fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Австралійський зерновий гігант відкрив філію в Україні

Avstralijśkyj zernovyj gigant vidkryv filiju v Ukraїni
Австралійський зерновий гігант GrainCorp відкрив філію в Україні. Про це свідчать дані українського державного реєстру, передає Reuters
Avstralijśkyj zernovyj gigant GrainCorp vidkryv filiju v Ukraїni. Pro ce svidčať dani ukraїnśkogo deržavnogo rejestru, peredaje Reuters
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  14 травня була зареєстрована нова фірма GrainCorp Ukraine Ltd/ Вона планує торгувати сільськогосподарською сировиною, зерном, насінням та кормами для тварин. Що відомо про нову філію великої компанії в Україні – на часі прочитати.  Які плани у новоспеченої компанії. Раніше в цьому році GrainCorp заявила, що вона буде присутня в Україні до нового врожаю 2018 року. Україна знаходиться серед провідних світових виробників і експортерів зерна і планує зібрати цього року не менше 60 млн тонн зерна. У 2017 році Україна зібрала 61,3 млн тонн зерна. Нагадаємо, що в Україні запускають портал із оцінкою земельних ресурсів. У Держгеокадастрі запланували створити новий геопортал, який міститиме інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, його зміст та набір функцій та сервісів, які можуть бути запропоновані користувачам. Додамо, що У І кварталі поточного року інвестиції у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів склали 4,5 млрд грн. Це більше на 56% ніж у січні-березні 2017 року. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 76,2% загального обсягу. Додамо, що капітальні інвестиції – це  витрати на придбання нових (а також тих, які були у використанні), виготовлення власними силами для власного використання матеріальних і нематеріальних активів, витрати на капітальний ремонт і модернізацію.
Реклама 👇 Замовити

14 травня була зареєстрована нова фірма GrainCorp Ukraine Ltd/ Вона планує торгувати сільськогосподарською сировиною, зерном, насінням та кормами для тварин. Що відомо про нову філію великої компанії в Україні – на часі прочитати. 

Які плани у новоспеченої компанії

Раніше в цьому році GrainCorp заявила, що вона буде присутня в Україні до нового врожаю 2018 року. Україна знаходиться серед провідних світових виробників і експортерів зерна і планує зібрати цього року не менше 60 млн тонн зерна. У 2017 році Україна зібрала 61,3 млн тонн зерна.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що в Україні запускаютьАвстралійський зерновий гігант відкрив філію в Україні 1В Україні запускають портал із оцінкою земельних ресурсів портал із оцінкою земельних ресурсів. У Держгеокадастрі запланували створити новий геопортал, який міститиме інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, його зміст та набір функцій та сервісів, які можуть бути запропоновані користувачам.

Додамо, що У І кварталі поточного року інвестиції у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів склалиАвстралійський зерновий гігант відкрив філію в Україні 2Мінагрополітики оприлюднило суму інвестицій у агросектор України 4,5 млрд грн. Це більше на 56% ніж у січні-березні 2017 року.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 76,2% загального обсягу. Додамо, що капітальні інвестиції – це  витрати на придбання нових (а також тих, які були у використанні), виготовлення власними силами для власного використання матеріальних і нематеріальних активів, витрати на капітальний ремонт і модернізацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: