fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У травні українці взяли рекордну кількість «теплих кредитів»

U travni ukraїnci vzjaly rekordnu kiľkisť «teplyh kredytiv»
У травні населення та ОСББ залучили найбільшу суму коштів на енергоефективність – 534 млн грн. Це рекордна за всю історію програми сума коштів, залучена учасниками впродовж місяця
U travni naselennja ta OSBB zalučyly najbiľšu sumu koštiv na energoefektyvnisť – 534 mln grn. Ce rekordna za vsju istoriju programy suma koštiv, zalučena učasnykamy vprodovž misjacja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До цього часу найбільший обсяг коштів було видано у березні 2017 року – майже 510 млн грн. У травні 2018 року попит на державну підтримку при утепленні у 4,5 рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Як розподілилися вказані кошти . У травні цього року державні банки надали: майже 400 млн грн – населенню на утеплення індивідуального житла; 125 млн грн – ОСББ на енергоефективні заходи у багатоповерхівках; 12,4 млн грн – домогосподарствам на встановлення твердопаливних котлів. Активно беруть участь в утепленні будинків і ОСББ. Тут також є рекорд. Незважаючи на те, що у 2018 році програма працює лише півтора місяця, 624 ОСББ встигли залучити 168 млн грн теплих кредитів. Це більше ніж за весь 2017 рік, коли понад 600 ОСББ взяли 140 млн грн на енергоощадність. Результати дії програми демонструють чіткий тренд – мешканці багатоповерхівок усвідомлюють всю значущість підготовки до опалювального сезону, необхідність обліку енергоресурсів та утеплення. Потім вони об’єднуються та звертаються до програми за вигідним співфінансуванням. З початку дії програми і станом на сьогодні найбільші суми теплих кредитів залучають ОСББ Волинської, Запорізької та Рівненської областей. Нагадаємо, що завдяки урядовій програмі Теплі Кредити торік видано 110,9 тис позик. Держава компенсувала 818 млн грн на енергозберігаюче обладнання. 106 тис кредитів було видано на вікна, лічильники та утеплення. Ще 4,3 тис кредитів виділили на негазовані котли. Загальна сума витрачених на теплі кредити коштів склала 2,32 млрд грн.
Реклама 👇 Замовити

До цього часу найбільший обсяг коштів було видано у березні 2017 року – майже 510 млн грн. У травні 2018 року попит на державну підтримку при утепленні у 4,5 рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Як розподілилися вказані кошти 

У травні цього року державні банки надали:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • майже 400 млн грн – населенню на утеплення індивідуального житла;
  • 125 млн грн – ОСББ на енергоефективні заходи у багатоповерхівках;
  • 12,4 млн грн – домогосподарствам на встановлення твердопаливних котлів.

Активно беруть участь в утепленні будинків і ОСББ. Тут також є рекорд. Незважаючи на те, що у 2018 році програма працює лише півтора місяця, 624 ОСББ встигли залучити 168 млн грн «теплих кредитів». Це більше ніж за весь 2017 рік, коли понад 600 ОСББ взяли 140 млн грн на енергоощадність.

Результати дії програми демонструють чіткий тренд – мешканці багатоповерхівок усвідомлюють всю значущість підготовки до опалювального сезону, необхідність обліку енергоресурсів та утеплення. Потім вони об’єднуються та звертаються до програми за вигідним співфінансуванням. З початку дії програми і станом на сьогодні найбільші суми «теплих кредитів» залучають ОСББ Волинської, Запорізької та Рівненської областей.

Нагадаємо, що завдяки урядовій програмі «Теплі Кредити» торік видано 110,9 тис позик. Держава компенсувалаУ травні українці взяли рекордну кількість «теплих кредитів» 1Стало відомо, як Україна компенсувала «теплі кредити» у 2017-му 818 млн грн на енергозберігаюче обладнання. 106 тис кредитів було видано на вікна, лічильники та утеплення. Ще 4,3 тис кредитів виділили на «негазовані» котли. Загальна сума витрачених на «теплі кредити» коштів склала 2,32 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: