fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У kmbs розкажуть про технології, що змінюють світ

U kmbs rozkažuť pro tehnologiї, ščo zminjujuť svit
Києво-Могилянська Бізнес-Школа збере усіх охочих поспіллкуватися про штучний інтелект. Ця зустріч — не про тренди та неймовірні бізнес кейси, а про перехід до конкуренції бізнес-моделей, зауважують організатори
Kyjevo-Mogyljanśka Biznes-Škola zbere usih ohočyh pospillkuvatysja pro štučnyj intelekt. Cja zustrič — ne pro trendy ta nejmovirni biznes kejsy, a pro perehid do konkurenciї biznes-modelej, zauvažujuť organizatory
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В епоху IV індустріальної революції саме технології надають кожній компанії можливість змінити бізнес-модель так, щоб диференціюватися від усього світового ринку. Тому будь-який бізнес тепер є ІТ-бізнесом і шлях до зміни бізнес-моделі називається цифровою трансформацією. В її основі лежать дані, які може збирати будь-яка компанія через ERP або CRM, через месенджери або датчики. На другому блоці подій в рамках New technologies, що змінять світ мова йтиме про прикладне використання цих даних у системах зі штучним інтелектом. Програма заходу:. 18:30-19:00 — Цифрова трансформація. На які компоненти життєвого циклу компанії впливають технології в хорошому і не дуже сенсі?. Розповідатиме Андрій Бурлуцький, керівник стратегічного маркетингу компанії SMART business. 19.00-19.30 — Швидкість і точність управлінських рішень. Чому Microsoft робить ставку на штучний інтелект?, Віктор Цикунов, директор підрозділу з розробки комерційного програмного забезпечення у Microsoft. 19:00-19:30 — Як дані та штучний інтелект працюють на український бізнес?, Дмитро Солопов, менеджер з розвитку бізнесу у напрямку Advanced Analytics, SMART business 19:45-20:15 — Нейромережі для мерчандайзингу та віртуальні полиці або що таке компютерний зір. Про це розповість Андрій Белас, експерт в області штучного інтелекту, Data Scientist компанії SMART business. 20:15-20:45 — Data-driven marketing або інтелектуальна CRM система, Андрій Бурлуцький 20:45-21:00 — сесія питань та відповідей 21.00-21.30 — неформальне спілкування Про проект New technologies, що змінять світ. Зміни, творять особистості, котрі вірять в проривні ідеї та технології, що здатні змінювати світ. Як колись Ґутенберґ створив друкарську справу чи Джон Постел став батьком інтернету, сьогодні молоді науковці та підприємці працюють над наступними проривними рішенням, що змінять наш світ. З одного боку — ці зміни завжди про прогрес. З іншого все актуальнішою стає небезпека повязана з сингулярністю розвитку, який виходь з під нашого контролю. які можливості і небезпеки це породжує для нас? до чого треба бути готовим в найближчому майбутньому? яка місце в цих процесах займає бізнес? які технічні рішення вплинуть на людство та природу нашої поведінки? що це буде означати для бізнесу і як підхоплювати нові рішення сучасному бізнесу? Аби глибше розбратися з цими питаннями, kmbs запрошує долучитися до серії подій New technologies, що змінять світ. Більше про зустріч дізнавайтеся на сторінці у Facebook.
Реклама 👇 Замовити

В епоху IV індустріальної революції саме технології надають кожній компанії можливість змінити бізнес-модель так, щоб диференціюватися від усього світового ринку. Тому будь-який бізнес тепер є ІТ-бізнесом і шлях до зміни бізнес-моделі називається цифровою трансформацією. В її основі лежать дані, які може збирати будь-яка компанія через ERP або CRM, через месенджери або датчики.

На другому блоці подій в рамках «New technologies, що змінять світ» мова йтиме про прикладне використання цих даних у системах зі штучним інтелектом.

Програма заходу:

 • 18:30-19:00 — «Цифрова трансформація. На які компоненти життєвого циклу компанії впливають технології в хорошому і не дуже сенсі?». Розповідатиме Андрій Бурлуцький, керівник стратегічного маркетингу компанії SMART business.
 • 19.00-19.30 — «Швидкість і точність управлінських рішень. Чому Microsoft робить ставку на штучний інтелект?», Віктор Цикунов, директор підрозділу з розробки комерційного програмного забезпечення у Microsoft.
 • 19:00-19:30 — «Як дані та штучний інтелект працюють на український бізнес?», Дмитро Солопов, менеджер з розвитку бізнесу у напрямку Advanced Analytics, SMART business
 • 19:45-20:15 — «Нейромережі для мерчандайзингу та віртуальні полиці або що таке комп’ютерний зір». Про це розповість Андрій Белас, експерт в області штучного інтелекту, Data Scientist компанії SMART business.
 • 20:15-20:45 — «Data-driven marketing або інтелектуальна CRM система», Андрій Бурлуцький
 • 20:45-21:00 — сесія питань та відповідей
 • 21.00-21.30 — неформальне спілкування

Про проект «New technologies, що змінять світ»

Зміни, творять особистості, котрі вірять в проривні ідеї та технології, що здатні змінювати світ. Як колись Ґутенберґ створив друкарську справу чи Джон Постел став «батьком інтернету», сьогодні молоді науковці та підприємці працюють над наступними проривними рішенням, що змінять наш світ.

З одного боку — ці зміни завжди про прогрес. З іншого все актуальнішою стає небезпека пов’язана з сингулярністю розвитку, який виходь з під нашого контролю.

 • які можливості і небезпеки це породжує для нас?
 • до чого треба бути готовим в найближчому майбутньому?
 • яка місце в цих процесах займає бізнес?
 • які технічні рішення вплинуть на людство та природу нашої поведінки?
 • що це буде означати для бізнесу і як «підхоплювати» нові рішення сучасному бізнесу?

Аби глибше розбратися з цими питаннями, kmbs запрошує долучитися до серії подій «New technologies, що змінять світ». Більше про зустріч дізнавайтеся на сторінці у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Світлана

Жаль, що воно в один день з форумом від террасофт - обидва заходи круті і безкоштовні 🙁

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: