fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Студентів запрошують на стажування в українському уряді

Studentiv zaprošujuť na stažuvannja v ukraїnśkomu urjadi
Координаційний комітет Національної програми стажування в центральних органах виконавчої влади України запрошує студентів подавати заявки на літнє стажування. Кажуть, це — можливість побувати у профільних міністерствах та побачити їхню роботу зсередини
Koordynacijnyj komitet Nacionaľnoї programy stažuvannja v centraľnyh organah vykonavčoї vlady Ukraїny zaprošuje studentiv podavaty zajavky na litnje stažuvannja. Kažuť, ce — možlyvisť pobuvaty u profiľnyh ministerstvah ta pobačyty їhnju robotu zseredyny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Уряд України запрошує студентів та випускників узяти участь у конкурсі та пройти літнє стажування в центральних органах виконавчої влади в Києві. На часі дізнатися більше про цю можливість. Що саме входитиме у стажування. Учасникам пропонують стажуватися протягом 3 міс у: Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Міністерстві інфраструктури Міністерстві енергетики та вугільної промисловості Міністерстві юстиції Міністерстві закордонних справ Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Стажерів долучатимуть до розробки політик, аналізу інформації та офіційних документів, навчать готувати презентації та інформаційні довідки. Менторську роботу проводитимуть заступники міністрів, директори департаментів та генеральні директори директоратів. Також усім стажерам проведуть одноденний вступний тренінг, низку лекцій та семінарів з нормопроектування, аналізу політики та інших тем. Найкращі стажери отримають рекомендацію на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у державному апараті. Для участі потрібно подати заявку за посиланням до кінця доби 12 червня 2018 року. Нагадуємо, раніше ми інформували вас про стажування культменеджерів від Мистецького Арсеналу.
Реклама 👇 Замовити

Уряд України запрошує студентів та випускників узяти участь у конкурсі та пройти літнє стажування в центральних органах виконавчої влади в Києві. На часі дізнатися більше про цю можливість.

Що саме входитиме у стажування

Учасникам пропонують стажуватися протягом 3 міс у:

  • Міністерстві економічного розвитку і торгівлі
  • Міністерстві інфраструктури
  • Міністерстві енергетики та вугільної промисловості
  • Міністерстві юстиції
  • Міністерстві закордонних справ
  • Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Стажерів долучатимуть до розробки політик, аналізу інформації та офіційних документів, навчать готувати презентації та інформаційні довідки. Менторську роботу проводитимуть заступники міністрів, директори департаментів та генеральні директори директоратів. Також усім стажерам проведуть одноденний вступний тренінг, низку лекцій та семінарів з нормопроектування, аналізу політики та інших тем.

Найкращі стажери отримають рекомендацію на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у державному апараті. Для участі потрібно подати заявку за посиланням до кінця доби 12 червня 2018 року.

Нагадуємо, раніше ми інформувалиСтудентів запрошують на стажування в українському уряді 1Мистецький арсенал запрошує культурних менеджерів на стажування вас про стажування культменеджерів від Мистецького Арсеналу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: