fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінінфраструктури розпочинає співпрацю із Hyperloop

Mininfrastruktury rozpočynaje spivpracju iz Hyperloop
Міністерство інфраструктури України та компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) домовилися про співпрацю в галузі розвитку технологій високошвидкісного транспортування – Hyperloop
Ministerstvo infrastruktury Ukraїny ta kompanija Hyperloop Transportation Technologies (HTT) domovylysja pro spivpracju v galuzi rozvytku tehnologij vysokošvydkisnogo transportuvannja – Hyperloop
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Меморандум про співпрацю підписали в четвер, 14 червня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян і головний виконавчий директор HTT Дірк Альборн. Скільки часу треба для реалізації проекту . Міністр інфраструктури Володимир Омелян розраховує, що технологія Hyperloop буде реалізована в Україні в перспективі 5-10 років.  За його словами, проект повинен бути комерційно успішним. Це не повинна бути якась ідея, яка дотується урядом, або держкомпанією на державному рівні. Це повинна бути прозора бізнес-модель, яка генерує прибуток, – зазначив Омелян. Вперше Hyperloop буде тестуватися на експериментальній ділянці в Тулузі, що у Франції. Перший комерційний запуск можливий в Обєднаних Арабських Еміратах. Міністр зауважив, що буде правильно провести переговори з партнерами в Китаї і Європейському Союзі і зєднати за допомогою Hyperloop доставку вантажів з Китаю до країн ЄС. Виконавчий деректор HTT Дірк Альборн заявив, що ціна будівництва Hyperloop в Україні може бути нижчою, ніж в інших країнах. Будівництво 1 км коштує близько $20 млн. Ціна залежить від багатьох чинників. Наприклад, в Еміратах піщана земля, тому потрібні тунелі. В Україні це може коштувати дешевше.. . . HTT стала однією з перших компаній, яка проявила зацікавленість до проекту високошвидкісного транспорту Hyperloop після анонсування концепції Ілоном Маском у 2013 році. HTT вже має договори на проектування і будівництво ліній швидкісного транспортування з такими країнами, як Франція, Словаччина, Австрія, Угорщина, ОАЕ та інші.
Реклама 👇 Замовити

Меморандум про співпрацю підписали в четвер, 14 червня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян і головний виконавчий директор HTT Дірк Альборн.

Скільки часу треба для реалізації проекту 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розраховує, що технологія Hyperloop буде реалізована в Україні в перспективі 5-10 років.  За його словами, проект повинен бути комерційно успішним. «Це не повинна бути якась ідея, яка дотується урядом, або держкомпанією на державному рівні. Це повинна бути прозора бізнес-модель, яка генерує прибуток», – зазначив Омелян.

Вперше Hyperloop буде тестуватися на експериментальній ділянці в Тулузі, що у Франції. Перший комерційний запуск можливий в Об’єднаних Арабських Еміратах. Міністр зауважив, що буде правильно провести переговори з партнерами в Китаї і Європейському Союзі і з’єднати за допомогою Hyperloop доставку вантажів з Китаю до країн ЄС.

Виконавчий деректор HTT Дірк Альборн заявив, що ціна будівництва Hyperloop в Україні може бути нижчою, ніж в інших країнах.

Будівництво 1 км коштує близько $20 млн. Ціна залежить від багатьох чинників. Наприклад, в Еміратах піщана земля, тому потрібні тунелі. В Україні це може коштувати дешевше.

HTT стала однією з перших компаній, яка проявила зацікавленість до проекту високошвидкісного транспорту Hyperloop після анонсування концепції Ілоном Маском у 2013 році. HTT вже має договори на проектування і будівництво ліній швидкісного транспортування з такими країнами, як Франція, Словаччина, Австрія, Угорщина, ОАЕ та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: