fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Швейцарія надсилає на Східну Україну 65 вантажівок гуманітарної допомоги

Švejcarija nadsylaje na Shidnu Ukraїnu 65 vantaživok gumanitarnoї dopomogy
Швейцарія надасть гуманітарну допомогу у розмірі 2,2 млн франків для постраждалих від війни східних районів України. Про йдеться у повідомленні на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб
Švejcarija nadasť gumanitarnu dopomogu u rozmiri 2,2 mln frankiv dlja postraždalyh vid vijny shidnyh rajoniv Ukraїny. Pro jdeťsja u povidomlenni na sajti Ministerstva z pytań tymčasovo okupovanyh terytorij ta vnutrišńo peremiščenyh osib
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Протягом 4-12 червня Швейцарська Конфедерація через підрозділ гуманітарної допомоги Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) увосьме надасть гуманітарну допомогу на Східну Україну. Що отримає Донеччина та Луганщина від Швейцарії. Загальний бюджет гуманітарної допомоги становить приблизно 2,2 млн швейцарських франків. Вантаж складається із близько 1700 тонн хімічних реагентів для очищення води (сульфат алюмінію, вапно тощо). Вони використовуватимуться на водоочисній станції комунального підприємства Компанія Вода Донбасу, а також обладнання для виробництва гіпохлориду натрію. Буде доставлено найбільш необхідне медичне обладнання та запасні частини до нього для задоволення потреб закладів охорони здоров’я Донецької та Луганської областей. Надходження вантажів відбуватиметься до різних населених пунктів Донбасу. Загальна кількість вантажівок – близько 65 автомобілів. Гуманітарний вантаж у вигляді медичного обладнання уже передано до комунального закладу Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки і комунального закладу охорони здоров’я Волноваська центральна районна лікарня. Нагадаємо, що Японія надала Донеччині 4 млн на відновлення інфраструктури. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області. Цього року компанія Вода Донбасу завдяки фінансовій підтримці іноземної країни отримає броньований автомобіль для своїх потреб. Працівники компанії зможуть безпечніше та ефективніше виконувати свою роботу. Домовилися стороні підтримувати й проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів як окупованої РФ, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини.
Реклама 👇 Замовити

Протягом 4-12 червня Швейцарська Конфедерація через підрозділ гуманітарної допомоги Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) увосьме надасть гуманітарну допомогу на Східну Україну.

Що отримає Донеччина та Луганщина від Швейцарії

Загальний бюджет гуманітарної допомоги становить приблизно 2,2 млн швейцарських франків. Вантаж складається із близько 1700 тонн хімічних реагентів для очищення води (сульфат алюмінію, вапно тощо). Вони використовуватимуться на водоочисній станції комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», а також обладнання для виробництва гіпохлориду натрію.

Буде доставлено найбільш необхідне медичне обладнання та запасні частини до нього для задоволення потреб закладів охорони здоров’я Донецької та Луганської областей. Надходження вантажів відбуватиметься до різних населених пунктів Донбасу. Загальна кількість вантажівок – близько 65 автомобілів. Гуманітарний вантаж у вигляді медичного обладнання уже передано до комунального закладу «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки» і комунального закладу охорони здоров’я «Волноваська центральна районна лікарня».

Нагадаємо, що Японія надала Швейцарія надсилає на Східну Україну 65 вантажівок гуманітарної допомоги 1Японія надає Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктуриДонеччині 4 млн на відновлення інфраструктури. Йдеться і про окуповану російськими військами, і про контрольовану українським урядом частини області.

Цього року компанія «Вода Донбасу» завдяки фінансовій підтримці іноземної країни отримає броньований автомобіль для своїх потреб. Працівники компанії зможуть безпечніше та ефективніше виконувати свою роботу. Домовилися стороні підтримувати й проекти відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів як окупованої РФ, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини.

Джерело: МінТОТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: