fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська платформа перевірки фактів зібрала понад 500 тис грн

Ukraїnśka platforma perevirky faktiv zibrala ponad 500 tys grn
Колективне фінансування вчергове доводить свою ефективність: українці допомогли платформі VoxCheck зібрати 580 тис грн за допомогою кампанії на «Спільнокошті»
Kolektyvne finansuvannja včergove dovodyť svoju efektyvnisť: ukraїnci dopomogly platformi VoxCheck zibraty 580 tys grn za dopomogoju kampaniї na «Spiľnokošti»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перевірка тверджень, суджень та тиражованої у ЗМІ інформації — це основне, чим займається платформа VoxCheck. Проект вже вдруге вийшов на платформу колективного фінансування Спільнокошт. Зібрана сума у підсумку склала 582,5 тис грн. Як працює платформа перевірки фактів. VoxCheck є дочірнім проектом аналітичної платформи VoxUkraine. Першу кампанію із залучення коштів від спільноти вона провела навесні 2016 року. Тоді було зібрано понад 370 тис грн на потреби проекту. Серед основних поточних напрямків роботи — другий рейтинг, у якому перевіряють на правдивість та маніпуляції представників влади та опозиції в українському політикумі. До команди входять 5 професійних фактчекерів, 20 волонтерів та 7 членів редакційної колегії. Вони працюють за принципом peer-review — вичитують кожен текст та надають свої зауваження при підготовці аналізу на наявність брехні та маніпуляцій. Що ще реалізувала команда VoxCheck. Раніше ми інформували про те, що українців запрошують стати Агентами Спільнокошту.
Реклама 👇 Замовити

Перевірка тверджень, суджень та тиражованої у ЗМІ інформації — це основне, чим займається платформа VoxCheck. Проект вже вдруге вийшов на платформу колективного фінансування «Спільнокошт». Зібрана сума у підсумку склала 582,5 тис грн.

Як працює платформа перевірки фактів

VoxCheck є дочірнім проектом аналітичної платформи VoxUkraine. Першу кампанію із залучення коштів від спільноти вона провела навесні 2016 року. Тоді було зібрано понад 370 тис грн на потреби проекту.

Серед основних поточних напрямків роботи — другий рейтинг, у якому перевіряють на правдивість та маніпуляції представників влади та опозиції в українському політикумі. До команди входять 5 професійних фактчекерів, 20 волонтерів та 7 членів редакційної колегії. Вони працюють за принципом peer-review — вичитують кожен текст та надають свої зауваження при підготовці аналізу на наявність брехні та маніпуляцій.

Що ще реалізувала команда VoxCheck

Українська платформа перевірки фактів зібрала понад 500 тис грн

Раніше ми інформувалиУкраїнська платформа перевірки фактів зібрала понад 500 тис грн 1Українців запрошують стати «Агентами Спільнокошту» про те, що українців запрошують стати «Агентами Спільнокошту».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: