fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві тестують мапу велосипедної інфраструктури

U Kyjevi testujuť mapu velosypednoї infrastruktury
Веломапа є  спільним проектом ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ – Велосипедне місто». У Києві постійно порушуються питання щодо розширення мережі веломаршрутів, а кияни та міська влада мало проінформовані щодо умов пересування велосипедистів містом
Velomapa je  spiľnym proektom iniciatyvy Kyiv Smart City ta gromadśkoї organizaciї «Kyїv – Velosypedne misto». U Kyjevi postijno porušujuťsja pytannja ščodo rozšyrennja mereži velomaršrutiv, a kyjany ta miśka vlada malo proinformovani ščodo umov peresuvannja velosypedystiv mistom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Карта, яку тестують – це цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи Майно. Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі. Дані збиратимуть для того, аби оцінити та надалі спрогнозувати розвиток велосипедної інфраструктури міста, передбачити планувальні рішення. Ресурс мапи можуть використовувати як містяни, так і міська влада. Як зароджувалася ідея щодо створення веломапи . Упродовж 2017 року команда дослідників займалася пошуком та класифікацією вже наявних міських об’єктів велоінфраструктури, щоб проінформувтаи киян про актуальний стан велосипедної ситуації у місті. Потім розробники ретельно нанесли на мапу велодоріжки та велосмуги, рекреаційні маршрути з ґрунтовим покриттям дороги, а також смуги громадського транспорту, де дозволено рух велосипедом. Також позначили будівлі з велосипедними парковками, кафе, ресторани, магазини, бізнес-центри, навчальні заклади, парки, сквери та житлові споруди. Наразі акцентуютль увагу на побудові нових велодоріжок та розширенні мережі веломаршрутів. Сумарна довжина велосипедних доріжок і велосмуг у столиці становить 58 км. Загальна довжина смуг громадського транспорту, де з серпня 2017 року дозволено рух на велосипеді, – 12 км. Кількість місцевих локацій з облаштованими велосипедними парковками – 456. Дослідники вивчали не лише заклади з велопарковками, а і їх направлення. І перші результати невтішні — заклади культури та освіти: ВУЗи, музеї, галереї тощо наразі не бачать велосипедистів як своїх потенційних відвідувачів. Аналогічно й з бізнес-центрами, готелями, багатоповерховими житловими будинками тощо. Зібрані дані можна використовувати для аналізу, виявлення закономірностей та напрямків розвитку, а також для ухвалення рішень щодо велосипедної інфраструктури міста.  Мапа доступна за посиланням.  Додамо, що у Вінниці незабаром зявиться система муніципального велопрокату.
Реклама 👇 Замовити

Карта, яку тестують – це цифровий сервіс з відкритими даними на базі інформаційно-аналітичної системи «Майно». Мета створення мапи — збір та облік даних про вже наявну велосипедну інфраструктуру столиці в єдиному цифровому інформаційному реєстрі. Дані збиратимуть для того, аби оцінити та надалі спрогнозувати розвиток велосипедної інфраструктури міста, передбачити планувальні рішення. Ресурс мапи можуть використовувати як містяни, так і міська влада.

Як зароджувалася ідея щодо створення веломапи 

Упродовж 2017 року команда дослідників займалася пошуком та класифікацією вже наявних міських об’єктів велоінфраструктури, щоб проінформувтаи киян про актуальний стан велосипедної ситуації у місті. Потім розробники ретельно нанесли на мапу велодоріжки та велосмуги, рекреаційні маршрути з ґрунтовим покриттям дороги, а також смуги громадського транспорту, де дозволено рух велосипедом. Також позначили будівлі з велосипедними парковками, кафе, ресторани, магазини, бізнес-центри, навчальні заклади, парки, сквери та житлові споруди. Наразі акцентуютль увагу на побудові нових велодоріжок та розширенні мережі веломаршрутів.

Сумарна довжина велосипедних доріжок і велосмуг у столиці становить 58 км. Загальна довжина смуг громадського транспорту, де з серпня 2017 року дозволено рух на велосипеді, – 12 км. Кількість місцевих локацій з облаштованими велосипедними парковками – 456.

Дослідники вивчали не лише заклади з велопарковками, а і їх направлення. І перші результати невтішні — заклади культури та освіти: ВУЗи, музеї, галереї тощо наразі не бачать велосипедистів як своїх потенційних відвідувачів. Аналогічно й з бізнес-центрами, готелями, багатоповерховими житловими будинками тощо. Зібрані дані можна використовувати для аналізу, виявлення закономірностей та напрямків розвитку, а також для ухвалення рішень щодо велосипедної інфраструктури міста. 

Мапа доступна за посиланням. 

Додамо, що у Вінниці незабаром з’явитьсяУ Києві тестують мапу велосипедної інфраструктури 1У Вінниці з’явиться система муніципального велопрокату система муніципального велопрокату.

Джерело: Кyivsmartcity

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: