fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та Іспанія підписують нову угоду про соціальне забезпечення

Ukraїna ta Ispanija pidpysujuť novu ugodu pro sociaľne zabezpečennja
Україна та Іспанія підпишуть нову угоду про соціальне забезпечення, що дозволить зняти проблемні питання у сфері захисту українців у цій країні. Про це в Кафедральному соборі Мадрида заявив президент України Петро Порошенко
Ukraїna ta Ispanija pidpyšuť novu ugodu pro sociaľne zabezpečennja, ščo dozvolyť znjaty problemni pytannja u sferi zahystu ukraїnciv u cij kraїni. Pro ce v Kafedraľnomu sobori Madryda zajavyv prezydent Ukraїny Petro Porošenko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Угода дозволить зняти проблемні питання у сфері захисту українців в Іспанії. На часі дізнатись більше про нову угоду та інші документи, які Президент підписав, перебуваючи в Іспанії із робочим візитом. Про що йдеться у документі та про що іще домовився Президент із іспанською владою. Цей візит Президента до Іспанії – перший офіційний візит Петра Порошенка за останні 22 роки. За його словами, Україна завершує роботу над двосторонньою угодою про соціальне забезпечення на заміну попередній 1996 року. Це дозволить зняти проблемні питання у соціальній сфері захисту українців в Іспанії. На цій же зустрічі, як відомо, Україна та Іспанія планують підписати угоду для  уникнення подвійного оподаткування. Крім того, обіцяють підписати ще й угоди про співпрацю в галузі сільського господарства, митної справи, юстиції та співробітництво правоохоронних органів. Нагадаємо, що Україна планує укласти угоду про вільну торгівлю із Ізраїлем. Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем буде сприяти розвитку промисловості та переробного виробництва в Україні завдяки співпраці та кооперації українських та ізраїльських підприємств. Вона зробить експорт до Ізраїлю дешевшим шляхом скасування або зменшення ввізних мит. Експорт також стане швидшим завдяки домовленостям щодо спрощення митних процедур. Це частина роботи Уряду та Міністерства з розширення можливостей для експортерів та доступу до ринків. Уже зараз торгівля між Україною та Ізраїлем демонструє зростання. Так у 2017 році українські підприємства експортували до Ізраїлю товарів і послуг на $781,2 млн, тобто на 19,1% більше за 2016 рік. Ізраїльський ринок, до слова, багато імпортує. У 2017 році імпорт склав $69,1 млрд, у лютому цього року – $6,8 млрд. Тому Угода – це нові можливості для українських промислових товарів та сільськогосподарської продукції.
Реклама 👇 Замовити

Угода дозволить зняти проблемні питання у сфері захисту українців в Іспанії. На часі дізнатись більше про нову угоду та інші документи, які Президент підписав, перебуваючи в Іспанії із робочим візитом.

Про що йдеться у документі та про що іще домовився Президент із іспанською владою

Цей візит Президента до Іспанії – перший офіційний візит Петра Порошенка за останні 22 роки. За його словами, Україна завершує роботу над двосторонньою угодою про соціальне забезпечення на заміну попередній 1996 року. Це дозволить зняти проблемні питання у соціальній сфері захисту українців в Іспанії.

На цій же зустрічі, як відомо, Україна та Іспанія планують підписати угоду для  уникнення подвійного оподаткування. Крім того, обіцяють підписати ще й угоди про співпрацю в галузі сільського господарства, митної справи, юстиції та співробітництво правоохоронних органів.

Нагадаємо, що Україна планує укластиУкраїна та Іспанія підписують нову угоду про соціальне забезпечення 1Україна укладе угоду про вільну торгівлю із Ізраїлем угоду про вільну торгівлю із Ізраїлем. Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем буде сприяти розвитку промисловості та переробного виробництва в Україні завдяки співпраці та кооперації українських та ізраїльських підприємств. Вона зробить експорт до Ізраїлю дешевшим шляхом скасування або зменшення ввізних мит. Експорт також стане швидшим завдяки домовленостям щодо спрощення митних процедур. Це частина роботи Уряду та Міністерства з розширення можливостей для експортерів та доступу до ринків.

Уже зараз торгівля між Україною та Ізраїлем демонструє зростання. Так у 2017 році українські підприємства експортували до Ізраїлю товарів і послуг на $781,2 млн, тобто на 19,1% більше за 2016 рік. Ізраїльський ринок, до слова, багато імпортує. У 2017 році імпорт склав $69,1 млрд, у лютому цього року – $6,8 млрд. Тому Угода – це нові можливості для українських промислових товарів та сільськогосподарської продукції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: