: