fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Херсонщині запустили сонячну станцію на 74 тис панелей

Na Hersonščyni zapustyly sonjačnu stanciju na 74 tys panelej
Біля села Рубанівка ввели в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 16,5 МВт. Нова станція може забезпечити електроенергією 5000 домогосподарств. 17 інверторів перетворюють сонячну енергію в електричну
Bilja sela Rubanivka vvely v ekspluataciju sonjačnu elektrostanciju potužnistju 16,5 MVt. Nova stancija može zabezpečyty elektroenergijeju 5000 domogospodarstv. 17 invertoriv peretvorjujuť sonjačnu energiju v elektryčnu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сонячну станцію Рубанівка побудували за 4 місяці. За попередніми підрахунками, вона неабияк  збільшить податки до місцевих бюджетів. На часі дізнатися більше про іще один обєкт альтернативної енергії на 74 тисячі сонячних панелей.  Скільки людей тепер працевлаштовано. Нова сонячна станція – це ще й додаткові робочі місця. На Рубанівці їх 8. Додаткові кошти влада обіцяє спрямувати на розвиток соціальної інфраструктури: дитячі садочки, дороги, освітлення та інше. Відзначимо: нещодавно ми писали, що херсонські фермери відкрили найбільшу в Україні сонячну станцію. В селі Долинське Херсонської області на дахах 10 будівель фермерського господарства встановили сонячну електростанцію потужністю 2,27 МВт. Сонячну станцію всановили на новому тваринницькому комплексі на 270 корів. СЕС, яка згідно з попередніми підрахунками, щорічно генеруватиме близько 2,745 млн кВт-год електроенергії, дозволить підприємству суттєво економити кошти та скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 2,7 тис тонн у рік. А іще на Херсонщині відкрили 12 нових вітрогенераторів. Після завершення будівництва електростанція увійде до трійки найпотужніших в Україні. Нині потужність зазначених вітрогенераторів становить 43,2 МВт. Повноцінний запуск відбудеться після завершення усіх будівельних робіт. Прoфінанcoвана Укргазбанкoм пoтужна Нoвoтрoїцька вітрoва електрocтанція вже забезпечує чиcтoю енергією Xерcoнcьку oблаcть. Завершення цього будівництва дасть змогу наростити потужності чистої енергетики на півдні України. Загальна пoтужніcть нoвoї ВЕC буде майже 70 МВт. Завдяки рoбoті цієї cтанції викиди вуглецю в атмocферу cкoрoтятьcя майже на 100 тиc тoнн щорічно.
Реклама 👇 Замовити

Сонячну станцію «Рубанівка» побудували за 4 місяці. За попередніми підрахунками, вона неабияк  збільшить податки до місцевих бюджетів. На часі дізнатися більше про іще один об’єкт альтернативної енергії на 74 тисячі сонячних панелей. 

Скільки людей тепер працевлаштовано

Нова сонячна станція – це ще й додаткові робочі місця. На «Рубанівці» їх 8. Додаткові кошти влада обіцяє спрямувати на розвиток соціальної інфраструктури: дитячі садочки, дороги, освітлення та інше.

Відзначимо: нещодавно ми писали, що херсонські фермери відкрилиНа Херсонщині запустили сонячну станцію на 74 тис панелей 1Херсонські фермери встановили найбільшу в Украні сонячну станцію найбільшу в Україні сонячну станцію. В селі Долинське Херсонської області на дахах 10 будівель фермерського господарства встановили сонячну електростанцію потужністю 2,27 МВт. Сонячну станцію всановили на новому тваринницькому комплексі на 270 корів. СЕС, яка згідно з попередніми підрахунками, щорічно генеруватиме близько 2,745 млн кВт-год електроенергії, дозволить підприємству суттєво економити кошти та скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 2,7 тис тонн у рік.

А іще на Херсонщині відкрилиНа Херсонщині запустили сонячну станцію на 74 тис панелей 2Херсонщина запустила 12 нових вітрогенераторів 12 нових вітрогенераторів. Після завершення будівництва електростанція увійде до трійки найпотужніших в Україні. Нині потужність зазначених вітрогенераторів становить 43,2 МВт. Повноцінний запуск відбудеться після завершення усіх будівельних робіт.

Прoфінанcoвана «Укргазбанкoм» пoтужна Нoвoтрoїцька вітрoва електрocтанція вже забезпечує чиcтoю енергією Xерcoнcьку oблаcть. Завершення цього будівництва дасть змогу наростити потужності чистої енергетики на півдні України. Загальна пoтужніcть нoвoї ВЕC буде майже 70 МВт. Завдяки рoбoті цієї cтанції викиди вуглецю в атмocферу cкoрoтятьcя майже на 100 тиc тoнн щорічно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: