fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінфін працює над додатком для сплати податків та розвиватиме електронну митницю

Minfin pracjuje nad dodatkom dlja splaty podatkiv ta rozvyvatyme elektronnu mytnycju
Якщо сплатити за покупки можна через Apple Pay та Android Pay, то й сплата податків має бути такою ж легкою та зрозумілою, заявив Міністр фінансів України. Створення мобільного додатку для цього — завдання уряду на найближчий час
Jakščo splatyty za pokupky možna čerez Apple Pay ta Android Pay, to j splata podatkiv maje buty takoju ž legkoju ta zrozumiloju, zajavyv Ministr finansiv Ukraїny. Stvorennja mobiľnogo dodatku dlja ćogo — zavdannja urjadu na najblyžčyj čas
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українське Міністерство фінансів розробляє мобільний додаток для сплати податків. Про це заявив Міністр фінансів Олександр Данилюк під час відкритої зустрічі з бізнесом наприкінці травня. Створення такого додатку та розвиток електронних податкових операцій на митниці — частина проекту Мінфіну під назвою Податки Просто. Як змінюється процедура сплати податків в Україні завдяки технологіям. Мінфін підтримує впровадження технологічних інструментів, які не тільки ламатимуть корупційні схеми, але й сприятимуть спрощенню сплати податків. Автоматизація процесів у сфері оподаткування та переведення адмінпослуг в онлайн — це повалення корупційних схем та повна трансформація роботи ДФС, — заявив Міністр фінансів. Усі представники бізнес-асоціацій, присутні на травневій зустрічі, зазначили, що прозоре відшкодування ПДВ завдяки онлайн-Реєстру – це крок вперед саме завдяки технологіям. Також позитивно оцінюють перші результати роботи системи Єдиного вікна на митниці. Майже за 2 роки роботи “Єдиного вікна” на митниці 80% бізнесу уже ним користується, – додав Олександр Данилюк. Зараз уряд та профільне міністерство розглядають подання та отримання таких послуг в електронному вигляді: заяви про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування чи відмову від спрощеної системи оподаткування та зміну групи єдиного податку; акту-звірки взаєморозрахунків з бюджету; запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку; статистичної звітності; звітності згідно з законом про соціальний захист інвалідів. Також передбачається можливість ведення книги обліку доходів та витрат в електронному вигляді. Раніше ми інформували вас новий онлайн-сервіс для подання податкових накладних, котрий запустили у ДФС.
Реклама 👇 Замовити

Українське Міністерство фінансів розробляє мобільний додаток для сплати податків. Про це заявив Міністр фінансів Олександр Данилюк під час відкритої зустрічі з бізнесом наприкінці травня. Створення такого додатку та розвиток електронних податкових операцій на митниці — частина проекту Мінфіну під назвою «Податки Просто».

Як змінюється процедура сплати податків в Україні завдяки технологіям

«Мінфін підтримує впровадження технологічних інструментів, які не тільки ламатимуть корупційні схеми, але й сприятимуть спрощенню сплати податків. Автоматизація процесів у сфері оподаткування та переведення адмінпослуг в онлайн — це повалення корупційних схем та повна трансформація роботи ДФС», — заявив Міністр фінансів.

Усі представники бізнес-асоціацій, присутні на травневій зустрічі, зазначили, що прозоре відшкодування ПДВ завдяки онлайн-Реєстру – це крок вперед саме завдяки технологіям. Також позитивно оцінюють перші результати роботи системи Єдиного вікна на митниці. «Майже за 2 роки роботи “Єдиного вікна” на митниці 80% бізнесу уже ним користується», – додав Олександр Данилюк. Зараз уряд та профільне міністерство розглядають подання та отримання таких послуг в електронному вигляді:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • заяви про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування чи відмову від спрощеної системи оподаткування та зміну групи єдиного податку;
  • акту-звірки взаєморозрахунків з бюджету;
  • запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • статистичної звітності;
  • звітності згідно з законом про соціальний захист інвалідів.

Також передбачається можливість ведення книги обліку доходів та витрат в електронному вигляді. Раніше ми інформувалиМінфін працює над додатком для сплати податків та розвиватиме електронну митницю 1ДФС запустила новий онлайн-сервіс для податкових накладних вас новий онлайн-сервіс для подання податкових накладних, котрий запустили у ДФС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Вадерій

Чи є приблизні дати релізу даного додатку?

Автор2
Олександр Мельник

Поки що такої інформації немає

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: