fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft анонсувала наступне покоління консолі Xbox

Microsoft anonsuvala nastupne pokolinnja konsoli Xbox
Під час прес-конференції на найбільшому в світі ігровому шоу E3 2018 Microsoft пообіцяла створити Xbox нового покоління. Філ Спенсер, глава бренду Xbox, заявив, що корпорація вже розробляє нові ігрові пристрої
Pid čas pres-konferenciї na najbiľšomu v sviti igrovomu šou E3 2018 Microsoft poobicjala stvoryty Xbox novogo pokolinnja. Fil Spenser, glava brendu Xbox, zajavyv, ščo korporacija vže rozrobljaje novi igrovi prystroї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Незабаром після презентації авторитетний інсайдер Пол Таррот повідомив, що нова серія пристроїв розробляється під кодовою назвою Scarlet. На часі дізнатися, що ж анонсувала компанія та чим цікава ця розробка. Над чим іще працюють у Microsoft . На виставці стало відомо, що зараз цілий підрозділ Microsoft займається створенням архітектури процесорів наступного покоління. Світи і персонажі в іграх стануть ще більш глибокими і цікавими, – підкреслив Спенсер. Він також заявив, що Microsoft веде зараз роботу над просунутим хмарним ігровим стрімінговим сервісом. Кінцева мета – можливість запускати консольні ігри на будь-якому пристрої, приміром PC, Xbox або мобільний телефон. Відмітимо, що створення ігрових консолей вимагає багато досліджень і розробок. А розробники ігор можуть не поспішати адаптувати нову гру для вашого пристрою. Нагадаємо, що в Microsoft планують розпочати виробництво ґеймпадів для людей із інвалідністю. Новий пристрій від Microsoft призначений для сумісного використання з масивом існуючих периферійних пристроїв, щоби більшість людей з особливими потребами могли грати в ігри на Windows 10 та Xbox One. Новий ґеймпад можна також використати в якості бази, на яку можна додати будь-яку кількість адаптивних варіантів використання в іграх. Ігрові контролери, особливо в їхній нинішній формі, можуть стати значним бар’єром для багатьох гравців, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом. Середовище ґеймерів стрімко зростає. Між тим, контролери для консолей теж не стали простішими. Сучасний контролер Xbox One пропонує 17 окремих кнопок та анлогові джойстики. У адаптивному контролері Xbox буде внесено низку кардинальних змін. Це зроблено, щоби дати можливість якомога більшій кількості людей грати в ігри, навіть якщо у них функціонують не усі пальці або є незворотні травми верхніх кінцівок чи порушення рухливості.
Реклама 👇 Замовити

Незабаром після презентації авторитетний інсайдер Пол Таррот повідомив, що «нова серія пристроїв» розробляється під кодовою назвою «Scarlet». На часі дізнатися, що ж анонсувала компанія та чим цікава ця розробка.

Над чим іще працюють у Microsoft 

На виставці стало відомо, що зараз цілий підрозділ Microsoft займається створенням архітектури процесорів наступного покоління. «Світи і персонажі в іграх стануть ще більш глибокими і цікавими», – підкреслив Спенсер. Він також заявив, що Microsoft веде зараз роботу над просунутим хмарним ігровим стрімінговим сервісом. Кінцева мета – можливість запускати консольні ігри на будь-якому пристрої, приміром PC, Xbox або мобільний телефон.

Відмітимо, що створення ігрових консолей вимагає багато досліджень і розробок. А розробники ігор можуть не поспішати адаптувати нову гру для вашого пристрою.

Нагадаємо, що в Microsoft планують розпочати виробництво ґеймпадів для людей із інвалідністю. Новий пристрій від Microsoft призначений для сумісного використання з масивом існуючих периферійних пристроїв, щоби більшість людей з особливими потребами могли грати в ігри на Windows 10 та Xbox One. Новий ґеймпад можна також використати в якості бази, на яку можна додати будь-яку кількість адаптивних варіантів використання в іграх.

Ігрові контролери, особливо в їхній нинішній формі, можуть стати значним бар’єром для багатьох гравців, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом. Середовище ґеймерів стрімко зростає. Між тим, контролери для консолей теж не стали простішими. Сучасний контролер Xbox One пропонує 17 окремих кнопок та анлогові джойстики.

У адаптивному контролері Xbox буде внесено низку кардинальних змін. Це зроблено, щоби дати можливість якомога більшій кількості людей грати в ігри, навіть якщо у них функціонують не усі пальці або є незворотні травми верхніх кінцівок чи порушення рухливості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: