fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Португальський фестиваль транслюватимуть у Києві у режимі VR

Portugaľśkyj festyvaľ transljuvatymuť u Kyjevi u režymi VR
11-20 червня у Лісабоні, Португалія проходитиме фестиваль new music : touchpoints. Організатором та ініціатором події є освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days
11-20 červnja u Lisaboni, Portugalija prohodytyme festyvaľ new music : touchpoints. Organizatorom ta iniciatorom podiї je osvitńo-koncertna platforma sučasnoї akademičnoї muzyky Kyiv Contemporary Music Days
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві у приміщенні Kyiv-Mohyla Business School відбуватиметься жива трансляція концертів у режимі віртуальної реальності. За задумкою організаторів, охочі матимуть змогу прослухати виступ будь-якого учасника фестивалю надягнувши VR-шолом.  Як працюватиме ця дистанційна технологія. Українська аудиторія матиме змогу прийти на локацію, надягнути шоломи віртуальної реальності, озирнутися навколо себе та опинитися на концерті, що відбувається просто зараз за 4 тисячі кілометрів. Пряма трансляція концертів нової музики у режимі віртуальної реальності – це проект, який відбувається вперше в Україні. Завдяки технологіям прямої трансляції у 360 сьогодні, у 2018 році, вже не настільки важливо знаходитися на локації, де відбувається концерт. Ми раді можливості таким чином долучити українську аудиторію до подій, що ми організуємо у Лісабоні. Серед учасників фестивалю — німецька кларнетистка Ніна Янссен-Дейнцер, український піаніст Антоній Баришевський, німецький композитор Ханс Тутшку, український квартет Danapris String Quartet, португальський композитор Жайме Рейш та інші. Ознайомитись з повною програмою можна тут. Доповнимо, що віртуальну реальність усе ще можна віднести до зародкового стану технологій, але очікується, що до 2020 року вона стане $150 млрд індустрією. Оскільки технологія настільки нова й настільки відрізняється від того, що відбувається в Кремнієвій Долині, жінки-творці отримали рідкісні можливості починати з рівних ігрових умов. Жінки присутні на VR-дискусіях, конференціях, групах підтримки та менторських проектах. Наприклад, 4 з 11 проектів на New York Film Festival у напрямі VR та візуального оповідання були створені жінками. Про жінок, які рухають віртуальну реальність уперед, можна прочитати за посиланням. 
Реклама 👇 Замовити

У Києві у приміщенні Kyiv-Mohyla Business School відбуватиметься жива трансляція концертів у режимі віртуальної реальності. За задумкою організаторів, охочі матимуть змогу прослухати виступ будь-якого учасника фестивалю надягнувши VR-шолом. 

Як працюватиме ця дистанційна технологія

Українська аудиторія матиме змогу прийти на локацію, надягнути шоломи віртуальної реальності, озирнутися навколо себе та опинитися на концерті, що відбувається просто зараз за 4 тисячі кілометрів. Пряма трансляція концертів нової музики у режимі віртуальної реальності – це проект, який відбувається вперше в Україні. Завдяки технологіям прямої трансляції у 360 сьогодні, у 2018 році, вже не настільки важливо знаходитися на локації, де відбувається концерт. Ми раді можливості таким чином долучити українську аудиторію до подій, що ми організуємо у Лісабоні.

Серед учасників фестивалю — німецька кларнетистка Ніна Янссен-Дейнцер, український піаніст Антоній Баришевський, німецький композитор Ханс Тутшку, український квартет Danapris String Quartet, португальський композитор Жайме Рейш та інші. Ознайомитись з повною програмою можна тут.

Португальський фестиваль транслюватимуть у Києві у режимі VR

Доповнимо, що віртуальну реальність усе ще можна віднести до зародкового стану технологій, але очікується, що до 2020 року вона стане $150 млрд індустрією. Оскільки технологія настільки нова й настільки відрізняється від того, що відбувається в Кремнієвій Долині, жінки-творці отримали рідкісні можливості починати з рівних ігрових умов.

Жінки присутні на VR-дискусіях, конференціях, групах підтримки та менторських проектах. Наприклад, 4 з 11 проектів на New York Film Festival у напрямі VR та візуального оповідання були створені жінками. Про жінок, які рухають віртуальну реальність уперед, можна прочитати за посиланням. Португальський фестиваль транслюватимуть у Києві у режимі VR 1Як мисткині змінюють віртуальну реальність

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: