fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Instagram планує збільшити тривалість відео до 1 години

Instagram planuje zbiľšyty tryvalisť video do 1 godyny
Соціальна мережа планує дозволити користувачам викладати годинні відеозаписи вертикального формату. Наразі довжина відеороликів, які можна викласти в Instagram, обмежена однією хвилиною. В Stories — 15 секунд
Sociaľna mereža planuje dozvolyty korystuvačam vykladaty godynni videozapysy vertykaľnogo formatu. Narazi dovžyna videorolykiv, jaki možna vyklasty v Instagram, obmežena odnijeju hvylynoju. V Stories — 15 sekund
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Instagram має намір дозволити своїм користувачам завантажувати відеозаписи довгою до однієї години. Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ з посиланням з посиланням на  The Wall Street Journal. За даними видання, нововведення можуть торкнутися відеозаписів, які зняті у вертикальному форматі. Чи буде це стосуватися тільки Instagram Stories або всього сервісу в цілому поки що невідомо. І плани стосовно зміни формату відеороликів, за  інформацією WSJ, можуть змінитися. Що відомо про нову функцію. Опція, яка дозволяє створювати довгі відеоролики в Instagram, повязана із  змінами Facebook. Функція дозволяє зробити відео більш привабливими для своїх пропозицій і надасть можливість Facebook додавати в соцмережу додаткову відеорекламу. Вона продаватиметься по більш вищій ціні, ніж інші види цифрової реклами. Рішення щодо запуску тривалого відео прийняли через два роки після запуску Instagram Stories. Ця функція дозволяє користувачам обмінюватися фотографіями і кількома короткими відеороликами до 15 сек, які загружають протягом 24 годин. В компанії кажуть, що Instagram Stories є однією з найпопулярніших та швидкозростаючих функій додатку. Нею користується близько 300 млн користувачів щоденно. Instagram був запущений в жовтні 2010 року. Спочатку додаток призначався лише для пристроїв від компанії Apple, але за 2 роки сервіс став доступний і для користувачів платформи Android. В той же 2012 рік Facebook придбала соціальну мережу за $ 1 млрд. У 2016 році сервіс запустив функцію Stories, а в травні додав в неї можливість робити репости записів інших користувачів. Зараз функцією Stories користуються більше 300 млн осіб щодня. Станом на кінець 2017 року соцмережі було зареєстровано більше 800 млн користувачів. До слова, раніше ми писали про онлайн-репетиторку, яка активно використовує Instagram, щоби викладати математику.
Реклама 👇 Замовити

Instagram має намір дозволити своїм користувачам завантажувати відеозаписи довгою до однієї години. Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ з посиланням з посиланням на  The Wall Street Journal.

За даними видання, нововведення можуть торкнутися відеозаписів, які зняті у вертикальному форматі. Чи буде це стосуватися тільки Instagram Stories або всього сервісу в цілому поки що невідомо. І плани стосовно зміни формату відеороликів, за  інформацією WSJ, можуть змінитися.

Що відомо про нову функцію

Опція, яка дозволяє створювати довгі відеоролики в Instagram, пов’язана із  змінами Facebook. Функція дозволяє зробити відео більш привабливими для своїх пропозицій і надасть можливість Facebook додавати в соцмережу додаткову відеорекламу. Вона продаватиметься по більш вищій ціні, ніж інші види цифрової реклами.

Рішення щодо запуску тривалого відео прийняли через два роки після запуску Instagram Stories. Ця функція дозволяє користувачам обмінюватися фотографіями і кількома короткими відеороликами до 15 сек, які загружають протягом 24 годин. В компанії кажуть, що Instagram Stories є однією з найпопулярніших та швидкозростаючих функій додатку. Нею користується близько 300 млн користувачів щоденно.

Instagram був запущений в жовтні 2010 року. Спочатку додаток призначався лише для пристроїв від компанії Apple, але за 2 роки сервіс став доступний і для користувачів платформи Android. В той же 2012 рік Facebook придбала соціальну мережу за $ 1 млрд. У 2016 році сервіс запустив функцію Stories, а в травні додав в неї можливість робити репости записів інших користувачів. Зараз функцією Stories користуються більше 300 млн осіб щодня. Станом на кінець 2017 року соцмережі було зареєстровано більше 800 млн користувачів.

До слова, раніше ми писалиInstagram планує збільшити тривалість відео до 1 години 1Олена Каминіна, онлайн-репетитор: «Математика в Instagram цікава не менше за селфі» про онлайн-репетиторку, яка активно використовує Instagram, щоби викладати математику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: