fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європарламент відмовляється від пластикового посуду

Jevroparlament vidmovljajeťsja vid plastykovogo posudu
У Європарламенті відмовляться від використання пластикових пляшок для води, а також інших одноразових виробів із пластику, які використовуються в їдальні. Про це йдеться в повідомленні на сайті Європейського парламенту
U Jevroparlamenti vidmovljaťsja vid vykorystannja plastykovyh pljašok dlja vody, a takož inšyh odnorazovyh vyrobiv iz plastyku, jaki vykorystovujuťsja v їdaľni. Pro ce jdeťsja v povidomlenni na sajti Jevropejśkogo parlamentu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На засіданнях, які тривають менше години, заборонено використовувати пластикові пляшки. В їдальні не будуть використовувати одноразовий посуд. На часі дізнатися більше про заборону пластикового посуду у стінах Європарламенту. А що придумали натомість. Рішення є заключним етапом проекту, у рамках якого встановили 166 питних фонтанів у будівлях Європарламенту і обмежили використання пластикових пляшок для води на засіданнях, які проходять менш як півтори години. Президент і 14 віце-президентів Європарламенту вирішили поступово відмовитися від використання пластикових пляшок на всіх засіданнях і не використовувати їх під час масштабних заходів. У точках громадського харчування в парламенті також поступово відмовляться від використання пластикових чашок, столових приладів та інших предметів. Їх замінять на ті, які можна переробляти. Нагадаємо, що країни Європейського Союзу мають намір відмовитися від посуду із пластику. Єврокомісія планує заборонити ряд одноразових продуктів із пластику й фактично штрафувати країни-члени Євросоюзу за пластикове сміття, який не підлягає вторинній переробці. Про це повідомили в неділю, 27 травня, видання німецького медіаконцерну Funke Mediengruppe з посиланням на пакет заходів боротьби з пластиковим сміттям. Заборона повинна торкнутися одноразових виробів із пластику, альтернатива яким легко доступна і прийнятна за ціною, пояснюють ЗМІ. Йдеться, зокрема, про: одноразовий посуд, столові прибори, трубочки-соломинки для напоїв, ватні палички та пластикові кріплення для повітряних куль. Крім того, заплановане обмеження сфери використання пластикових пакувань для їжі, яку продають з собою у мережах харчування.
Реклама 👇 Замовити

На засіданнях, які тривають менше години, заборонено використовувати пластикові пляшки. В їдальні не будуть використовувати одноразовий посуд. На часі дізнатися більше про заборону пластикового посуду у стінах Європарламенту.

А що придумали натомість

Рішення є заключним етапом проекту, у рамках якого встановили 166 питних фонтанів у будівлях Європарламенту і обмежили використання пластикових пляшок для води на засіданнях, які проходять менш як півтори години.

Президент і 14 віце-президентів Європарламенту вирішили поступово відмовитися від використання пластикових пляшок на всіх засіданнях і не використовувати їх під час масштабних заходів. У точках громадського харчування в парламенті також поступово відмовляться від використання пластикових чашок, столових приладів та інших предметів. Їх замінять на ті, які можна переробляти.

Нагадаємо, що країни Європейського Союзу мають намір відмовитисяЄвропарламент відмовляється від пластикового посуду 1Країни ЄС мають намір відмовитися від посуду з пластику від посуду із пластику. Єврокомісія планує заборонити ряд одноразових продуктів із пластику й фактично штрафувати країни-члени Євросоюзу за пластикове сміття, який не підлягає вторинній переробці. Про це повідомили в неділю, 27 травня, видання німецького медіаконцерну Funke Mediengruppe з посиланням на пакет заходів боротьби з пластиковим сміттям.

Заборона повинна торкнутися одноразових виробів із пластику, альтернатива яким легко доступна і прийнятна за ціною, пояснюють ЗМІ. Йдеться, зокрема, про:

  • одноразовий посуд,
  • столові прибори,
  • трубочки-соломинки для напоїв,
  • ватні палички та пластикові кріплення для повітряних куль.

Крім того, заплановане обмеження сфери використання пластикових пакувань для їжі, яку продають «з собою» у мережах харчування.

Джерело: Еuroparl

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: