fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Команда Space Cossacks пройшла у фінал конкурсу космічних інновацій

Komanda Space Cossacks projšla u final konkursu kosmičnyh innovacij
В Національному відборі ActInSpace в Україні взяли участь 15 команд. З них пройшли три групи розробників. Перше місце серед учасників українського етапу виборола київська команда Space Cossacks, повідомляє «Новое время»
V Nacionaľnomu vidbori ActInSpace v Ukraїni vzjaly učasť 15 komand. Z nyh projšly try grupy rozrobnykiv. Perše misce sered učasnykiv ukraїnśkogo etapu vyborola kyїvśka komanda Space Cossacks, povidomljaje «Novoe vremja»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда Space Cossacks представлятиме Україну в міжнародному фіналі конкурсу 27 червня в рамках Toulouse Space Show (Франція). Як пише видання, вона прийняла виклик міністерства оборони Франції та запропонувала свою ідею створення так званої Unmanned hybrid Air Platform — автономної гібридної повітряної платформи. Що представляла Space Cossacks. Гібридна платформа команди Space Cossacks здатна змінювати обсяг і підйомну силу. Також вона зможе виконувати поставлені завдання на висоті до 5 км протягом 24 годин. Серед фіналістів українського ActInSpace київська R & D команда Future Mechanics. Вони презентували проект безпілотного автомобіля майбутнього. А також команда Orbital service з Дніпра, яка представила проект супутникової платформи багаторазового застосування, що повертається. Призначена для тимчасового розміщення обєктів на орбіті. Як зазначив член журі конкурсу, керівник українського офісу американської EOS Data Analytics Володимир Васильєв, комерціалізація космосу сформувала нові тренди в космічній діяльності, які все ще не знаходять відображення в інноваційних рішеннях представників українських космічних стартапів. Часто у команд є інноваційні ідеї, в той же час абсолютно не опрацьована бізнес-модель, немає відповіді на питання: як монетизувати проект. Нам потрібно створити екосистему, в якій буде розвиватися підприємництво. Космос вже давно не є прерогативою держав і величезних корпорацій. Тут є місце і для невеликих компаній, головне — знайти свою унікальність. Володимир Васильєв. Член журі конкурсу, керівник українського офісу американської EOS Data Analytics . До слова, раніше в матеріалі Na chasi повідомляли про те, що підприємства ракетно-космічної галузі України за підсумками 2017 року збільшили в порівнянні з 2016 роком обсяги виробництва продукції на 26,3% – до 4,6 млрд грн
Реклама 👇 Замовити

Команда Space Cossacks представлятиме Україну в міжнародному фіналі конкурсу 27 червня в рамках Toulouse Space Show (Франція). Як пише видання, вона прийняла «виклик» міністерства оборони Франції та запропонувала свою ідею створення так званої Unmanned hybrid Air Platform — автономної гібридної повітряної платформи.

Що представляла Space Cossacks

Гібридна платформа команди Space Cossacks здатна змінювати обсяг і підйомну силу. Також вона зможе виконувати поставлені завдання на висоті до 5 км протягом 24 годин.

Серед фіналістів українського ActInSpace київська R & D команда Future Mechanics. Вони презентували проект безпілотного автомобіля майбутнього. А також команда Orbital service з Дніпра, яка представила проект супутникової платформи багаторазового застосування, що повертається. Призначена для тимчасового розміщення об’єктів на орбіті.

Як зазначив член журі конкурсу, керівник українського офісу американської EOS Data Analytics Володимир Васильєв, комерціалізація космосу сформувала нові тренди в космічній діяльності, які все ще не знаходять відображення в інноваційних рішеннях представників українських космічних стартапів.

Часто у команд є інноваційні ідеї, в той же час абсолютно не опрацьована бізнес-модель, немає відповіді на питання: як монетизувати проект. Нам потрібно створити екосистему, в якій буде розвиватися підприємництво. Космос вже давно не є прерогативою держав і величезних корпорацій. Тут є місце і для невеликих компаній, головне — знайти свою унікальність

Володимир Васильєв, Член журі конкурсу, керівник українського офісу американської EOS Data Analytics

До слова, раніше в матеріалі Na chasi повідомлялиКоманда Space Cossacks пройшла у фінал конкурсу космічних інновацій 1Космос приніс Україні 4,6 млрд грн за рік — дані дослідження про те, що підприємства ракетно-космічної галузі України за підсумками 2017 року збільшили в порівнянні з 2016 роком обсяги виробництва продукції на 26,3% – до 4,6 млрд грн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: