fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft проведе редизайн усього пакету офісних програм

Microsoft provede redyzajn uśogo paketu ofisnyh program
Невдовзі на користувачів найпопулярнішого офісного пакету чекатимуть зміни. Корпорація Microsoft сьогодні оголосила про те, що вона запускає новий дизайн інтерфейсу для своїх додатків з пакету Office, таких як Word, Excel, PowerPoint та Outlook
Nevdovzi na korystuvačiv najpopuljarnišogo ofisnogo paketu čekatymuť zminy. Korporacija Microsoft śogodni ogolosyla pro te, ščo vona zapuskaje novyj dyzajn interfejsu dlja svoїh dodatkiv z paketu Office, takyh jak Word, Excel, PowerPoint ta Outlook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цей новий вигляд буде відповідати системі Fluent Design, що була запущена компанією у 2017 році, і буде розгортатися як в онлайн-додатках Office.com, так і на настільних інструментах Office протягом наступних кількох місяців. Що варто знати про редизайн. Окрім загального переходу до системи Fluent Design (яка, по суті, полягає в тому, що корпорація Microsoft бере на себе те, що робить компанія Google з Material Design), існує три основні зміни в дизайні додатків Office. Найбільш очевидним є перероблена та спрощена стрічка меню з іконками. Вперше вона зявилася в Office 2007, більшість користувачів швидко звикли до стрічки, і Microsoft швидко принесла цей параметр практично до усіх версій офісний програм — як Windows, так й онлайн-додаткам. З цим оновленням корпорація Майкрософт руйнує традиційний трирядковий вигляд в одній лінії, яка висвітлює найважливіші функції. Користувачі, які бажають отримати традиційний вигляд, можуть все ще перемкнутися до старої версії. Ми не готові принести спрощену стрічку до усіх версій офісних програм, оскільки ми відчуваємо, що нам спочатку потрібні додаткові відгуки від ширшого кола користувачів. Але коли ми запустимо новий дизайн, користувачі зможуть завжди повернутися до класичної стрічки одним клацанням, — зауважили у корпорації. Інший капітальний редизайн — це новий набір кольорів та значків. На відміну від нової стрічки, ці зміни в дизайні незабаром прийдуть до всіх програм Office. Вперше новий вигляд зявиться в онлайн-версії Word на Office.com, а пізніше цього місяця буде випущена версія для Word, Excel та PowerPoint на Windows. Outlook для Windows буде оновлено у липні, а програма Outlook для Mac отримає це оновлення в серпні 2018-го. Нагадаємо, раніше ми інформували про дизайнерські зміни у macOS.
Реклама 👇 Замовити

Цей новий вигляд буде відповідати системі Fluent Design, що була запущена компанією у 2017 році, і буде розгортатися як в онлайн-додатках Office.com, так і на настільних інструментах Office протягом наступних кількох місяців.

Що варто знати про редизайн

Окрім загального переходу до системи Fluent Design (яка, по суті, полягає в тому, що корпорація Microsoft бере на себе те, що робить компанія Google з Material Design), існує три основні зміни в дизайні додатків Office.

Найбільш очевидним є перероблена та спрощена стрічка меню з іконками. Вперше вона з’явилася в Office 2007, більшість користувачів швидко звикли до стрічки, і Microsoft швидко принесла цей параметр практично до усіх версій офісний програм — як Windows, так й онлайн-додаткам. З цим оновленням корпорація Майкрософт руйнує традиційний трирядковий вигляд в одній лінії, яка висвітлює найважливіші функції. Користувачі, які бажають отримати традиційний вигляд, можуть все ще перемкнутися до старої версії.

«Ми не готові принести спрощену стрічку до усіх версій офісних програм, оскільки ми відчуваємо, що нам спочатку потрібні додаткові відгуки від ширшого кола користувачів. Але коли ми запустимо новий дизайн, користувачі зможуть завжди повернутися до класичної стрічки одним клацанням», — зауважили у корпорації. Інший капітальний редизайн — це новий набір кольорів та значків. На відміну від нової стрічки, ці зміни в дизайні незабаром прийдуть до всіх програм Office. Вперше новий вигляд з’явиться в онлайн-версії Word на Office.com, а пізніше цього місяця буде випущена версія для Word, Excel та PowerPoint на Windows. Outlook для Windows буде оновлено у липні, а програма Outlook для Mac отримає це оновлення в серпні 2018-го.

Microsoft проведе редизайн усього пакету офісних програм

Нагадаємо, раніше ми інформувалиMicrosoft проведе редизайн усього пакету офісних програм 1Від «вбивці Skype» до нової настільної ОС — всі новинки Apple WWDC 2018 про дизайнерські зміни у macOS.

Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: