fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Київстар» та Vodafone прозвітували про обсяг даних під час фіналу Ліги Чемпіонів

«Kyїvstar» ta Vodafone prozvituvaly pro obsjag danyh pid čas finalu Ligy Čempioniv
Найбільші мобільні оператори відзвітували про використання більш 16,9 ТБ мобільного трафіку на НСК «Олімпійський» та у фан-зонах під час проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Києві 26 травня 2018 року
Najbiľši mobiľni operatory vidzvituvaly pro vykorystannja biľš 16,9 TB mobiľnogo trafiku na NSK «Olimpijśkyj» ta u fan-zonah pid čas provedennja finalu Ligy čempioniv UJeFA v Kyjevi 26 travnja 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  26 травня на НСК Олімпійський і в фан-зонах Ліги чемпіонів було майже 230 тис абонентів Київстар. З них 22% – 4G-користувачі. На часі дізнатися, що відбувалося під час фіналу Ліги Чемпіонів із мобільним трафіком українських операторів. Скільки наговорили та настрімили абоненти Київстар. Абоненти Київстар проговорили 1,5 млн хвилин (вхідних та вихідних), відправили 767 тис SMS, а також використали 8,2 ТБ даних. Це можна порівняти з 8 роками прослуховування музики в хорошій якості або з 1 роком перегляду відео (1080р). Основне використання дата-трафіку - відео-стримінг, мессенджери та веб-серфінг. На них припало 35%, 26% і 19% трафіку даних відповідно. Що розповіли у Vodafone . Тим часом компанія Vodafone Ukraine зазначає, що футбольні фанати в день фіналу Ліги Чемпіонів побили рекорд України по завантаженню даних у мережі. У місцях проведення фіналу ЛЧ, у фан-зонах і на НСК Олімпійський – в українській мережі Vodafone клієнти використовували 4 Тb мобільного інтернету. Це дорівнює приблизно 24 діб безперервного перегляду YouTube. Це вдвічі більше, ніж під час фіналу Євробачення в травні минулого року. З 4G це стало реальним – 52% трафіку згенеровано завдяки мобільному інтернету четвертого покоління. Нагадаємо, що із ініціативи Ощадбанка під час фіналу Ліги Чемпіонів працювали безготівкові термінали. Банк разом із компанією Mastercard встановили мережу для приймання безготівкових оплат на НСК Олімпійський. На 42 точках фудкорту верхнього й нижнього ярусів стадіону діяло 185 безконтактних POS-терміналів Ощадбанку виробництва компанії Ingenico: новітня модель Lane/5000 розроблена для інтенсивної експлуатації.
Реклама 👇 Замовити

26 травня на НСК «Олімпійський» і в фан-зонах «Ліги чемпіонів» було майже 230 тис абонентів «Київстар». З них 22% – 4G-користувачі. На часі дізнатися, що відбувалося під час фіналу Ліги Чемпіонів із мобільним трафіком українських операторів.

Скільки наговорили та настрімили абоненти «Київстар»

Абоненти «Київстар» проговорили 1,5 млн хвилин (вхідних та вихідних), відправили 767 тис SMS, а також використали 8,2 ТБ даних. Це можна порівняти з 8 роками прослуховування музики в хорошій якості або з 1 роком перегляду відео (1080р). Основне використання дата-трафіку – відео-стримінг, мессенджери та веб-серфінг. На них припало 35%, 26% і 19% трафіку даних відповідно.

Що розповіли у Vodafone 

Тим часом компанія Vodafone Ukraine зазначає, що футбольні фанати в день фіналу Ліги Чемпіонів побили рекорд України по завантаженню даних у мережі. У місцях проведення фіналу ЛЧ, у фан-зонах і на НСК «Олімпійський» – в українській мережі Vodafone клієнти використовували 4 Тb мобільного інтернету. Це дорівнює приблизно 24 діб безперервного перегляду YouTube. Це вдвічі більше, ніж під час фіналу Євробачення в травні минулого року. З 4G це стало реальним – 52% трафіку згенеровано завдяки мобільному інтернету четвертого покоління.

Нагадаємо, що із ініціативи «Ощадбанка» під час фіналу Ліги Чемпіонів працювали«Київстар» та Vodafone прозвітували про обсяг даних під час фіналу Ліги Чемпіонів 1«Ощадбанк» запустив нові безготівкові термінали до фіналу Ліги Чемпіонів безготівкові термінали. Банк разом із компанією Mastercard встановили мережу для приймання безготівкових оплат на НСК «Олімпійський». На 42 точках фудкорту верхнього й нижнього ярусів стадіону діяло 185 безконтактних POS-терміналів Ощадбанку виробництва компанії Ingenico: новітня модель Lane/5000 розроблена для інтенсивної експлуатації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: