fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українським «зеленим» проектам пропонують гранти на €10 тис

Ukraїnśkym «zelenym» proektam proponujuť granty na €10 tys
Мережа енергетичних інновацій Greencubator третій рік поспіль організовує український етап проекту ClimateLaunchpad. Для цьогорічного етапу конкурсу вже розпочали прийом заявок
Mereža energetyčnyh innovacij Greencubator tretij rik pospiľ organizovuje ukraїnśkyj etap proektu ClimateLaunchpad. Dlja ćogoričnogo etapu konkursu vže rozpočaly pryjom zajavok
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс є випробувальним майданчиком для ідей, а місію проекту організатори вбачають у тому, щоб розкрити світовий cleantech-потенціал, спрямований на боротьбу з негативними кліматичними змінами. Учасники мають змогу отримати €10 тис та шанс залучити до €150 тис інвестицій. На часі дізнатися про те, за якими правилами триває прийом заявок. Які ідеї у фаворі . Ідеї, з якими можна одночасно рятувати планету й отримувати прибуток, можуть стосуватися таких сфер: енергоефективності; агросфери; харчування; транспорту; користування водними ресурсами; відновлюваної енергетики; будь-які інші кліматично дружні рішення. Втім, для розгляду заявки потрібні такі вимоги та кілька критерій. Серед них: Ви ще не почали свій бізнес, або ваша компанія була зареєстрована менш, як рік тому; Залучили не більше €200 тис загальних інвестицій; Не почали комерційний продаж свого продукту, рішення або прототипу. Подати заявку на участь в ClimateLaunchpad можна до 16 червня на сайті проекту. Що отримають переможці . Авторів найкращих заявок чекає навчання на дводенному тренінгу з іноземним ментором та додаткові навчання: як правильно робити пітч, бізнес-план, пропозицію цінностей учасників. Учасники зможуть відтестувати свої припущення щодо ефективності бізнес-моделі та залучити перших клієнтів. За результатами буткемпу 3 кращі команди вирушать на Міжнародний Ґранд-фінал, що відбудеться у листопаді 2018 року. Буткемп, презентації та основна кількість освітніх матеріалів національного відбору будуть англійською мовою. Нагадаємо, раніше ми інформували про те, що українські екологічно чисті енергосистеми продаватимуть у Європі.
Реклама 👇 Замовити

Конкурс є випробувальним майданчиком для ідей, а місію проекту організатори вбачають у тому, щоб розкрити світовий cleantech-потенціал, спрямований на боротьбу з негативними кліматичними змінами. Учасники мають змогу отримати €10 тис та шанс залучити до €150 тис інвестицій. На часі дізнатися про те, за якими правилами триває прийом заявок.

Які ідеї у фаворі 

Ідеї, з якими можна одночасно рятувати планету й отримувати прибуток, можуть стосуватися таких сфер:

  • енергоефективності;
  • агросфери;
  • харчування;
  • транспорту;
  • користування водними ресурсами;
  • відновлюваної енергетики;
  • будь-які інші кліматично дружні рішення.

Втім, для розгляду заявки потрібні такі вимоги та кілька критерій. Серед них:

  • Ви ще не почали свій бізнес, або ваша компанія була зареєстрована менш, як рік тому;
  • Залучили не більше €200 тис загальних інвестицій;
  • Не почали комерційний продаж свого продукту, рішення або прототипу.

Подати заявку на участь в ClimateLaunchpad можна до 16 червня на сайті проекту.

Що отримають переможці 

Авторів найкращих заявок чекає навчання на дводенному тренінгу з іноземним ментором та додаткові навчання: як правильно робити пітч, бізнес-план, пропозицію цінностей учасників. Учасники зможуть відтестувати свої припущення щодо ефективності бізнес-моделі та залучити перших клієнтів. За результатами буткемпу 3 кращі команди вирушать на Міжнародний Ґранд-фінал, що відбудеться у листопаді 2018 року. Буткемп, презентації та основна кількість освітніх матеріалів національного відбору будуть англійською мовою.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУкраїнським «зеленим» проектам пропонують гранти на €10 тис 1Українські «зелені» енергосистеми продаватимуть у Європі про те, що українські екологічно чисті енергосистеми продаватимуть у Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: