fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Видання Time використало 900+ дронів для обкладинки журналу

Vydannja Time vykorystalo 900+ droniv dlja obkladynky žurnalu
Безпілотні літальні апарати можуть не просто використовуватися для творчих зйомок, але й самі ставати елементом творчості. Журнал Time скористався понад 900 дронами і створив у небі обкладинку для свого нового випуску
Bezpilotni litaľni aparaty možuť ne prosto vykorystovuvatysja dlja tvorčyh zjomok, ale j sami stavaty elementom tvorčosti. Žurnal Time skorystavsja ponad 900 dronamy i stvoryv u nebi obkladynku dlja svogo novogo vypusku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Загалом видання використало 958 квадрокоптерів. Усі вони вироблені в компанії Intel. Зйомки відбувалися у Каліфорнії. За допомогою такої кількості дронів було сформовано назву видання та традиційну рамку обкладинки. Ще 1 дрон знімав усю цю панораму в повітрі. Що варто знати про застосування дронів для цього проекту. Щоби створити обкладинку, довелося відмовитися від суто вертикального розташування усіх квадрокоптерів, які були задіяні у побудові назви та рамки. Це було зроблено, аби дрони не збивали один одного за рахунок інтенсивного потоку повітря від пропелерів. Загальна висота композиції в небі склала майже 100 м. У відеролику можна побачити, як відбувалися зйомки: Раніше ми розповідали про аналогічний кейс використання безпілотних летальниз апаратів для створення символіки Зимової Олімпіади у Південній Кореї.
Реклама 👇 Замовити

Загалом видання використало 958 квадрокоптерів. Усі вони вироблені в компанії Intel. Зйомки відбувалися у Каліфорнії. За допомогою такої кількості дронів було сформовано назву видання та традиційну рамку обкладинки. Ще 1 дрон знімав усю цю панораму в повітрі.

Що варто знати про застосування дронів для цього проекту

Щоби створити обкладинку, довелося відмовитися від суто вертикального розташування усіх квадрокоптерів, які були задіяні у побудові назви та рамки. Це було зроблено, аби дрони не збивали один одного за рахунок інтенсивного потоку повітря від пропелерів.

Загальна висота композиції в небі склала майже 100 м. У відеролику можна побачити, як відбувалися зйомки:

Раніше ми розповідалиВидання Time використало 900+ дронів для обкладинки журналу 1Найтехнологічніша Олімпіада — 8 інновацій, які показує Південна Корея про аналогічний кейс використання безпілотних летальниз апаратів для створення символіки Зимової Олімпіади у Південній Кореї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: