fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Португальський фестиваль транслюватимуть у Києві у режимі VR

Portugaľśkyj festyvaľ transljuvatymuť u Kyjevi u režymi VR

11-20 червня у Лісабоні, Португалія проходитиме фестиваль new music : touchpoints. Організатором та ініціатором події є освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days
11-20 červnja u Lisaboni, Portugalija prohodytyme festyvaľ new music : touchpoints. Organizatorom ta iniciatorom podiї je osvitńo-koncertna platforma sučasnoї akademičnoї muzyky Kyiv Contemporary Music Days
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві у приміщенні Kyiv-Mohyla Business School відбуватиметься жива трансляція концертів у режимі віртуальної реальності. За задумкою організаторів, охочі матимуть змогу прослухати виступ будь-якого учасника фестивалю надягнувши VR-шолом.  Як працюватиме ця дистанційна технологія. Українська аудиторія матиме змогу прийти на локацію, надягнути шоломи віртуальної реальності, озирнутися навколо себе та опинитися на концерті, що відбувається просто зараз за 4 тисячі кілометрів. Пряма трансляція концертів нової музики у режимі віртуальної реальності – це проект, який відбувається вперше в Україні. Завдяки технологіям прямої трансляції у 360 сьогодні, у 2018 році, вже не настільки важливо знаходитися на локації, де відбувається концерт. Ми раді можливості таким чином долучити українську аудиторію до подій, що ми організуємо у Лісабоні. Серед учасників фестивалю — німецька кларнетистка Ніна Янссен-Дейнцер, український піаніст Антоній Баришевський, німецький композитор Ханс Тутшку, український квартет Danapris String Quartet, португальський композитор Жайме Рейш та інші. Ознайомитись з повною програмою можна тут. Доповнимо, що віртуальну реальність усе ще можна віднести до зародкового стану технологій, але очікується, що до 2020 року вона стане $150 млрд індустрією. Оскільки технологія настільки нова й настільки відрізняється від того, що відбувається в Кремнієвій Долині, жінки-творці отримали рідкісні можливості починати з рівних ігрових умов. Жінки присутні на VR-дискусіях, конференціях, групах підтримки та менторських проектах. Наприклад, 4 з 11 проектів на New York Film Festival у напрямі VR та візуального оповідання були створені жінками. Про жінок, які рухають віртуальну реальність уперед, можна прочитати за посиланням. 
Реклама 👇 Замовити

У Києві у приміщенні Kyiv-Mohyla Business School відбуватиметься жива трансляція концертів у режимі віртуальної реальності. За задумкою організаторів, охочі матимуть змогу прослухати виступ будь-якого учасника фестивалю надягнувши VR-шолом. 

Як працюватиме ця дистанційна технологія

Українська аудиторія матиме змогу прийти на локацію, надягнути шоломи віртуальної реальності, озирнутися навколо себе та опинитися на концерті, що відбувається просто зараз за 4 тисячі кілометрів. Пряма трансляція концертів нової музики у режимі віртуальної реальності – це проект, який відбувається вперше в Україні. Завдяки технологіям прямої трансляції у 360 сьогодні, у 2018 році, вже не настільки важливо знаходитися на локації, де відбувається концерт. Ми раді можливості таким чином долучити українську аудиторію до подій, що ми організуємо у Лісабоні.

Серед учасників фестивалю — німецька кларнетистка Ніна Янссен-Дейнцер, український піаніст Антоній Баришевський, німецький композитор Ханс Тутшку, український квартет Danapris String Quartet, португальський композитор Жайме Рейш та інші. Ознайомитись з повною програмою можна тут.

Португальський фестиваль транслюватимуть у Києві у режимі VR

Доповнимо, що віртуальну реальність усе ще можна віднести до зародкового стану технологій, але очікується, що до 2020 року вона стане $150 млрд індустрією. Оскільки технологія настільки нова й настільки відрізняється від того, що відбувається в Кремнієвій Долині, жінки-творці отримали рідкісні можливості починати з рівних ігрових умов.

Жінки присутні на VR-дискусіях, конференціях, групах підтримки та менторських проектах. Наприклад, 4 з 11 проектів на New York Film Festival у напрямі VR та візуального оповідання були створені жінками. Про жінок, які рухають віртуальну реальність уперед, можна прочитати за посиланням. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: