fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Книжку про зір визнали найкрасивішою на «Книжковому Арсеналі»

Knyžku pro zir vyznaly najkrasyvišoju na «Knyžkovomu Arsenali»
Перше місце та Гран-прі конкурсу «Найкращий книжковий дизайн–2018» здобула книга для дітей «Я так бачу» Видавництво Старого Лева. Пізнавальна книжка-картинка творчої майстерні «Аґрафка» розповідає про зір. Її автори та дизайнери: Романа Романишин та Андрій Лесів, повідомляє КМДА
Perše misce ta Gran-pri konkursu «Najkraščyj knyžkovyj dyzajn–2018» zdobula knyga dlja ditej «Ja tak baču» Vydavnyctvo Starogo Leva. Piznavaľna knyžka-kartynka tvorčoї majsterni «Ağrafka» rozpovidaje pro zir. Її avtory ta dyzajnery: Romana Romanyšyn ta Andrij Lesiv, povidomljaje KMDA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Переможців конкурсу на найкращий книжковий дизайн 2018 року визначали VIII Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал, Goethe-Institut в Україні та культурно-видавничий проект Читомо за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку, фонду Buchkunst та Wacom Україна. Про що книга. Книга про зір  також стала переможцем премії Bologna Ragazzi Award 2018 – найпрестижнішої міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури – у номінації Non-Fiction. Про мікроскопи та телескопи, які допомагають нам побачити щось неймовірно дрібне або дуже далеке. Про те, що декому, аби краще бачити, потрібні окуляри, а незрячі потребують спеціального шрифту і символів, аби читати і орієнтуватися в просторі. Гортаючи нову книжку, яка є логічним продовженням книжки Романи Романишин та Андрія Лесіва про слух Голосно, тихо, пошепки, ви дізнаєтеся, як бачать цей світ птахи і звірі, які живуть поруч із нами, як художники створюють оптичні ілюзії, скільки мільйонів відтінків здатне розрізнити людське око і як бачить світ новонароджене маля.. з анотації книги Я так бачу. . Друге місце посіла Книга-мандрівка Україна, видавництво #книголав. Автори Ірина Тараненко, дизайн: Юлія Курова, Марта Лешак та креативна агенція Green Penguin. Третє місце дісталося книзі Катерина Лесів. Колискова 1, видавництво РОДОВІД. Дизайн: Катерина Лесів. До короткого списку конкурсу увійшли 15 видань. Вони будуть представлені в рамках колекції Найкрасивіші книги світу, яка презентується на Франкфуртському та Лейпцизькому книжкових ярмарках. Як відбувався конкус. До 22 травня 2018 року українські видавництва могли подавати на конкурс книжки, створені українськими дизайнерами або ілюстраторами та надруковані в період із квітня 2017 року до травня 2018 року. Цього року на участь у конкурсі було подано 120 книг, 98 з яких були допущені до оцінювання. 31 травня журі конкурсу відібрало шорт-лист переможців. Оцінювання відбувалось методом мовчазного голосування та кількісного оцінювання за критеріями: концептуальна єдність, візуальне втілення, поліграфічне втілення та матеріальна конструкцій, відповідність цільовій аудиторії, актуальність та інноваційність. До речі, раніше ми писали про нон-фікшн прем’єрах, які читачам запропонують українські видавці на стендах Книжкового Арсеналу. 
04.06.2018,11:02
0
Видавництво Старого Лева
Реклама 👇 Замовити

Переможців конкурсу на найкращий книжковий дизайн 2018 року визначали VIII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», Goethe-Institut в Україні та культурно-видавничий проект «Читомо» за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку, фонду Buchkunst та Wacom Україна.

Про що книга

Книга про зір  також стала переможцем премії «Bologna Ragazzi Award 2018» – найпрестижнішої міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури – у номінації «Non-Fiction».

Про мікроскопи та телескопи, які допомагають нам побачити щось неймовірно дрібне або дуже далеке. Про те, що декому, аби краще бачити, потрібні окуляри, а незрячі потребують спеціального шрифту і символів, аби читати і орієнтуватися в просторі. Гортаючи нову книжку, яка є логічним продовженням книжки Романи Романишин та Андрія Лесіва про слух «Голосно, тихо, пошепки», ви дізнаєтеся, як бачать цей світ птахи і звірі, які живуть поруч із нами, як художники створюють оптичні ілюзії, скільки мільйонів відтінків здатне розрізнити людське око і як бачить світ новонароджене маля.

з анотації книги «Я так бачу»

Друге місце посіла «Книга-мандрівка Україна», видавництво #книголав. Автори Ірина Тараненко, дизайн: Юлія Курова, Марта Лешак та креативна агенція Green Penguin.

Третє місце дісталося книзі «Катерина Лесів. Колискова 1», видавництво «РОДОВІД». Дизайн: Катерина Лесів.

До короткого списку конкурсу увійшли 15 видань. Вони будуть представлені в рамках колекції «Найкрасивіші книги світу», яка презентується на Франкфуртському та Лейпцизькому книжкових ярмарках.

Як відбувався конкус

До 22 травня 2018 року українські видавництва могли подавати на конкурс книжки, створені українськими дизайнерами або ілюстраторами та надруковані в період із квітня 2017 року до травня 2018 року. Цього року на участь у конкурсі було подано 120 книг, 98 з яких були допущені до оцінювання.

31 травня журі конкурсу відібрало шорт-лист переможців. Оцінювання відбувалось методом «мовчазного голосування» та кількісного оцінювання за критеріями: концептуальна єдність, візуальне втілення, поліграфічне втілення та матеріальна конструкцій, відповідність цільовій аудиторії, актуальність та інноваційність.

До речі, раніше ми писалиКнижку про зір визнали найкрасивішою на «Книжковому Арсеналі» 120 книг, які варто придбати — Книжковий Арсенал-2018 про нон-фікшн прем’єрах, які читачам запропонують українські видавці на стендах «Книжкового Арсеналу». 

Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: