fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У відділеннях «Укрпошти» з’являться POS-термінали

U viddilennjah «Ukrpošty» z'javljaťsja POS-terminaly
«Укрпошта» почне встановлювати POS-термінали 1 липня. Про це генеральний директор компанії Ігор Смілянський повідомив на форумі про фінансову інклюзію Finclusion UA ​​в Києві
«Ukrpošta» počne vstanovljuvaty POS-terminaly 1 lypnja. Pro ce generaľnyj dyrektor kompaniї Igor Smiljanśkyj povidomyv na forumi pro finansovu inkljuziju Finclusion UA ​​v Kyjevi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Уже в цьому році всі каси будуть обладнані POS-терміналами, що дозволить оплачувати послуги в касі за допомогою карт. Як пошта готувалася до встановлення терміналів . Укрпошта оголосила тендер на закупівлю 5 тис POS-терміналів грудні 2017 року. Аукціон відбувся 18 січня. Переможцем стала компанія Сервус Системз Інтегрейшн з пропозицією 31,108 млн грн. Договір з нею був підписаний 14 лютого поточного року. Додамо, що Укрпошта планує створити міжнародний хаб із доставки посилок. Разом з імпортом і експортом світові пошти активно розвивають транзитний бізнес. Таким чином вони виконують функцію хабів для цілих регіонів. Завдяки пілотному проекту в Україні з’явиться можливість поступово запустити обробку транзитних поштових відправлень для Європи та Азії. Укрпошта буде отримувати від партнерів консолідовані партії відправлень, обробляти їх на своїх місцях міжнародного поштового обміну і відправляти безпосередньо в країни призначення. Крім збільшення обсягів обробленої пошти, це призведе до розвитку інфраструктури аеропортів і завантаження авіаліній. Пілотний проект щодо змішаного переміщення транзитних відправлень та їх обробки в місцях міжнародного поштового обміну буде реалізовуватися з червня 2018 року до кінця 2019 року.  Відзначимо, що нещодавно Укрпошта запустила мобільний додаток. Застосунок для Android-смартфонів вже доступий у магазині Google Play.  Новинка допомагає клієнтам національного українського поштового оператора у отриманні низки послуг від Укрпошти: відстежити відправлення, розрахувати його вартість, виконати оформлення, викликати кур’єра, здійснити переказ, замовити власну поштову марку.
Реклама 👇 Замовити

Уже в цьому році всі каси будуть обладнані POS-терміналами, що дозволить оплачувати послуги в касі за допомогою карт.

Як пошта готувалася до встановлення терміналів 

«Укрпошта» оголосила тендер на закупівлю 5 тис POS-терміналів грудні 2017 року. Аукціон відбувся 18 січня. Переможцем стала компанія «Сервус Системз Інтегрейшн» з пропозицією 31,108 млн грн. Договір з нею був підписаний 14 лютого поточного року.

Додамо, що «Укрпошта» планує створитиУ відділеннях «Укрпошти» з'являться POS-термінали 1«Укрпошта» хоче створити міжнародний хаб із доставки посилок міжнародний хаб із доставки посилок. Разом з імпортом і експортом світові пошти активно розвивають транзитний бізнес. Таким чином вони виконують функцію хабів для цілих регіонів. Завдяки пілотному проекту в Україні з’явиться можливість поступово запустити обробку транзитних поштових відправлень для Європи та Азії. «Укрпошта» буде отримувати від партнерів консолідовані партії відправлень, обробляти їх на своїх місцях міжнародного поштового обміну і відправляти безпосередньо в країни призначення. Крім збільшення обсягів обробленої пошти, це призведе до розвитку інфраструктури аеропортів і завантаження авіаліній. Пілотний проект щодо змішаного переміщення транзитних відправлень та їх обробки в місцях міжнародного поштового обміну буде реалізовуватися з червня 2018 року до кінця 2019 року. 

Відзначимо, що нещодавно «Укрпошта» запустилаУ відділеннях «Укрпошти» з'являться POS-термінали 2«Укрпошта» запустила мобільний застосунок для усіх клієнтів мобільний додаток. Застосунок для Android-смартфонів вже доступий у магазині Google Play. 

Новинка допомагає клієнтам національного українського поштового оператора у отриманні низки послуг від «Укрпошти»:

  • відстежити відправлення,
  • розрахувати його вартість,
  • виконати оформлення,
  • викликати кур’єра,
  • здійснити переказ,
  • замовити власну поштову марку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: