fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні оприлюднять онлайн-перелік транзакцій підприємств

V Ukraїni opryljudnjať onlajn-perelik tranzakcij pidpryjemstv

Відтепер такі системоутворюючі підприємства, як «Укрзалізниця», «Укрпошта», «Нафтогаз», «Київпастранс», Міжнародний аеропорт «Бориспіль» тощо зможуть звітувати про свої витрати на Єдиному порталі використання публічних коштів (Є-data, spending.gov.ua)

Vidteper taki systemoutvorjujuči pidpryjemstva, jak «Ukrzaliznycja», «Ukrpošta», «Naftogaz», «Kyїvpastrans», Mižnarodnyj aeroport «Boryspiľ» toščo zmožuť zvituvaty pro svoї vytraty na Jedynomu portali vykorystannja publičnyh koštiv (Je-data, spending.gov.ua)

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Першим користувачем сервісу оприлюднення транзакцій стала Укрзалізниця, яка звернулась до ДУ ВПФ із запитом про оприлюднення витрат на порталі. Як результат, розробники створили повністю універсальний сервіс для оприлюднення транзакцій, який дозволить зробити компанії та організації більш відкритими у своїй фінансовій діяльності. Яка користь від нового сервісу . Запуск такого онлайн-сервісу великим кроком у фінансовій прозорості підприємств, кажуть представники державних структур. До жовтня 2018 року обіцяють запустити сервіс оприлюднення договорів та стану їх виконання. Це дозволить громадськості відслідковувати, за що платять підприємства і які зобов’язання виникають в процесі виконання договорів. Такі впровадження на порталі зроблять компанії більш прозорими та загалом позитивно вплинуть на відкритість публічних фінансів в Україні. Корисним буде сервіс і для журналістів у проведенні розслідувань. Додамо, що минулого 2017 року Україна відкрила дані про бенефіціарів компаній. Таким чином Україна стала першою країною у світі, яка приєдналася до Глобального реєстру бенефіціарних власників – ініціативи Transparency International щодо сприяння прозорості й запобігання корупції Тепер ЗМІ і громадськість можуть вільно використовувати і аналізуватиці відкриті дані для публічного контролю.
Реклама 👇 Замовити

Першим користувачем сервісу оприлюднення транзакцій стала Укрзалізниця, яка звернулась до ДУ «ВПФ» із запитом про оприлюднення витрат на порталі. Як результат, розробники створили повністю універсальний сервіс для оприлюднення транзакцій, який дозволить зробити компанії та організації більш відкритими у своїй фінансовій діяльності.

Яка користь від нового сервісу 

Запуск такого онлайн-сервісу великим кроком у фінансовій прозорості підприємств, кажуть представники державних структур.

До жовтня 2018 року обіцяють запустити сервіс оприлюднення договорів та стану їх виконання. Це дозволить громадськості відслідковувати, за що платять підприємства і які зобов’язання виникають в процесі виконання договорів. Такі впровадження на порталі зроблять компанії більш прозорими та загалом позитивно вплинуть на відкритість публічних фінансів в Україні. Корисним буде сервіс і для журналістів у проведенні розслідувань.

Додамо, що минулого 2017 року Україна відкрилаВ Україні оприлюднять онлайн-перелік транзакцій підприємств 1Україна відкрила дані про бенефіціарів компаній дані про бенефіціарів компаній. Таким чином Україна стала першою країною у світі, яка приєдналася до Глобального реєстру бенефіціарних власників – ініціативи Transparency International щодо сприяння прозорості й запобігання корупції Тепер ЗМІ і громадськість можуть вільно використовувати і аналізуватиці відкриті дані для публічного контролю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: