fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запускають Офіс розвитку підприємництва

V Ukraїni zapuskajuť Ofis rozvytku pidpryjemnyctva
Мінекономрозвитку завершує процес створення Офісу розвитку малого і середнього підприємництва. Структура буде координуватися заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі Максимом Нефьодовим, передає прес-служба Міністерства
Minekonomrozvytku zaveršuje proces stvorennja Ofisu rozvytku malogo i seredńogo pidpryjemnyctva. Struktura bude koordynuvatysja zastupnykom Ministra ekonomičnogo rozvytku i torgivli Maksymom Nefodovym, peredaje pres-služba Ministerstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Створення Офісу розвитку малого і середнього підприємництва передбачено Стратегією розвитку малого і середнього бізнесу в Україні до 2020 року, яку Уряд ухвалив 24 травня 2017 року.  Офіс працюватиме як консультативно-дорадчий орган при Міністерстві. А до його складу увійдуть 10 фахівців, які пройдуть конкурсний відбір. Хто координуватиме структуру із підтримки підриємництва. Очікують, що новостворена структура стане перехідним етапом перед тим, як ухвалять рішення про створення державної інституції. Вона займатиметься  реалізацією політики розвитку малого та середнього бізнесу. Фінансувати Офіс підтримки МСП буде Європейський Союз через проект з підтримки підприємництва FORBIZ. Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов координуватиме офіс. Основними завданнями Офісу є: підготовка рекомендацій уряду щодо підтримки МСБ; впровадження механізму кредитних гарантій; створення єдиного інформаційного ресурсу для МСБ; створення центрів підтримки підприємництва в регіонах; проведення тренінгів; координація міжнародної технічної допомоги та популяризація підприємництва. Конкурс на посади в Органі триває до 22 червня. Детальну інформацію щодо конкурсу та умов участі  за посиланням: http://bit.ly/2LGvp6Z. Про бізнес із соціальним спрямуванням, який стрімко набирає обертів в Україні, читайте в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

Створення Офісу розвитку малого і середнього підприємництва передбачено Стратегією розвитку малого і середнього бізнесу в Україні до 2020 року, яку Уряд ухвалив 24 травня 2017 року.  Офіс працюватиме як консультативно-дорадчий орган при Міністерстві. А до його складу увійдуть 10 фахівців, які пройдуть конкурсний відбір.

Хто координуватиме структуру із підтримки підриємництва

Очікують, що новостворена структура стане перехідним етапом перед тим, як ухвалять рішення про створення державної інституції. Вона займатиметься  реалізацією політики розвитку малого та середнього бізнесу. Фінансувати Офіс підтримки МСП буде Європейський Союз через проект з підтримки підприємництва FORBIZ.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов координуватиме офіс.

Основними завданнями Офісу є:

  • підготовка рекомендацій уряду щодо підтримки МСБ;
  • впровадження механізму кредитних гарантій;
  • створення єдиного інформаційного ресурсу для МСБ;
  • створення центрів підтримки підприємництва в регіонах;
  • проведення тренінгів;
  • координація міжнародної технічної допомоги та популяризація підприємництва.

Конкурс на посади в Органі триває до 22 червня. Детальну інформацію щодо конкурсу та умов участі  за посиланням: http://bit.ly/2LGvp6Z.

Про бізнес із соціальним спрямуванням, який стрімко набирає обертів в Україні, читайтеВ Україні запускають Офіс розвитку підприємництва 1Іванка Бедь, УСА: «Соцпідприємництво — це можливість зробити щось правильне» в матеріалі Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: