Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Херсонські фермери встановили найбільшу в Украні сонячну станцію

Hersonśki fermery vstanovyly najbiľšu v Ukrani sonjačnu stanciju

Ця сонячна електростанція щорічно генеруватиме близько 2,745 млн кВт-год електроенергії. Це дозволить підприємству суттєво економити кошти та скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 2,7 тис тонн у рік
Cja sonjačna elektrostancija ščorično generuvatyme blyźko 2,745 mln kVt-god elektroenergiї. Ce dozvolyť pidpryjemstvu suttjevo ekonomyty košty ta skorotyty vykydy vuglekyslogo gazu v atmosferu na 2,7 tys tonn u rik
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В селі Долинське Херсонської області на дахах 10 будівель фермерського господарства встановили сонячну електростанцію потужністю 2,27 МВт. Що відомо про енергозберігаючу ферму на Херсонщині. Найбільшу в Україні дахову СЕС для ТОВ Торговий дім Долинське, яке входить до складу агрохолдингу Агропродукт ЛТД, побудувала група компаній KNESS(Вінниця). Сонячну станцію всановили на новому тваринницькому комплексі на 270 корів. СЕС, яка згідно з попередніми підрахунками, щорічно генеруватиме близько 2,745 млн кВт-год електроенергії, дозволить підприємству суттєво економити кошти та скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 2,7 тис тонн у рік. Додамо, що розвиток зеленої енергетики все більше поширюється в Україні. Так, під Вінницею скажімо будуть виготовляти сонячні панелі. Виконавчий комітет міської ради навесні прийняв рішення, про надання містобудівних умов та обмежень на проектування заводу з виробництва сонячних панелей по вул. С. Зулінського у Вінниці. Проектуванням та будівництвом займатиметься ТОВ Несс Естейт. Додамо, що швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні. Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця. У компанії Nissan, до слова, заявили про те, що продаватимуть сонячні панелі для домашніх електростанцій. Клієнти можуть контролювати, як і коли вони використовують вироблену домашньою електростанцією електроенергію. У якості системи зберігання енергії компанія пропонує використовувати нові або вживані акумулятори від електромобілів Nissan.  

В селі Долинське Херсонської області на дахах 10 будівель фермерського господарства встановили сонячну електростанцію потужністю 2,27 МВт.

Що відомо про енергозберігаючу ферму на Херсонщині

Найбільшу в Україні дахову СЕС для ТОВ «Торговий дім «Долинське», яке входить до складу агрохолдингу «Агропродукт ЛТД», побудувала група компаній KNESS(Вінниця). Сонячну станцію всановили на новому тваринницькому комплексі на 270 корів. СЕС, яка згідно з попередніми підрахунками, щорічно генеруватиме близько 2,745 млн кВт-год електроенергії, дозволить підприємству суттєво економити кошти та скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 2,7 тис тонн у рік.

Додамо, що розвиток зеленої енергетики все більше поширюється в Україні. Так, під Вінницею скажімо будуть виготовляти сонячні панелі. Виконавчий комітет міської ради навесні прийняв рішення, про надання містобудівних умов та обмежень на проектування заводу з виробництва сонячних панелей по вул. С. Зулінського у Вінниці. Проектуванням та будівництвом займатиметься ТОВ «Несс Естейт».

Додамо, що швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні. Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

У компанії Nissan, до слова, заявили про те, що продаватимуть сонячні панелі для домашніх електростанцій. Клієнти можуть контролювати, як і коли вони використовують вироблену домашньою електростанцією електроенергію. У якості системи зберігання енергії компанія пропонує використовувати нові або вживані акумулятори від електромобілів Nissan.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: