Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінінфраструктури розпочинає співпрацю із Hyperloop

Mininfrastruktury rozpočynaje spivpracju iz Hyperloop

Міністерство інфраструктури України та компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) домовилися про співпрацю в галузі розвитку технологій високошвидкісного транспортування – Hyperloop
Ministerstvo infrastruktury Ukraїny ta kompanija Hyperloop Transportation Technologies (HTT) domovylysja pro spivpracju v galuzi rozvytku tehnologij vysokošvydkisnogo transportuvannja – Hyperloop
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Меморандум про співпрацю підписали в четвер, 14 червня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян і головний виконавчий директор HTT Дірк Альборн. Скільки часу треба для реалізації проекту . Міністр інфраструктури Володимир Омелян розраховує, що технологія Hyperloop буде реалізована в Україні в перспективі 5-10 років.  За його словами, проект повинен бути комерційно успішним. Це не повинна бути якась ідея, яка дотується урядом, або держкомпанією на державному рівні. Це повинна бути прозора бізнес-модель, яка генерує прибуток, – зазначив Омелян. Вперше Hyperloop буде тестуватися на експериментальній ділянці в Тулузі, що у Франції. Перший комерційний запуск можливий в Обєднаних Арабських Еміратах. Міністр зауважив, що буде правильно провести переговори з партнерами в Китаї і Європейському Союзі і зєднати за допомогою Hyperloop доставку вантажів з Китаю до країн ЄС. Виконавчий деректор HTT Дірк Альборн заявив, що ціна будівництва Hyperloop в Україні може бути нижчою, ніж в інших країнах. HTT стала однією з перших компаній, яка проявила зацікавленість до проекту високошвидкісного транспорту Hyperloop після анонсування концепції Ілоном Маском у 2013 році. HTT вже має договори на проектування і будівництво ліній швидкісного транспортування з такими країнами, як Франція, Словаччина, Австрія, Угорщина, ОАЕ та інші.
Реклама 👇 Замовити

Меморандум про співпрацю підписали в четвер, 14 червня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян і головний виконавчий директор HTT Дірк Альборн.

Скільки часу треба для реалізації проекту 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розраховує, що технологія Hyperloop буде реалізована в Україні в перспективі 5-10 років.  За його словами, проект повинен бути комерційно успішним. «Це не повинна бути якась ідея, яка дотується урядом, або держкомпанією на державному рівні. Це повинна бути прозора бізнес-модель, яка генерує прибуток», – зазначив Омелян.

Вперше Hyperloop буде тестуватися на експериментальній ділянці в Тулузі, що у Франції. Перший комерційний запуск можливий в Об’єднаних Арабських Еміратах. Міністр зауважив, що буде правильно провести переговори з партнерами в Китаї і Європейському Союзі і з’єднати за допомогою Hyperloop доставку вантажів з Китаю до країн ЄС.

Виконавчий деректор HTT Дірк Альборн заявив, що ціна будівництва Hyperloop в Україні може бути нижчою, ніж в інших країнах.

Будівництво 1 км коштує близько $20 млн. Ціна залежить від багатьох чинників. Наприклад, в Еміратах піщана земля, тому потрібні тунелі. В Україні це може коштувати дешевше.

HTT стала однією з перших компаній, яка проявила зацікавленість до проекту високошвидкісного транспорту Hyperloop після анонсування концепції Ілоном Маском у 2013 році. HTT вже має договори на проектування і будівництво ліній швидкісного транспортування з такими країнами, як Франція, Словаччина, Австрія, Угорщина, ОАЕ та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: